tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pele1282 przecież pierwsze to jakiś kretynizm,a nie ładny gol
0
@PanZagadka przecież to retusz. Photoshop na pełnej piz
1
Zdecydowanie ma rację i tak liczy się tylko dwóch kandydatów.
0
@arasz1819 widzisz ty piszesz ze tylko Leo, Suarez a to nie prawda. 2 i więcej bramek co sezon mieliśmy nawet więcej niż teraz. Sprawdź sobie ostatnie dwa sezony, jedziesz przyjacielu na myśli że wszystko wiesz. Sprawdź fakty sobie na sofascore. Statytsycznie jest dokładnie taka sama ilość piłkarzy z 2+, ale bez Suareza i ze słabszym Leo
0
@arasz1819 Strzelcy:
Leo -9 , Ansu - 4, Grie - 3
To jest cała drużyna? Dembele u każdego trenera robił różnice, to jest koleś z talentem, jak będzie zdrowy to i gdybyś ty był trenera to będzie dobrze grał. Tu nie chodzi o sympatie do Koemana, ja porostu nie widzę na ten moment nic co on wdrożył w ten zespół. Może oprócz atmosfery w zespole po Setienie.
8
@Odcinkowy Elektorat PIS pije Kompot.
0
@arasz1819 Ja nie chce LL, LM, bo na to szans z ta kadra nie ma. Ale zmiany stylu gry Koeamana ja nie widzę, wczoraj znowu zagrał 4-3-3, czyli to co grali wszyscy przed nim. I dobrze, że się zreflektował. Jesteśmy uzależnieni od formy Leo, czyli bez zmian.
0
@chosenone No to moja wina, bo co nie czytałem, to mocno określają go jako Lewicowego Prezydenta.
0
@chosenone Prawica ma swoje, Lewica ma swoje. Ani Biden, ani Trump to nie jest dobry prezydent dla nas wszystkich.
0
@arasz1819 Nie nie uczę sie niczego, na pewno nie od ciebie. Nie oceniam wczorajszego meczu, bo po Juve też była euforia, po RSS również, by w następnym dostać baty, napisałem, że po wygranej wychodzą tacy jak ty i mówią, a nie mówiłem, dajmy czas , blablabla, a po porażce wszyscy krytycy jak to wszystkich trzeba sprzedać. Wczoraj wygraliśmy nie dlatego, że Koeman coś zmienił, a dlatego, że Messi był nareszcie skuteczny. Busi katastrofa, Lenglet katastrofa, zmiany katastrofa. Dla mnie nic się nie zmienia jak na razie. Ale obawa o LM zniknęła, a to najważniejsze.
0
@JarekS Brać nawet gdy to 9-tka. 5 baniek nic nie ryzykujemy
1
@arasz1819 Dobrze mentorze tak zrobimy. Jak na razie 13 pkt do AM, 5 do RM. Co do oceny pogadamy na koniec sezonu, bo po porażce wszystkich się sprzedaje a i po wygranej jak dziś już LM się rozdaje
0
@Roobo no Sevilla nas może wyprzedzić. A różnice minimalne, na razie walka trwa nadal. Pośmiejemy się na koniec sezonu
1
@barteq w tym sezonie tylko raz wygraliśmy, przegrywając. Więc lepiej nie
0
Musimy wbić na 1-3. Inaczej będzie ciężko
0
@Messiah10 Kontuzje: Roberto, Pique, Coutinho, Ansu i juz by wyglądała dużo lepiej
0
@arkasath w ostatnich meczach Dest nie był stabilny. Jak na jego wiek i tak świetnie sobie radzi
5
@AmigoBlancos Może o pasjach Casemiro napisz. z chęcią poczytamy o białych
1
@ObiektywnyKibic121 patrząc na Desta w dwóch ostatnich meczach, to wzmocnienie
0
@jakub1906
More 10-tek
0
Visca twierdzi, że słabo się teraz spisuję. No ale chcieliśmy La Massi to mamy. Chcieliśmy pozbyć sie Amigosów i mamy. Zobaczymy
0
@AmigoBlancos Chyba się z tobą nie zgodzę, koleś w więzieniu chciał być celebrytą. Dla mnie to osobowość socjopatyczna ( a to choroba, a nie uzależnienie ), zamordował w cholerę kobiet, a później w więzieniu się tym bawił. Jedyne z czym się zgodzę to to, że był inteligentny. Ale zdecydowanie chory, nie uzależniony
0
@jeyx77x Nie wiem do czego pijesz. Szczerze to nie mam pojęcia, który lepszy.
1
@barteq A widziałeś by Xavi powiedział, że będzie współpracował tylko z Fontem. ? To Font tylko tak gada
11
@Mow_mi_Douglas Zgadzam się z tobą, mocno w LL nastawienie jest na autobusy, kontry, itp. Ciężko się te mecze ogląda.
1
@Avatarr Ma spore wtopy. Nie mówię ma projekt przygotowany, ale z komunikacją leży, sporo tematów musi prostować. Jednak Laporta moim zdaniem wygra
27
@Witam Tu sami celebryci, więc pewnie wszyscy :)
3
@BarcaInfo "Jeśli wygramy wybory to zaczną pracować dla Barçy tak szybko jak to tylko możliwe." Taki troche populizm, moim zdaniem Xavi przyjdzie obojętnie kto wygra.
0
@BorzyKrzys 18 celebrytów, faktycznie trzeba o tym miesiac trąbić. Wiesz ilu znajomych oraz rodzin medyków sie juz zaszczepiło. Tu jest kwas dużo większy
0
@SitvMen KAc, brzuszek go bolał.