tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bmw do sprzedania, pierwszy właściciel, Igła.
1
@negreanu masz rację.
0
@ViscaelBarca2007 to każdy chyba wie od dawna. Tylko z taką pensja on nie odejdzie bo nikt go nie chce
31
@DLFCB no ale ze 2h grzał to zdrowie ma.
0
@negreanu to jest dobrze wyszczekany koleś. Przy wybitnej kampanii ukrywającej jego mocno religijne odchyly. Ja bym go nie skreślił. Trzaskowski nie jest wybitnym politykiem i w f2f by przegrał. Więc jak znam życie debaty nie będzie
1
@panczo Czarnek nie przegra ze Sławkiem. Na Morawieckiego mają za dużo. Jest tyle afer gdy Morawiecki rządził że każdy to wykorzysta. Wczoraj Czarnek robił jakieś dziwne tweeter z familia, ocieplajac wizerunek.
2
@FcPortoFan1999 czyli pozostaje Czarnek :)) klękać będziemy przed królem, różaniec obowiązkowy.
3
@FcPortoFan1999 dla mnie Trzaskowski za bardzo jest lewacki. Jakoś już wolę Sikorskiego
2
@FcPortoFan1999 nie zagłosujesz na kandydata ko obaj to wiemy, więc w 2 turze sam na niego zagłosujesz
2
@FcPortoFan1999 a moim zdaniem nie. A ten kraj jest na tyle prdl że jeszcze by wygrał.
3
@Borry wczoraj to nie wiem czy piłkę chodź raz dobrze przyjął
1
To będzie udane małżeństwo coś czuję.
O hu chodzi z tymi linkami, co piąty wchodzi
4
@Podatek ja prdl ale bredzisz. Ta Niemcy jeszcze uczestniczą na callu i mówią ile podać.
2
@sergio5 on nie jest powołany przez swoje wypowiedzi. Ale ostatnio pokornieje mam wrażenie, piłkarsko jest świetny
0
@HarveySpecter Boks lubie i cos tam trenuje sporadycznie. Tyson to przegra, powód, no w boksie szybkość i technika jest kluczowa. Jeśli młodemu nie odbije nic to Tyson nie ma kompletnie szans.
3
@michal26 niestety, oczywiście dobrze ze to załatwili, ale jednak historia wiecznie dzieli sobie mape przy stole i zawsze robią to ci najwięksi. Dlatego tak ważne jest by przy tych najwiekszych być.
3
@Aragorn33 Powieliła brednie niby Rafała trzaskowskiego o Ruskiej budowie Mirzei Wiślanej itd. Ogólnie powieliła fejk z konta niby Rafała Trzaskowskiego. A na kilometr było to lewe konto bo uwaga było z konta @trzaskowski_ Jak Tępą dzida trzeba być by nie skumać ze to był fejk
1
Jak poseł może wrzucać takie tematy. Przecież to 200% fejk a ta nakręcona.
1
@LukaszFan Dlatego uważam ze trenerzy powinni mieć opcje 1/2 weryfikacji na zadanie. I to weryfikacji przez głównego a nie tych pajaców przy monitorach. Pokażcie mi zła decyzje gdy juz główny ogląda? Zawsze wały są wtedy gdy się go w ogóle do monitora nie woła.
1
@daniel32778 Tu zawalił Grandę czy jam mu tam z VAR. Główny sędzia błędu wczoraj nie popełnił.
2
Tacy ludzie chodzą po ulicach.
1
@FcPortoFan1999 chyba ie obrażaj nawet ekstraklasy :) Ale 1 liga i Arka Gdynia juz tak :P
10
Ale to sprdl tu FDJ. Pedri zobaczcie jakby wychodził przy prostopadłej piłce.
1
@VeB 1899 Laporta musi siedzieć cicho, bo walczy o 1:1
1
@kamiVeB Grande to cw%l Madrytu wiadomo czemu to zrobił.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Juz wywieszasz białą flage?
0
@Deviler Kibice zrozumieją gdy przestanie grac. Obecnie powinien jednak skupić się na klubie. Ma swoje lata, a skoro go krytykują to nie rozumiem czemu nadal gra.
1
Na Celtę bez Yamala? Celta gra naprawdę dobrze
0
@Zoker A mini czemu nie jedzie?
1
@Ptasior ja jestem zwolennikiem by Lewy kadrę juz zostawił. Kibice i tak szacunku nie maja, zawsze praktycznie najbardziej krytykowany. Swoje zrobil, skoro są lepsi od niego niech grają