tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@viscajasiek haha a po którym pytaniu. Bo kompletnie o tym nie rozmawiają jeszcze :)
30
"Wiele osób mówi, nie mając wiedzy, a ludzie w to wierzą, wierzą mediom. A nie zawsze to prawda." to w szczególności tyczy się LR
16
@Jacu327 No w sumie na bernabeu czuje się jak w domu
11
No to teraz jak Leo nie ma to Cou na bank odpali.
4
@NGTRX teraz jest facetem
0
@IronSanHybrid gdyby przeczytał to by musiał odejść :)
0
@Criss18Barca niby po co miałby przyjść? W ostatnich latach piłkarze la Massi którzy odeszli i robią wielkie kariery to mit
0
@Guffi nie wiesz na jakiej podstawie te statystyki kolega przedstawił ale już wiesz ze zakłamane. Pewnie masz jeszcze brata kuzyna i siostrę cioteczna w szpitalu.
1
@MarFan A śmierć przez szczepionkę? Jak państwo podpisze odpowiedzialność za szczepionkę to spoko.
0
@KapiFCB Idioci to mało powiedziane
5
@Borneo Zrozumieliśmy już. Chiny sie szczepią, nie musisz 8 razy pisać :)
0
Sranie w banie. Bzdura szmaciaka i tyle
0
@Encore My kupiliśmy lepszego Portugalczyka
0
@BarcaInfo Oddać Cou i wtedy Depay.
1
@Bruttal Sędziowie wracają na swoje tory, więc finał będzie.
28
"znakomita postawa Braithwaite'a" dalej nie czytam tych bzdur
0
@cracker opierdziela go ze sporym zyskiem. Pogadamy jak tak będzie
2
@Majsteer nie będą, oni będą cicho siedzieć, aż do straty pkt i wtedy wyleza
0
@cracker Real nie kupował Kubo do pierwszego składu, oni go brali by wypożyczyć i wkurzyć Barcę.
0
@cat_r37 lepiej brać Dunczyka i płacić 3 razy tyle i jeszcze z 20 baniek transfer.
0
@cat_r37 Jakich ogromnych, on kosztował kilka baniek i banka pensji. PRzydałby się nam ten chłopak
0
@Fullxda na takich dzbanów jak ty na pewno. Leo nic nie musi, chce odejść niech odejdzie. Każdy ma prawo
0
@tristan87 Wasz kapitan :)
4
@Fullxda czekałem aż wyskoczy temat Leo. :) jeszcze dopisz że Leo skład wybiera. Ilu Amigosow jest teraz w pierwszym składzie.
1
@FCB24 I stwierdzasz to po trenowaniu Tottenhamu. Może od razu top 3 dajmy. Teraz się dowiemy jaki z niego faktycznie kozak. Gwiazdy nie łatwo się prowadzi
0
@FafitFCB A ja sobie życzę by się skończyło prdl o tym dzieciaku, albo by LR sobie go adoptowała i niech się gapią w niego całymi dniami.
0
@Chwytliwy A gdzie Leo?
6
@itmustbejoke teoria hejtu nie pasuje. Zobacz nie ma ani jednego negatywnego komentarza o Leo, a zobacz co tu się dzieje jak pkt tracimy. Kilogramami z nor wychodzą
0
@BarcaInfo aż sprawdziłem, true. Mega kawał drogi
0
@BarcaInfo To ile on leciał, od 24 leciał 15 h?