1

Utrzymać. Nie mamy najlepszej formy. Ale wynik trzyma LL dla nas do końca

0

@Lucassito ta mieliśmy ale nie chce mi się gadać z takimi typami jak ty. Pedri.

1

Nie da się was czytać. 3 setki, karny. Ale katastrofa itp. To na jestem zazwyczaj człowiek małej wiary, ale i was to ja już słów nie mam.

1

@jedrek7000 wygrają i takie typki jak ty znowu znikną do czasu aż przegrają i wyleziesz pitolic te swoje pierdolety

0

@FafitFCB pewnie teraz czas na testy

1

Po zwycięstwo. Moim zdaniem 1-3 dla naszych.

1

@draxidox Lubić lubię, ale nie lubię drugiego dnia. Wolę wódeczkę

2

Chciałem napisać że Granada dziś umoczy. Prdl farciarze.

0

Na Valencię dałbym Dembele, reszta ok

0

@horang Gdzie leci?

1

@LuisSalvano Widzisz go u nas? Boja jakos nie widziałem podpisanego kontraktu. Nic nie wiadomo o tej chorągiewce.

0

@FC1899Barca No ale wtedy by nie było takiego efektu wow. Zobacz na smiertelnosc u nas jest ponad dwa razy większą smiertelnosc do liczby chorych, do calej ludności to nawet lepiej nie porównywać bo pewnie z 10.

0

Trzeba rozliczyć drużyne ale po sezonie. Teraz rekordy, statystyki nie sa istotne. Jeśli umoczy LL w końcówce sezonu przegrywając dziś, przegrywając remisując z AM, to grubo trzeba sie zastanowić nad projektem, ale na teraz jesteśmy w grze i walka sie liczy.

2

Taka bramka w stylu Barcelony. Na Frajera w obronie

0

@DonAndrzejos W dupie to mam jaki on jest, dobry, zły, średni. Dziś potrzebne zwycięstwo i szczęście.

5

Dziś wiara tylko w zwycięstwo, nie gdybajcie o innych rozwiązaniach. Cały dzień tylko wiara. Granady juz nie cofniemy. Miłego dnia

1

Ludzie musimy wygrać 5 meczy. Nawet gdy RM zrobi to samo to będzie kozak końcówka. Patrzeć Trzeba tylko na siebie. Granada albo wyjdzie nam bokiem albo nie

0

@Kamiloza91 oby panowie. Oby

0

Kross, Modric odpoczęli. Źle

5

@Avernand wystarczyło, ale Barca jak wie że czegoś nie może zrobić to dokładnie to robi.

1

Ludzie cały mecz milion sytuacji. A na sędziów zganiacie.

0

@TheHeisenberg włączają co 10 minut nic się nie dzieje

2

@Yosemite jak jutro wygramy, to tak, następna kolejka bardzo istotna

1

@Comentateiro nic się nie stało. Hmmm teoria się zjebała?

0

@LS no patrz kolega napisał 20 minut temu i nic. Jak 30 napisze w różnych odstępach to wiadomo że ktoś trafi

0

@LS wszystko rozumiem. Piszecie te pierdolety o uruchamianiu meczu od 3 lat ile można.

6

Wpadnie na bank.

12

@KmN uwaga mamy to w dupie

0

@TeKa Remis i byłbym w szoku.

4

@Jakchcesz Albo nie jestem katolikiem, a jak nie jesteś katolikiem to nie jesteś patriota, a jak nie jestem patriota to w.. z Polski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?