0

@Eklerek RM dzis zapewni sobie kolejna runde, kto ma ich wyprzedzić? Dinamo?

0

@FcPortoFan1999 Dembele chyba w Fife grał. :P

0

@Pnog37 Pau dostał pół meczu z Osasuna, to jego jedyny mecz w podstawie.

0

@Pnog37 spróbowałbym dać więcej minut Pau, albo Ferran. Wiesz by lepiej grać potrzebują minut, a nie pół meczu i wnioski. Lewy od Listopada to patologia

1

Lewy powinien posiedzieć na ławce, przy naszym ustawieniu linii, każda strata piłki to ryzyko kontry. A on traci każda piłkę.

1

@michal26 oglądałem dwa ostatnie gemy. Takie długie te gemy w tym meczu, a wynik łatwy się wydaje. Więc ważyły ostatnie piłki, brawa zatem za psyche że Iga dojeżdża cały czas.

1

@adi7adi8 ostatnie dwa gemy obejrzałem, brawo, wyglądało na łatwo ale jednak te wszystkie gemy w walce. Z Keys powinno być łatwiej niż z Svitolina. Ale to półfinał, ważny będzie dzień.

0

@Kamiloza91 on u nas średnio pasuje że względu na wyprowadzenie piłki, nie wiem jak ten Tah sobie w tym radzi, jest Eric i jeśli mielibyśmy zarobić sporo hajsu, no ja bym się zastanowił, świetny obrońca, ale do zastąpienia. Ale jeśli mówimy nie wiem o 40mln to nie, powinien zostać

2

@krol211 dziś dobry mecz. Z Realem w sumie też niezły, pytanie co się dzieje że słabszymi drużynami

0

@Lionel_Messi10 niestety Ansu nie chce odejść

0

@Mily-95 jest przycisk blokuj. Sugeruje, ja już skorzystałem.
A to kto ma rację w statystyce i szans w LL dowiemy się na koniec sezonu.

0

@D10SLEO siwy albo łysy do marca. Na bank

0

Jest mój ulubieniec Krecidlo

1

@KamQiX on się zachowywał jakby nie wiedział że wogole to wpadło :)

1

@Comentateiro powinniśmy pilnować tylow przy 4-4. Za łatwo szli sam na sam

0

@MOLESTA ogólnie 3. Bo lewy też zasnął

0

@Pawlusek nie tylko Alvareza mu pewnie szkoda, tego z Chelsea pewnie też żałuję, wolał wypalonego Silve

0

@QuentinTarantino jako fan statystyki. Ja z Valencia mimo błędów zostawiłbym Wojtka na bramce

6

Alvarez mega transfer AM. Kurde przydałaby się taka 9tka

0

@F3DO tak, ale pytanie jak ważne jest miejsce w top 8. Nie wiem czy miejsce 2 daje jakiś komfort, czy losowanie.

4

@mientusek1407 tak, jest.

0

Mądre słowa Wojtka.
4-4 a gramy nadal dwoma obrońcami. Po co. Dziś się opłaciło, z AM się nie opłaciło.
Sam mówi że tak grającej wysoko obrony nigdy nie widział.

0

@escarabajo dlaczego, wkoncu wygraliśmy coś co Kur po wylewach nie mogliśmy wygrać

3

Zewlakowa mocno ciśnie jako kibica Realu.

4

@Fake69 Pedri obok Belinghama to dwóch najlepszych pomocników na świecie

2

@escarabajo o no to mamy komplet. Popierd mecz. Nic w nim nie ma sensu, ale wygrane, pierwszy raz się czuje jak madryciak. Te zlamasy co sezon ta lm tak pchają

3

@partymaker no zobacz na Yamalu, to samo. Nie powinno być karnego dla benfiki ale i na Yamalu dla nas

0

@Sulimo dobrze go podwoili. Miał mega mało miejsca

1

@FCB_dimiC w hokeja to jedno ale chyba grali bez kijów takie ilości wielbłądów

0

@clyde chyba jeszcze czerwonej brakowało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?