0

Bmw do sprzedania, pierwszy właściciel, Igła.


1

@negreanu masz rację.

0

@ViscaelBarca2007 to każdy chyba wie od dawna. Tylko z taką pensja on nie odejdzie bo nikt go nie chce

31

@DLFCB no ale ze 2h grzał to zdrowie ma.

0

@negreanu to jest dobrze wyszczekany koleś. Przy wybitnej kampanii ukrywającej jego mocno religijne odchyly. Ja bym go nie skreślił. Trzaskowski nie jest wybitnym politykiem i w f2f by przegrał. Więc jak znam życie debaty nie będzie

1

@panczo Czarnek nie przegra ze Sławkiem. Na Morawieckiego mają za dużo. Jest tyle afer gdy Morawiecki rządził że każdy to wykorzysta. Wczoraj Czarnek robił jakieś dziwne tweeter z familia, ocieplajac wizerunek.

2

@FcPortoFan1999 czyli pozostaje Czarnek :)) klękać będziemy przed królem, różaniec obowiązkowy.

3

@FcPortoFan1999 dla mnie Trzaskowski za bardzo jest lewacki. Jakoś już wolę Sikorskiego

2

@FcPortoFan1999 nie zagłosujesz na kandydata ko obaj to wiemy, więc w 2 turze sam na niego zagłosujesz

2

@FcPortoFan1999 a moim zdaniem nie. A ten kraj jest na tyle prdl że jeszcze by wygrał.

3

@Borry wczoraj to nie wiem czy piłkę chodź raz dobrze przyjął

1

To będzie udane małżeństwo coś czuję.
O hu chodzi z tymi linkami, co piąty wchodzi


4

@Podatek ja prdl ale bredzisz. Ta Niemcy jeszcze uczestniczą na callu i mówią ile podać.

2

@sergio5 on nie jest powołany przez swoje wypowiedzi. Ale ostatnio pokornieje mam wrażenie, piłkarsko jest świetny

0

@HarveySpecter Boks lubie i cos tam trenuje sporadycznie. Tyson to przegra, powód, no w boksie szybkość i technika jest kluczowa. Jeśli młodemu nie odbije nic to Tyson nie ma kompletnie szans.

3

@michal26 niestety, oczywiście dobrze ze to załatwili, ale jednak historia wiecznie dzieli sobie mape przy stole i zawsze robią to ci najwięksi. Dlatego tak ważne jest by przy tych najwiekszych być.

3

@Aragorn33 Powieliła brednie niby Rafała trzaskowskiego o Ruskiej budowie Mirzei Wiślanej itd. Ogólnie powieliła fejk z konta niby Rafała Trzaskowskiego. A na kilometr było to lewe konto bo uwaga było z konta @trzaskowski_ Jak Tępą dzida trzeba być by nie skumać ze to był fejk

1

Jak poseł może wrzucać takie tematy. Przecież to 200% fejk a ta nakręcona.


1

@LukaszFan Dlatego uważam ze trenerzy powinni mieć opcje 1/2 weryfikacji na zadanie. I to weryfikacji przez głównego a nie tych pajaców przy monitorach. Pokażcie mi zła decyzje gdy juz główny ogląda? Zawsze wały są wtedy gdy się go w ogóle do monitora nie woła.

1

@daniel32778 Tu zawalił Grandę czy jam mu tam z VAR. Główny sędzia błędu wczoraj nie popełnił.

2

Tacy ludzie chodzą po ulicach.


1

@FcPortoFan1999 chyba ie obrażaj nawet ekstraklasy :) Ale 1 liga i Arka Gdynia juz tak :P

10

Ale to sprdl tu FDJ. Pedri zobaczcie jakby wychodził przy prostopadłej piłce.


1

@VeB 1899 Laporta musi siedzieć cicho, bo walczy o 1:1

1

@kamiVeB Grande to cw%l Madrytu wiadomo czemu to zrobił.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Juz wywieszasz białą flage?

0

@Deviler Kibice zrozumieją gdy przestanie grac. Obecnie powinien jednak skupić się na klubie. Ma swoje lata, a skoro go krytykują to nie rozumiem czemu nadal gra.

1

Na Celtę bez Yamala? Celta gra naprawdę dobrze


0

@Zoker A mini czemu nie jedzie?

1

@Ptasior ja jestem zwolennikiem by Lewy kadrę juz zostawił. Kibice i tak szacunku nie maja, zawsze praktycznie najbardziej krytykowany. Swoje zrobil, skoro są lepsi od niego niech grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?