tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ProMILs no to mamy 5. Wyrównać może Bm, ale bramki się liczą. Moim zdaniem mamy top 8 i bez porażki.
Nawet na pewno mamy top 8. Teraz patrzę, mamy za wysoki bilans bramkowy
0
@ProMILs chyba nawet przy porażce się uda, patrząc na wyniki
4
Mecz imienia Realu Madryt. To w lm trzeba o nas powiedzieć
0
Yamal kur. zrób cos genialnego
1
Gdyby było jak w ręcznej to Lewego można wpuszczać na karne. Reszta ławka
0
Najlepsze/ Najgorsze ze jest jeszcze z 15 minut, a nikt nie wierzy w 2 nasze gole.
0
Nasi się zmęczyli.
1
Real by tu jeszcze remis wyciągnął. My wyciągniemy 5-2
1
AM na 1-1 grając w 10-tke. Tak wyglada zespol który walczy. A my jesteśmy obsrani, te wszystkie błędy to poprostu zesrany zespół, mentalnie rozpierd. Z Atlanta tez umoczą i z top 8 wypadną.
0
No to w wielbladach mamy 1-1
0
@pollack niesamowite że on nadal na murawie. Nie rozumiem
0
@szkudi7 jest chyba też Ferran
2
Lewy jest kompletnie bez formy. Na co Flick czeka?
2
Trzeba zdjąć lewego, jego strata skończy się kolejnym golem
1
@Filipem spaść nie. Ale musimy wygrać z atalanta.
0
@messi564 też myślę że nas kontrami wyjaśnia.
Takie 5-2 stawiam
0
@Filipem ok nie znałem
0
@WiecekFCB wiem że nikt. Tzn trochę Bayern i obronę też im wyjaśniają. Obecne czasy tak się nie gra.
0
@jacobFCB to jakaś klątwa za piękne czasy amigosow. Strasznie nas leją od dobrych 5-6 lat.
1
Ale karnego nie było. Chyba że stwierdzili ze chodzi o agresję w ataku Wojtka
0
@kamyk_23 i kto za Yamala? :)
0
@Barceloniarz987 oczywiście że mamy. 6pkt na 24 w lidze nie kłamią
0
@WiecekFCB wynika to z faktu pressingu benfiki, atakują wysoko, a my wysoko bronimy. Więc jest sraczka
0
@partymaker skoro tak twierdzisz. Jak dla ciebie karny to nie sytuacja. Jak dla ciebie sytuacja w 6 minucie na 2-0 to nie sytuacja.
Każda akcja tak samo. Flick jest wyjaśniony dziś i to tłukę wam do łba od 3 miesięcy.
0
Podsumowujac:
- Musieliśmy mieć w formie napastników
- Bramkarza
Mamy patalachow.
Ale Flick kompletnie rozjechany taktycznie, Benfika perfekcyjnie wykorzystuje fakt za wysoko grającej Lini obrony.
Pedri wylaczojy
Brakuje też fizycznej walki.
No ale mecz to dwie połowy.
BVB w sumie miał tyle samo sytuacji, ale był nie skuteczny. Dziś rywal jest skuteczny.
6 pkt w 8 meczach to nie jest przypadek.
0
Potrzebujemy napastników, a wyglądają jak szczesny
0
@Patry10 Flickowi benficka pokazuje na czym polega taktyka na mecz
0
Wyżej linia obrony, wyżej Flick.
0
@Barcaa12 przestań prdl. Wystarczy wrzucać za linie. Poprostu grają mądrze
2
Jadą kontrami z nami jak z bachorami.
To lm a nie przedszkole