tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuśmier też tak sądzę. Potrzebuję prawej strony.
0
Muszą wypocząć, bo po pierwszej połowie strasznie spuchli. Mało czasu było, w czwartek o północy mecz skończyli. Dwa dni ledwo odpoczynku. Teraz mamy 4
11
Druga połowa katastrofa. Zaczynamy chyba fizycznie nie wyrabiać. Jeśli Roberto miał coś dać w drugiej połowie to ja nie wiem co.
1
Spuchliśmy, potrzebne zmiany.
1
Potrzeba minimum jeszcze jednej bramki. Alba dziś nie pewny, Jest gra mega wysoko. Mecz bardzo fajnie sie ogląda.
0
Dembele to az sie prosi na ten mecz.
2
Ale mnie trzyma cały czas ta sytuacja De Jonga.
0
Ehhh. Szkoda słów.
2
@Barca1992 Napisałem, jeśli to prawda.
7
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,27016874,antyszczepionkowcy-probuja-blokowac-terminy-szczepien-rzad.html#s=BoxOpImg4
Jeśli to prawda to szczerze jakbym spotkał taka osobę to dałbym w mordę z liścia. Nie chcą niech się nie szczepią, ale nie powinno ich interesować zdanie innych.
3
Chukwueze; Moreno, Paco Alcácer.
No wam powiem, atak maja solidny.
0
@busquets5 Dest grał ostatnio za to lepiej? Niech gra lepszy, na teraz nie ma co kombinować
1
@kingorbit też tak uważam. Ale też każda passa się kiedyś kończy.
3
@saczers438 Nie wiem, ale oni kasy nie mają, wiec nie ma szans na sprzedaż
0
@michal26 Braun ma 11%. Dlatego
1
@saczers438 I jak na Włoskie standardy brak kasy, wiec propozycja wymiany
0
@tobiasson92 O LR w płaczu.
2
@jeyx77x Valencia mecz był wyrównany. Cadiz, zero sytuacji, karny z d.
1
@Encore mecz z RM i tak jest kluczowy. Pisałem po losowaniu że to nie LVP będzie ciężki dla RM a Chelsea.
12
@Yosemite on zawsze u nas po kontuzji potrzebował czasu. Oby się to nie zmieniło
0
@TSWKRK i zaraz wszystko może wrócić do stanu przed kilkoma kolejkami. Tu każdy mecz jest o wszystko
6
Mecz z RM miał być kluczowy, teraz z AM. A prawda taka że faktycznie każda kolejka jest finałem
6
@FC1899Barca nikt nie odpada. Różnice są minimalne. Jeśli będziemy mieli 3pkt przewagi po meczu z AM. Wtedy tak można mówić
0
@elmayakos poczekaj przypomnij mi wyniki z nami.
5
@TSWKRK przypominam że AM prowadzi i musimy z nimi wygrać
1
Zajebiscie. Kur. Leo to klucz. Jedna żółta i odpada na 1 mecz. Ale ta końcówka będzie ciekawa
1
@Damian11 Dla mnie warto go sprawdzić. Dest może też grać za Albe.
0
@Djzordon To 15 minut meczu człowieku
4
@marcin62 to jest LR. Nie możesz mieć słabszego meczu. Od razu sprzedają.
3
@Deeespacito Telenowela ale szmaciaków. Czytajcie te bzdury to tak będzie.