tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ali3gator z nami zagrają mecz sezonu
1
@Wasacz_ gdzie tu kontrowersja. Jako jedyny z Konfy nie udaje gdzie mu bliżej. Reszta grać ta sama muzykę będzie jak im władze damy
1
@Wasacz_ chyba jednak bym byl przed tobą :)
Mogła by już zagrać bo ciekaw jestem formy psychicznej u niej
0
@abram3k Musiala to ktoś kto robi różnice, oby nie był jeszcze gotów.
1
@takisobiektos nie prawda. Ale sam mowi ze kibicuje Realowi to oczym my rozmawiamy? Oni sami mówia za kim za. Laboga, Krecidło, Gazda - RM
3
@abram3k Ja prdl Madryt bedzie komentował Barce
0
Jakas Kontuzja FDJ ze taki atak?
0
@pikass14 Jeśli dobrze Twitter rozumiem to nie chodzi o to że on ma kontuzje, tylko że względu na kontuzje ma ograniczenie w mięśniu dwugłowym że nie może go wyprostować w 100%
11
@Sulimo Wziął, ale nie lubi.
0
@maik Rola 9-tki ma być by był tam gdzie piłka w polu karnym. Dlatego jest tak świetny.
2
Królewna pewnie asekuracyjna bo jeszcze się kontuzji nabawi. Dyskomfort to ma we łbie.
3
@Eto'o9 R10 patrząc na jego strasznie zła grę w defensywie to bardzo zły pomysł
1
@Wasacz_ jestem mega ciekaw jej powrotu.
0
Dobrze? Źle?
0
@MesQueUnClub96 wyjaśnij zatem.
1
@tomek8756 jakie to jest Kur. Sztuczne. A najlepsze że prawica darła japę jak to Trzaskowski w metro książki czyta pod kampanie. To jak to sztuczne gówno nazwać. Politycy to szambo
5
@tomek8756 chłop chce ślub na próbę :) ma sens. Powinno być ze do 60 dni możesz anulować wysyłając SMS o treści sprdl-am :)
0
My tych piłkarzy to szukamy nie wiem gdzie. Czemu wiecznie obecni / wypozyczeni piłkarze są na l4
2
@BARCA1899Messi tam holender był w obu meczach. Najbardziej nas wtedy właśnie holender wydymał. Nie pamiętam sędzia główny oglądał w ogóle ta rękę? Czy tylko Var?
2
Dlaczego mnie nie dziwi ze to Holender powiedział. Ja prdl jakie oni maja ego, wieczne kazdego krytykuja.
0
@ShawnC nie no chyba mial krotka przerwe. Ale u nas kontuzje rosna a nie spadaja vs poprzednie sezony.
0
Ten też na wiecznej kontuzji. Gra co 3 mecz i wieczna kontuzja
0
@priest9999 Dużo bedzie zależeć od tego czy wróci Musiala, on sporą różnice u nich robi w ofensywie
0
@priest9999 Spoko to jest jeszcze gorzej :D
0
@priest9999 Sofascore tak podaje, nie wiem który bardziej wiarygodny.,
Na sofascore dodał wygrana w Audi Cup :) to jeszcze gorzej. To jest masakra jakaś
0
Statystyki Barca - BM
W - 3
R - 1
P - 9
Ostatnia nasza wygrana 9 lat temu, ostatni gol strzelony BM 4 lata temu, a graliśmy 4 razy
Czy jest zespól w Europie z którym mamy równie fatalny bilans?
0
@Quahoo Może Wojtas nie wyglada dobrze na treningach. Cholera wie
0
@Eto'o9 R10 Jest juz info kto sedzia z BM?
0
@Eto'o9 R10 Mysle że Flick wie o tym. Jak zagramy tak samo to jest ryzyko jak za czasów Xaviego gdy po 10 minutach było 2-0 po dwóch wrzutkach za linie obrony. Mamy wolnych środkowych i tu trzeba znaleźć rozwiązanie.
1
@Jakchcesz od 8 lat dostajemy w LM lanie. Wiec ja na chłodno juz podchodzę, w środe pierwszy powazny mecz w Europie i cokolwiek sie dowiemy o tym zespole.