1

@Gonzo349 to jest przyszłość. Kompletnie nie na sprzedaż

1

@kuz ile kur można czytać tych pierdolet o wyborze przez Leo z kim ma grac, ile można pisać o byciu nędznym kapitanem. Czy wam się to nie nudzi?

0

@kuz Ważne by otworzyli wszystko, czy to już istotne czy i kto sprawdzi szczepienia?

0

Mógł powiedzieć jak w szkole coś w stylu " Jesteś u pani" a nie obraża sędziego.

0

Mięknie faja. Wielka FIFA

0

@Kismeth Nie wiem czy wiesz co to ironia. Ale ok

5

Neymar, Leo, Depay, Grie, Aguero, brzmi bardzo mocno. Tylko zróbmy sumę wynagrodzenia. Kiedyś RM zawsze szedł droga najlepszych ofensywnych piłkarzy, nic nie potrafili wygrać. Potrzebna jest równowaga w zespole. W środku mamy emeryta Busiego i nikogo w zamian, mamy 18latka jednego drugiego. Skrzydła, płacz, emeryt Alba. Dest dzieciak. Z tego LM mistrzów nie będzie. Ale będą ładne bramki

0

@socha w pierwszym meczu byli znacznie lepsi. Skutecznosc kolego dało awans City

0

@FafitFCB to nie istotne on ma marzenia by grać w Barcelonie. Żenada

0

@michal26 i dopisz na końcu. Bóg tak chciał, Honor Ojczyzna itp. Usunąć wszystkie socjale, każdy musi sobie sam poradzić. Wróćmy do czasów przed UE. Tam wszyscy żyliśmy godnie, za swoje przecież

0

@michal26 dla mnie małe nic nie ZnaczA. Ile ich już było, nie mają kompletnie wpływu na nic. A konfa od samego początku działa na zasadzie krytykowania wszystkich. PR zagrywki. Zrozumiałe ale jednak PR

0

@michal26 no to poczytaj, ile dostajemy w pożyczce a ile w dotacji. Bez tego siana jesteśmy bankrutami.

1

@masq wiedzieli że te ich glosy nic nie dadzą. PR zagrywka i tyle.

1

@barcelonaLM nie rząd Pisu, a kasę Dostaną firmy co zdychają. Z czego te miliardowe zadłużenia oni mają spłacić. Rozumiem że mają wyjść i powiedzieć nie weźmiemy kasy z UE. Wpierdalajcie tynk.

0

@SamuraJack koniec kariery. Po pierwsze to lekotka a nie lakatka, tego Fatiego jakieś konowały leczą. Na LR Wyraźnie piszą, leczyć nie usuwać, bo jak usuną to nie pogra miesiąca. Zrobi mu się z kolana balon,czytali to, gdzieś nie wiedzą gdzie, ale gdzieś pisali.

0

@LuisSalvano bo nie było oferty.

0

@LuisSalvano w dupie to mam, gdzie tu szacunek do swojego byłego klubu. Jak jara się jak dzieciak gdy PSG wrzuca kolejne bramki. To jest to jego marzenie? Nie to zwykły Brazol który patrzy na siano. Dostałby jutro ofertę z RM, brałby bez zastanowienia.

0

@LuisSalvano obejrzyj pierwszy mecz Barca, PSG i zobacz co jest marzeniem tego pana.

0

@Messibestplayerintheworld a jak wygra PSG to jego marzeniem będzie PSG.

5

@Hopner15 nie wierzę że to pisze, ale dobrze to porównał

0

@Messibestplayerintheworld 100 baniek za kolesia z rocznym kontraktem. Kretynizm

10

@Mario96w od tyłu kaloryfera nie widać

0

@Chakalaka 110mln plus kimicz

0

@tobiasson92 a do czego zmuszają jak to on mówi młodych? W przypadku szczepien każdy jest tak samo traktowany

0

@ddanioofcb statystyki w obecnej rundzie są nie istotne. W każdą stronę są resetowane

0

@Rewolucja123 AB i Villareal bardzo dużo kłopotów sprawia RM w ostatnim czasie. Z Sevilla faktycznie RM radzie sobie łatwo.

0

@BART97 A ja nie napisałem, że on już jest w Portugalii w przeciwieństwie do ciebie.

0

@deyna2018 Wydaje mi sie ze musisz zrobić w laboratorium, a nie z allegro.

0

@Rewolucja123 5 starczy na stadionie na ktorym graja.

0

@Rewolucja123 A jak wyglada bilans RM z pozostałymi drużynami z którymi gra? Bede wdzieczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?