0

@viscajasiek haha a po którym pytaniu. Bo kompletnie o tym nie rozmawiają jeszcze :)

30

"Wiele osób mówi, nie mając wiedzy, a ludzie w to wierzą, wierzą mediom. A nie zawsze to prawda." to w szczególności tyczy się LR

16

@Jacu327 No w sumie na bernabeu czuje się jak w domu

11

No to teraz jak Leo nie ma to Cou na bank odpali.

4

@NGTRX teraz jest facetem

0

@IronSanHybrid gdyby przeczytał to by musiał odejść :)

0

@Criss18Barca niby po co miałby przyjść? W ostatnich latach piłkarze la Massi którzy odeszli i robią wielkie kariery to mit

0

@Guffi nie wiesz na jakiej podstawie te statystyki kolega przedstawił ale już wiesz ze zakłamane. Pewnie masz jeszcze brata kuzyna i siostrę cioteczna w szpitalu.

1

@MarFan A śmierć przez szczepionkę? Jak państwo podpisze odpowiedzialność za szczepionkę to spoko.

0

@KapiFCB Idioci to mało powiedziane

5

@Borneo Zrozumieliśmy już. Chiny sie szczepią, nie musisz 8 razy pisać :)

0

Sranie w banie. Bzdura szmaciaka i tyle

0

@Encore My kupiliśmy lepszego Portugalczyka

0

@BarcaInfo Oddać Cou i wtedy Depay.

1

@Bruttal Sędziowie wracają na swoje tory, więc finał będzie.

28

"znakomita postawa Braithwaite'a" dalej nie czytam tych bzdur

0

@cracker opierdziela go ze sporym zyskiem. Pogadamy jak tak będzie

2

@Majsteer nie będą, oni będą cicho siedzieć, aż do straty pkt i wtedy wyleza

0

@cracker Real nie kupował Kubo do pierwszego składu, oni go brali by wypożyczyć i wkurzyć Barcę.

0

@cat_r37 lepiej brać Dunczyka i płacić 3 razy tyle i jeszcze z 20 baniek transfer.

0

@cat_r37 Jakich ogromnych, on kosztował kilka baniek i banka pensji. PRzydałby się nam ten chłopak

0

@Fullxda na takich dzbanów jak ty na pewno. Leo nic nie musi, chce odejść niech odejdzie. Każdy ma prawo

0

@tristan87 Wasz kapitan :)

4

@Fullxda czekałem aż wyskoczy temat Leo. :) jeszcze dopisz że Leo skład wybiera. Ilu Amigosow jest teraz w pierwszym składzie.

1

@FCB24 I stwierdzasz to po trenowaniu Tottenhamu. Może od razu top 3 dajmy. Teraz się dowiemy jaki z niego faktycznie kozak. Gwiazdy nie łatwo się prowadzi

0

@FafitFCB A ja sobie życzę by się skończyło prdl o tym dzieciaku, albo by LR sobie go adoptowała i niech się gapią w niego całymi dniami.

0

@Chwytliwy A gdzie Leo?

6

@itmustbejoke teoria hejtu nie pasuje. Zobacz nie ma ani jednego negatywnego komentarza o Leo, a zobacz co tu się dzieje jak pkt tracimy. Kilogramami z nor wychodzą

0

@BarcaInfo aż sprawdziłem, true. Mega kawał drogi

0

@BarcaInfo To ile on leciał, od 24 leciał 15 h?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?