tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zmiany Kumana, Busi, Trincao, to do tych co twierdza ze on nie ma nic wspólnego z tymi wynikami
2
No kurwa Busi, a co on ma nam dac?
0
Mam dziś urodziny, czy oni nawet w taki dzień z 17 zespolem nie potrafią dać przyjemności z ogladania.?
1
Kumanowi udało sie zbudować zespół który u siebie jest jeszcze bardziej gównianą. To jest dramat.
0
@Jakchcesz No to daj swoją wersje.
0
@dawo17 Chyba tylko dzięki temu nie przegrywamy.
1
17 Eibar. Dodam 17, gramy u sibie, dodam u siebie. Eibar nie gra autobusu, wiec jakie teraz będzie wytłumaczenie gównianej Barcy?
1
No to czas na podsumowanie gry bez Leo, mamy równy zespół, wszyscy tak samo chu...i
2
Ale Dest jest dzis tragiczny
0
Ale mucimy ten Eibar.
1
@Gomess Z Kijowem do 70 minuty wyglądali jak B-klasa. Ale napisał, że to jego zdaniem, wiec trzeba uszanować, nawet 1 połowe z Betisem.
1
@Bykunn :) Ta, z okopów nie wychodzą :) pozamykani w jednostkach.
0
@maroon Czyli standardzik,lepszy i gorszy sort
0
@Bykunn Pytanie bardziej dlaczego te nieroby sa w pierwszej kolejności szczepieni. Kompletnie nie biorą udziału w tym co sie dzieje teraz w Polsce.
2
@itmustbejoke Ma rację, ale powód jest jeden. "NIKT NIE LUBI ZAROZUMIAŁYCH DUPKÓW" sam jest sobie winny.
0
@pele1282 Dopisz + urodziny tbas :)
1
@pele1282 I moje urodziny. Dopisz :)
0
@Gwyn Na ta z 70% skutecznością tez?
5
@BarcaInfo Jeszcze 3 lata będziemy czytać, jaki to on biedny jest :( Najlepiej dla niego i LR by poszedł na wypożyczenie i tam się ogrywał.
0
@MarFan Laboratoria pracują 7 dni w tygodniu.
0
@Gwyn Ciekawe czy jak już nas zmuszą do szczepionek obędzie można wybrać. :)
0
@Gwyn no właśnie, a wszyscy piszą o nowej technologii, że bezpieczniej itp, a od Stycznia ta Modena czy jakoś tak ma być.
2
@10SzymonBarca10 Te wyniki nie trzymają sie kupy, nie ma w nich sensu. Wirus, który robi sobie wolne w weekend i święta. Zerknijcie na wykres na stronie https://koronawirus-w-polsce.pl - Prognoza liczby chorych krzywą wykładniczą. Nie możliwe by tak skakał, podają wyniki jak się wyśpią, tak jak u Rosjan nie możliwy był wynik śmiertelnych przypadków, tak u nas nic się nie zgadza. Z chwilą jak przeszliśmy na podawanie wyników centralnie ten wykres szaleje, ciekawe dlaczego.
0
@VenoM Nie możesz mieć gorączki, osłabionego organizmu itp. Więc odpowiedź jest prosta
0
@Tomo1989 A ta druga szczepionka też mam być w tej technologii?
0
@Matelel Nie każdy kolego. Ja od początku pisałem, że Setiene jest za bardzo zakochany w piłkarzach Barcy. Za dużo u nas gwiazd by taki trener sobie poradził. W szatniach takich jak RM, Barca muszą być autorytety, a nie fanboje.
3
@Chwytliwy Od razu helikopter po ciebie wyślą.
2
@NaFazieHitman Żyje w czasach gdzie nawet Rosja jest bardziej wiarygodna od naszych.
0
@tristan87 Wczoraj na tym tweedzie było, że następne wyzwanie Messiego to MC. I co...
0
@Coutinho007 Obys miał rację, bo kosztuje fortunę.