0

@Pedri16Future za liścia śladu by nie było. Świadków też

0

@FcPortoFan1999 Jak dziś Real wygra to 7pkt. Dwie porażki na koncie. Normalny poziom z ostatnich lat jak na 20 kolejkę

1

Komentarz usunięty

0

Bilbao wyrównuje się pkt Z Barcelona po 20 kolejkach. Walka o Lalige trwa.

2

@Michael24 bardzo dobrze ze wrócił. W szczególności czytając wysrywy tak jak twoje to order od Prezydenta powinien dostać.

0

@Destroyer_of_Worlds czyli obaj do nas pasują. W sumie bez nich radzilismy pkt sobie lepiej.

0

@JordiAlbion czekam na Excela z wyliczeniami gdzie Real straci pkt.

0

@Kamiloza91 od kiedy piłka nożna to balet gdzie pkt za styl dają?

0

@michal26 Wręcz odwrotnie, meta odblokowuję cenzurę tak jak x

0

@Dominx ciekawe jakim cudem Getafe wczoraj 1.3 jak oni mieli pół sytuacji

3

Dlatego czas na zmiennika. Pau powinien dostać więcej minut, no bo przecież on się nie rozkręci dostając 10 minut raz na 5 meczy, albo Ferran

6

@Mezocyklon87 Płacisz podatki, pracujesz, to socjal się należy. Nikt 800+ obecnie nie zabierze bo przez to gówno pisowskie też wszyscy inflacyjnie oberwali

0

@tomek8756 piękny pocisk, prdl poprawność konserwatywna. Najlepsze ostatnie zdanie, to ich wesele, ich zasady.

0

@Mocher a jak nie zaczniemy wykorzystywać?

1

@KamQiX mamy serię pkt najgorsza od 50 lat. Gdzie szukamy winy, sędziowie

0

@ngif wpierw było że mamy mistrza, później że to tylko 1pkt, później 3,4 Teraz 7. I wieczny komentarz to żadna przewaga.

0

@GigiAmoroso zobaczymy, by było jasne ja jestem fan Alcaraza.

1

@Salchent Colina ma to przetestować, też doczekać się nie mogę

0

@GigiAmoroso patrząc na formę to Djoko pogoni Alcaraza

0

@Messibestplayerintheworld porażek już nie cofną :)

1

@Arden prdl Laporta, zawodnicy powinni to na forum powiedzieć co o tym myślą

0

@Messibestplayerintheworld czyli prognozujesz porażki na wyjeździe :)

1

@Messibestplayerintheworld tylko ze Barca ma więcej porażek u siebie niż na wyjeździe :) w sumie obecnie to i lepszy doping na wyjeździe niż u siebie

0

@FcPortoFan1999 dla nas na plus, bo jednak wojnę trzymał by się toczyła na Ukrainie.

0

@SelloutCrowd chyba nie rozumiesz jak działa statystyka, na sofascore możesz zobaczyć ile i skąd były strzały w meczu. Z 21, 18 było z pola karnego, 1 strzał Fdj, 1 rzut wolny Rafini, tego 3 nie kojarzę.

Nie było 10 strzałów z dystansu

0

@tomgron albo na autobus możesz mieć plan przed meczem i np. Strzelać z dystansu?

0

@heniek1981 to będzie bankructwo klubu,

3

@Lewangoooolsky zaraz ci się oberwie, trenera krytykować nie wolno

1

@Arcybiskup ty to Muska muszą wywalić

1

@michal26 mam dokładnie tak samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?