0

@Przemek2323 Tak jest wszędzie, nie tylko w WUM. Masz znajomego w szpitalu, jesteś na liście.

0

@BarcaInfo Szkoda Fernandesa. Kurde taki dobry grajek

0

Nie ma Marcelo , lipa

1

@doc Często bywa tak ze trener potrzebuje czasu, a początki sa wynikowo słabe, wiec polemizowałbym z tym trudniej. Zobaczymy

1

Postawcie autobus, a reszta sama przyjdzie.

0

@Kamiloza91 Umtiti, Lenglet, Varane

0

@BarcaInfo Powodzenia, zobaczymy czy aby to topowy trener za jakiego go wszyscy mają. W PSG sporo gwiazd, łatwo nie jest.

2

Powrotu do zdrowia.

1

@DaPi Ba jest możliwość nie zobaczenia ani jednej reklamy. :) Wystarczy ADguard, albo Opera. :)

0

@JaroCoach Nie w tym sezonie. Ogólnie oprócz Ukrainy to nie za bardzo nam ratuje dupsko. Nie piszę, że gra fatalnie itp, ale nie pomaga nam tak często jak to było przed operacją

0

@macio_944 Sąsiada siostra jest pielęgniarka. On i jego rodzinka sa umówieni na wtorek na szczepienie, a nie sa celebrytami. TVP wrzuca celebrytów bo to wiadomo nie jest ich elektorat, a prawda taka , ze jak to w tym kraju ze wszystkim, masz znajomości to sobie załatwiasz.

0

@JaroCoach W tym sezonie bramkarze umoczyli nam 3 mecze. Wiec nie zgadzam sie z toba.

2

@Yosemite Bramka z czapki. Obrońca i Bramkarz dup.. dali.

0

Uf no to jeszcze z 6-ciu odpadnie ze składu i jest szansa na victorie. :)

2

https://www.filmweb.pl/film/Norweski+speed+3-2020-840688/posters
Nie wiedziałem że Kuman w filmach gra :)

7

@RobsonPL Taki dobry populista i tyle. Co nam to da, może niech powie jak to zmienić?

2

@maniak33333 Jak z każdym podatkiem tych idiotów, ludzie znajda alternatywę, a państwo na tym podatku straci, a nie zyska.

2

@Mroziu Kontrakt to kontrakt, nie możesz kogoś wyrzucić. Chyba, że zapłacisz całą pensje za kontrakt

0

@BarcaInfo Jak Laporta finansowo zostawił klub po ostatniej prezydenturze?

1

@Fanas7 Może i by chciał. Ale nas nie stać na jego pensje, chyba, że Umtiti jakimś cudem by odszedł.

0

@doc Dziennikarze i Nasz " były" Zarząd mogą sobie łapki dać. Jeden wielki fake

5

Ze stara się pokłócił, też zawsze z chaty wychodzę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Barcza223 boli mnie wielki Kuman

0

@tristan87 Skojarzyło mi się z podstawówką.
Apel - do Hymnu!!

4

16- Valencia
15- Eibar
14- Getafe
13- Alaves
9 - Cadiz

Pogromcy Barcelony Kumana :D

0

@BarcaInfo A po 24 juz nie beda?

1

@Messibestplayerintheworld Szczerze nie wiedziałem, żeaż tak źle sobie radzimy bez niego.

0

@norbi77 I dalej prowokujesz. Przyjacielu można przegrać z każdym. Ale czy zespół Pepa tracił pkt w 8 meczach z 15 możliwych? Czy zespół Pepa tylko w 1 meczu potrafił odwrócić losy meczu?. Trochę to osłabia kunszt trenerski Kumana no i twój nos ekspercki. Ja bym nie porównywał tego zespołu i trenera do epoki Pepa, trochę nie ta liga. Ale co ja jako Gimbaza wiem

0

@mozart A gdzie ja napisałem, że to Grie ma strzelać. Trenerzy wybierają drabinke kto ma strzelać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?