20

@FC1899Barca A powiedz gdzie skończyłeś medycyne?

0

@chudymc Gdyby Leo chciał kręcić cyferki to by karnych nie oddawał. Albo poszedł do słabszej ligi w Europie, po 3 widzisz gdzieś Leo w MLS ? Bo ja na razie widze go w LL.

7

@JohnnyBarca Śrubować cyferki gdzieś trzeba.

4

@sedziaoxford No i ok. Możesz już zaczac wakacje i nie oglądać dalej Ligi.

19

Ja bym wszystkich zawiesił. Bez nerwów będzie dla białych, no i taniej nie trzeba sędziom płacić.

2

@ToJa79 Kimich Listopadf operacja, Styczen biega w pierwszym skladzie BM. Czesc Łakotki trzeba bylo usuwac dokładnie tak jak jemu, a nie jakies czary mary, któe zniszczyły rok życia chłopaka. Z jakiegoś powodu zmienili w całości sztab, który go teraz leczy.

0

@TheHeisenberg bociana piłem dziś ja

0

@Pogba w tym ja :)

0

@jedrek7000 nic mi się nie pomyliło. Jaki wynik taka twoja opinia.

0

@DonAndrzejos Kimich gra od stycznia. Ta sama kontuzja. Fachowiec robi różnicę

0

@Kgorecki2500 Kimich wycięty kawałek nie cały. Od stycznia śmiga jak nowy

0

@natanvip a ten procent wyliczyles z jakiego wzoru? Leo też zaczynal tak karierę. Popełniono błąd przy operacji i tyle

3

Ansu nie ma kolejnej kontuzji tylko cały czas ta sama. Dać go do fachowców i na nowy sezon wróci jak nowy. Będzie dobrze

1

@jedrek7000 przecież wczoraj Pisałeś że w 60 minucie opuści głowę jak zwykle. Co się zmieniło?

5

@TSWKRK Jak wygramy, to RM będzie pod bardzo duża presja. Wiec dobrze

0

@TSWKRK piękne argumenty. :)

0

@deyna2018 30 minut. Jak kolega wyzej

0

@bartekvisca A zobacz ile ich strzelił?

1

@IronSanHybrid Już kolega wyżej wyjaśnił. Ajm Sorry

0

@amanter Chyba sędziowie :)

1

@ciema Ciekawa ale prawdziwa. Był Bravo, Cilesen i była rywalizacja.

0

@IronSanHybrid Pisza ze 56.

0

@Rewolucja123 Z TS sie zgodzę, bramka prawidłową. A Pedri pierwsza połowa poszukaj. Do czasu jak Barca przegrywała analizowałeś wszystkie mecze. W tym roku jakoś tak mało.

1

@LeoMessiah Ja stawiam dwa domy

0

@baryn Dlatego on nie ma prawa grac za tydzień. W życiu tez szczęście jest potrzebne, a on jest chodzącym pechem.

5

@mkord szkoda ze jak my stukniemy to karny

1

@LuisSalvano Lenglet pokazał jak nie kryć przy stałym fragmencie. Dramat

0

Komentarz usunięty

2

@natanvip ta złapali, z Osasuna srali się do 80 minuty. Nic nie wiadomo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?