tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@dejwidn nie wiem w sumie co to, ale jeśli zakazali a teraz nagle okażą się cudownym lekiem to raczej wiadomo kto na tym zarobi
1
@michal26 o teraz sam wynik widzę. Tak patrzę staty, to Sabalenka nie lubi grać z Rosjanka. 2-1 Rosjanka w historii
0
@michal26 Jeśli Iga nie posypie się w głowie jak będzie trochę ciężej to finał Sabalenka - Iga.
0
@jacobFCB takim remisem trochę śmierdzi. Dla nas to dobry wynik bo pewnie da nam to już top 8.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@michal26 takie mocne zaskoczenie. Nie oglądałem, ale po statach, chyba jak nie mecz pan. Malo nie wymuszonych, dobry mecz
7
@Kazragore zobacz jak mało pamiętasz, a o Tusku i z przed 20 lat pamiętacie.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/bicie-dzieci-rozwod-za-zgoda-biskupa-co-zawiera-100-ustaw-mentzena/qk3y8r1
10
@Roobo uf jak dobrze wspominać. Poszukam gdzieś 100tke Sławka co zniknęła z neta.
0
@MateS są wyżej od Valenci, a narracja że Real posypał a nie my :)
0
Jakieś takie te pary pod półfinał by mocni zostali. W sumie nie ma co narzekać.
0
@michal26 coś tam Niemka ugra.
0
@kpiarz zgadzam się, ale też potrzebujemy zmiennika na lewą stronę, mamy czkawkę napastników a na ławce katastrofa i wieje sandalem
0
@messi33 szczerze tak.
0
@messi33 nasza jedyna szansa na majstra to wygrać wszystko. 7 pkt to dwie porażki i remis.
0
@messi33 czyli jak my i oni będziemy to oni będą mieć 7 więcej
0
@kuz dobrze ze my za to wszystko wygramy, wszyscy zdrowi i mamy ławkę. Nie mamy nikogo za Lewego i wszystko od tego się zaczęło, nie mamy dodatkowo Lo i ln. Nie wygramy mistrzu wszystkiego
0
@kuz oczywiście że liga ważniejsza. Nikt pojedynczych meczy nie pamięta oprócz Realu i Barcy.
1
@AmigoBlancos przecież wy zawsze wracacie na przełomie st/luty.
0
@JohnyPomielony straszne brednie.
0
@partymaker oczywiście że go przegoni. Ty nazwiesz to czarnowidztwem, a ja statytyska. Real ma najlepszy bilans pkt w ostatnich 6 latach od lutego, zawsze zaczynają świetnie grać w końcówce sezonu. mbappe też potrzebował czas, my mamy odwrotnie zazwyczaj druga runda dużo słabsza. Do tego oni zawsze, ale to zawsze walczą o wygrana, my przypomnij kiedy odwróciliśmy wynik w drugiej połowie w lidze.
Utrzymać 4 miejsce by lm nam nie uciekła, ugrać pk, minimum finał oraz po wojować w lm, w szczególności nie wypaść z top 8. Wzmocnić zespół w lato, ale Kur. Z głową a nie kupowanie piłkarzy dla prezesa.
1
@Coutinho007 dlatego kupili 10tke czego nie rozumiesz :)
0
Wiatr słabszy w plecy, więc powinni skakać dalej, a skaczą bliżej. Co potwierdza ze Lanisek miał pod narty a nie w plecy.
0
@FCBMati10 najlepsze te przeliczniki, koleś wyprdl. Po za skocznie a oni tam pokazują że niby metr w plecy
0
@partymaker pragmatycznie. Wiesz czym się różnimy ja to pisze przed meczem, ty po. Niczym się nie różnimy
0
@SelloutCrowd na szczęście to lekka kontuzja - 10 dni
0
@karci0 jaki kurs miałeś? Bo niskie strasznie
4
E tylko 1.36 na Real. Buki też już się nauczyły że Real i tak to wygra.
0
@adamek20151 Leo Messi oraz Neymar
0
O ho ho dzieje się w Głogowie.