3

@Kuchar skoro rozwiązać wszystko, to kto ma szukać i tworzyć na nowo :)

1

Nie pamiętam meczu by ktoś w 1,5 seta obronił aż 9 przełaman. Weź to człowieku zrozum. Niby baniak słabo, a jednak z drugiej strony sobie zaprzecza.
@adi7adi8 @FcPortoFan1999

0

@mkord też racja :)

1

@negreanu czyli ze sobą najbardziej

0

@mkord a np pierwszy mecz na pustaka. Ale chodziło mi bardziej że z plackami

0

Iga cały czas na bombie. Powinna zainwestować w jakieś dropsy na uspokojenie, bo jest kosmicznie himeryczna.

0

@Herato on tylko placka z Polski strzela

5

@Arden kebab w nocy po imprezie

0

@FcPortoFan1999 chyba zawsze dość :)

4

@Gronek zrobi to co robią cały czas. Do czasu aż Amerykanie kurek zakręca

1

@mkord u kobiet wszystko jest możliwe. Bronzetti nagle z Magdą prowadzić jakby z top 10 była. A to bardzo średnia zawodniczka. Kobity to inny stan.

0

@FcPortoFan1999 Jak się gra tylko na przebicie to nawet jakiś no name ja ogra niestety. Serwis całkiem niezły, reszta... Ale to babki tu wszystko może odwrócić się o 180 stopni. Chodź średnio w to wierzę

4

@barcelonaLM ta już to widzę jak działacze sami się zwalniają, rezygnując z hajsu

0

@AlexDark00 ciekawe, gadacie o tym tyle lat. A ja pół człowieka nie widzę relokowanego. A odniesiesz się do przyjaciół ze wschodu? Jakoś tego nie krytykujesz.

3

@misterio ja ciebie proszę. Nie ma czegoś takiego. To tak jak Slawus, wolność słowa, wolność gospodarczą. Religia? a no oprócz tego.

1

@AlexDark00 Rozumiem że to Unia podrzuca ci tych imigrantów na granicy Białoruskiej? I mówi brac wszystkich? To ta UE handlowała wizami?

1

@betonito Mówisz o tych wielkich kibicach co woleli klaskać Ronaldo niż swoim kibicować? Lepsi nie sa jak widać.

5

@TheNekro94 No bo Polak by tego nie zrobił, nie zabijają, nie kradną, zawsze uśmiechnięci i dzień dobry mówią.

0

@Peciak mówisz o 100ce Sławka Mentzena?

1

Komentarz usunięty

0

@messi33 tak wysoka wygrana Hiszpanii?

0

@Eto'o9 R10 A Cubarsi nie wrocil juz do Barcy?

3

@Eto'o9 R10 Bedzie z nim problem jak nie odblokuje cabana. Jeśli on kazde zmeczenie, stłuczenie bedzie reagował z obawa to poprostu jak piszesz w pressingu go nie bedzie.

4

Zmęczył się.


1

@Mow_mi_Douglas ktoś widział jakieś statystyki ilu różnych piłkarzy powołał? Albo czy chociaż raz zagrał ta sama 11-tka

0

@Kgorecki2500 głupoty piszesz, ale co zrobię. Cała Hiszpania z tym walczy i wykorzystują wszyscy, wynajmują mieszkanie, nie płacą i nikt nic nie robi.

8

@draxidox to jest jakiś dziwny twór od dawna, nie chodzi tu o imigrantów tylko dla wszystkich jest ten przepis.

2

@FcPortoFan1999 tu nie chodzi o to co ta za rozgrywki. A o to że Probierz nic nie wdraża, każdy mecz inna paka, inny pomysł na grę. Reprezentacja jest bez stylu

0

@KonopaaEagle na ch. Ci kolejny pomocnik za 70 baniek

1

@Ojciec5tkidzieci zgadzam się. Słowo ok tu pasuje, bo jedynka w każdym aspekcie przewyższa dwójkę. Obejrzeć polecam, nic więcej. Mnie razila gra aktorów, oprócz Denzela reszta mocno średnio i kilka absurdow w samym filmie. Ale do kina warto iść. Takie 6,5/10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?