0

@ali3gator z nami zagrają mecz sezonu

1

@Wasacz_ gdzie tu kontrowersja. Jako jedyny z Konfy nie udaje gdzie mu bliżej. Reszta grać ta sama muzykę będzie jak im władze damy

1

@Wasacz_ chyba jednak bym byl przed tobą :)
Mogła by już zagrać bo ciekaw jestem formy psychicznej u niej

0

@abram3k Musiala to ktoś kto robi różnice, oby nie był jeszcze gotów.

1

@takisobiektos nie prawda. Ale sam mowi ze kibicuje Realowi to oczym my rozmawiamy? Oni sami mówia za kim za. Laboga, Krecidło, Gazda - RM

3

@abram3k Ja prdl Madryt bedzie komentował Barce

0

Jakas Kontuzja FDJ ze taki atak?

0

@pikass14 Jeśli dobrze Twitter rozumiem to nie chodzi o to że on ma kontuzje, tylko że względu na kontuzje ma ograniczenie w mięśniu dwugłowym że nie może go wyprostować w 100%

11

@Sulimo Wziął, ale nie lubi.

0

@maik Rola 9-tki ma być by był tam gdzie piłka w polu karnym. Dlatego jest tak świetny.

2

Królewna pewnie asekuracyjna bo jeszcze się kontuzji nabawi. Dyskomfort to ma we łbie.

3

@Eto'o9 R10 patrząc na jego strasznie zła grę w defensywie to bardzo zły pomysł

1

@Wasacz_ jestem mega ciekaw jej powrotu.

0



Dobrze? Źle?

0

@MesQueUnClub96 wyjaśnij zatem.

1

@tomek8756 jakie to jest Kur. Sztuczne. A najlepsze że prawica darła japę jak to Trzaskowski w metro książki czyta pod kampanie. To jak to sztuczne gówno nazwać. Politycy to szambo

5

@tomek8756 chłop chce ślub na próbę :) ma sens. Powinno być ze do 60 dni możesz anulować wysyłając SMS o treści sprdl-am :)

0

My tych piłkarzy to szukamy nie wiem gdzie. Czemu wiecznie obecni / wypozyczeni piłkarze są na l4


2

@BARCA1899Messi tam holender był w obu meczach. Najbardziej nas wtedy właśnie holender wydymał. Nie pamiętam sędzia główny oglądał w ogóle ta rękę? Czy tylko Var?

2

Dlaczego mnie nie dziwi ze to Holender powiedział. Ja prdl jakie oni maja ego, wieczne kazdego krytykuja.

0

@ShawnC nie no chyba mial krotka przerwe. Ale u nas kontuzje rosna a nie spadaja vs poprzednie sezony.

0



Ten też na wiecznej kontuzji. Gra co 3 mecz i wieczna kontuzja

0

@priest9999 Dużo bedzie zależeć od tego czy wróci Musiala, on sporą różnice u nich robi w ofensywie

0

@priest9999 Spoko to jest jeszcze gorzej :D

0

@priest9999 Sofascore tak podaje, nie wiem który bardziej wiarygodny.,
Na sofascore dodał wygrana w Audi Cup :) to jeszcze gorzej. To jest masakra jakaś

0

Statystyki Barca - BM
W - 3
R - 1
P - 9
Ostatnia nasza wygrana 9 lat temu, ostatni gol strzelony BM 4 lata temu, a graliśmy 4 razy
Czy jest zespól w Europie z którym mamy równie fatalny bilans?

0

@Quahoo Może Wojtas nie wyglada dobrze na treningach. Cholera wie

0

@Eto'o9 R10 Jest juz info kto sedzia z BM?

0

@Eto'o9 R10 Mysle że Flick wie o tym. Jak zagramy tak samo to jest ryzyko jak za czasów Xaviego gdy po 10 minutach było 2-0 po dwóch wrzutkach za linie obrony. Mamy wolnych środkowych i tu trzeba znaleźć rozwiązanie.

1

@Jakchcesz od 8 lat dostajemy w LM lanie. Wiec ja na chłodno juz podchodzę, w środe pierwszy powazny mecz w Europie i cokolwiek sie dowiemy o tym zespole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?