tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azrik moim zdaniem problemem jest Lapcio. Cos miedzy nimi nie ma chemii.
0
@Lucerfi nie ma niczego po wyborach. Przypominam że kable już przecinano, bomby spadały. Jest normalnie, czyli Ch. Wojna nadal trwa. Zwróć uwagę, że Trump i ekipa pitola po wyborach że zajmą się antysekityzmem a o wojnie cisza.
0
@Stinger_ skoki Polaków to jak z piłką ręczna. Było świetne pokolenie i od dawna wiadomo że nie ma nikogo kto ich zastąpi.
0
@Lucerfi I co niby ma do tego Trump?
0
@maciar Teoretycznie tak. A teraz pomyśl o nim i wojnie za naszą wschodnia granicą. Nie wyobrażam sobie go.
0
@maciar bo to nie jest dobre. A czy obecna sytuacja jest dobra? Duda blokuję all dla zasady że z innej partii. Potrzebny neutralny kandydat. Ja takiego nie widzę
2
@Comentateiro zrób ankietę na kogo zagłosujesz w pierwszej i drugiej turze. Nie podawaj nazwisk, a partie pis czy konfa. Wstawili by tam Korwina w pis to i tak zagłosują na pis no bo wiadomo że nie na Tuska. Nazwisko jest nie istotne a na kogo nie zagłosują.
0
Komentarz usunięty
2
@Aragorn33 debile i tak lykna. Ludzie wierzą w to co chcą wierzyć. Stanowski stały bywalec Obajtka za czasów Orlenu, ale nie kanał zero nie jest sterownia jednej partii.
1
@adi7adi8 on czeka na reprezentacje. Na bank z klauzula
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
0
LL robi wszystko by RM wrócił do gry. Głupszego sedziego nie dało sie dać. Jeszcze bez młodego na skrzydle.
5
@Nightraider wiesz jak odzyskaliśmy niepodległość? Decyzja USA która postawiła że mamy odzyskać ziemię. Czy my wojny wygraliśmy? Nie, wszystkie zakończyły się przy stole dużych graczy, kto ile ma dostać i jak.
7
@Nightraider Nie wytłumaczysz, że najlepszą opcja jest prowadzić wojne nie na swoim terenie. Bandera itd.
0
@gaucho104 a co to ma wspólnego? O czyjej pomocy piszesz. Kto nam ma pomóc?
0
@Marian_Pazdzioch zależy czy NATO się rozp.
0
@Awtameok_Klana dlaczego zachodni? Trump wręcz ogłosił że będa jeszcze większe kary za antysemityzm.
1
@lithotripter jaki plan c zatem i jaka to wina banków? Bogaci rodzice?
1
@lithotripter no to chyba jednak dobrze mieć chatę w kredycie i mieć gdzie na starość mieszkać? No chyba że państwo każdemu ma dać.
0
@bartekvisca przepraszam a banki ludziom broń do skroni przykładają by kredyt brać? Gdzie tu problem moralności. Nikt nie karze kupować chaty, można wynająć
0
@Lucerfi Mówisz o nas? :)
0
@jacobFCB taki standardzik Lapcia. Zawsze wpierw na kłamie, a później sagi. Jakby nie mogli powiedzieć od razy przyszły rok itd.
0
@BezglutenowyPedri Spokojnie będzie sporo czasu jeszcze. Wojne zakończą, Rosji oddadzą to co zagrabili, za 3 lata wjadą po reszte kraju. Ale my będziemy gotowi wtedy, tylu tu patriotów jest, że uzbrojeni po zęby beda bronic kraju
1
@BorzyKrzys chyba jedno i drugie.
1
Marianna zaraz będzie budować elektrownie atomowe, stawiać wiatraki i grać w Klanie.
Ale ma parcie
0
@jacobFCB jest mój ulubieniec. Mam go na instagramie. Co koleś daje :) jak coś Sebastian Żmuda :)
https://www.instagram.com/reel/DClPuCjom-1/?igsh=NDY0ajZ0dzBla3dm
0
@MarFan przypomnieć ci mecz z Francją dlaczego zremisowalismy?
4
To że Bułka bronił z Portugalia to chore pomysły Probierza
1
Wesoły meczyk. Taka wizytówka Probierza, chłopaki idźcie i grajcie, bawcie się. Taktyka, jeb. Taktykę