tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fenelon Kto to ten Andrzej?
0
@amek555 :) To chyba raczej pewne :)
0
@Janiama To nie sa złe kandydatury, ale ciężko będzie coś zdziałać. Ile oni mają meczy przed ME? :)
1
@Janiama Valverde jest wolny, brać. Zresztą, trener nie gra a piłkarzę, więc zmiana bez wpływu.
0
@ObiektywnyKibic121 A gdzie ja napisałem, że to łatwe? Nawet Koeman potwierdził błąd ustawienia.
0
@Janiama To po co trener?
1
@Rewolucja123 u EV, cały czas zmieniał strony, prawa , lewa. U Koemana grał wczoraj bardzo słabo, dopiero na koniec przeszedł na lewą stronę.
2
Madryt z całą śmietanką ma Fun. Manzano dostanie piękną premie za to swoje wczorajsze sędziowanie.
1
@Janiama Trener nie ma wpływu. Ale mógł podpowiedzieć? Czy tego Koeman też nie może robić?
4
@Barcza223 Bo ty wiesz co się w szatni dzieje.
4
@NaFazieHitman A mógł zabić
0
@Janiama Dlaczego pod presją? Koeman wczoraj powiedział, że to okres przejściowy, o nic nie gramy. Powinniśmy na pełnym lajcie wyjść, przegrać, wygrać jeden ch.
0
@mekston Bo na koniec meczu w tych sytuacjach , pomysł Setiene i Koemana to Leo ratuj.
3
@ShawnC Nie on jest wspaniały, to Leo jest zły. Jego i Leo faule niczym się nie różnią. Oba nie są i nie powinny być akceptowane w piłce nożnej.
0
@BarcaInfo RM go weźmie.
0
@Oskar00 A kim ma grac? Młodzi grają bo muszą.
0
@Tomo_95 oni tylko czekają by móc zgonić na Leo. 121 minuta, czerwień, wina Leo że przegrali
0
@Trepyveb ale ciebie zjada. :)
0
@ObiektywnyKibic121 zmień ten nick bo razi. Jeśli dla ciebie te dwie bramki i dwie sytuację nie są błędem ustawienia a brakiem wzrostu to nie jesteś obiektywny.
0
@barney21 Leo nie będzie, więc wygramy, bez niego to zespół z nim to jakaś parodia.
2
@Piotr,1985 Ach te wieczne winienie Leo. Każdy z obrońców winny tych 3 bramek ale Leo jest winny czerwonej kartki w 121minucie. Nie obrońcy, nie sędzia który dawno już powinien wypier dwóch piłkarzy AB. LEO. Only Leo. Ta czerwona kartka nie miała kompletnie wpływu na wynik, była frustracja sędziowania. Tyle w temacie.
4
@Oskar00 łamanie w pół to sportowe zachowanie? Bo jak nie to AB powinno grać w 8-ke
0
@itmustbejoke Zależy nie tyle od wyników, ale od stylu.
3
A ja chciałbym podziękować moderatorom ( przynajmniej na teraz, bo zaraz pewnie ban będzie ) zwyzywałem 3 kibiców Białych, którzy siedzą by prowokować. I teraz mi lepiej z tym. Dobrej nocy.
2
@itmustbejoke Jeszcze Lenglet go wyjaśni zobaczysz :D
3
[Bruno Balleste, Barça TV] Jaką wiadomość wysłałbyś kibicom Barcelony po tym trudnym wieczorze?
Zrobiliśmy wszystko, żeby wygrać w finale. Pod koniec meczu każdy był bardzo zmęczony, to trudny czas dla obydwu drużyn. Przegraliśmy, ale dalej wierzymy w siebie. To jest sezon przejściowy, w zespole jest wielu młodych zawodników. Nawet jak popełniają błędy, to wyciągną z nich wnioski na przyszłość. Dla sporej grupy graczy to był ich pierwszy finał. Przyszłość klubu jest optymistyczna, jest tu wielu utalentowanych piłkarzy. Przegrana tego meczu nie oznacza, że byliśmy słabsi. Mieliśmy pecha, bo straciliśmy gole pod koniec pierwszej i drugiej połowy. To było dla nas ciężkie.
Uspokoił mnie, Dziękuje, Dobranoc. :)
2
@hoeniker Obejrzyj powtórkę @BarcaInfo
0
@barcelonaLM Przecież oni tylko czekają naporażke, wtedy zawsze on winien. Znowu to on zachowuje sie w obronie jak sie zachowuje.
0
@BarcaInfo No i gdzie sa ci którzy tak krytykuje Leo? Koleś bez piłki blokuje mu drogę, co miał zrobić? Jeśli za to jest czerwień to jak nazwa wieczne łapanie w pas piłkarzy Barcy? Tu i tu jest premedytacja.
0
@CZAJUN_119 Myślałem , że Gomesa nikt nie pokona. Ale młodziak jest dramatyczny