0

No i kadra powoli wygląda na mocna. Tylko cierpliwość pozostaje w powrotach po kontuzji. Ale ciekawy tydzień się zapowiada

1

@jakub1906 Prawdziwy problem świata. Nakrętki

0

@Barcelonista94 Po co ma odpoczywać jak od ponad tygodnia nie grał.

0

@Azazel_Pazuzu gdybaja jaki komunikat o Fdj podać.

1

@Adran360 wstyd że nas tam nie ma.

0

@BTW to jest dopiero odklejenie. Gość kradł na potęgę. Niewinny bo dla dzieci jest spoko kolo.
CBŚ dowodów nie mają :) no tak myślę że powinni wyjść na scenę i wam je pokazać :) muszą mieć bo Budde po aresztowaniu sąd zamknął na 3mce bez zgody na kaucję a to już znaczy że kwity są grube, bo paragraf to prowadzenie grupy przestępczej.

0

@FcPortoFan1999 Czy to nie z getafe w ostatniej minucie mieli patelnie na 1-1? Ten fart oprócz posiadania wybitnego bramkarza dotyczy każdego zespołu

0

@FcPortoFan1999 np. obrona bramkarza? To fart?

0

@FcPortoFan1999 zmarnowane setki to fart?

0

@esem91 to się zdecyduj grają dobrze czy ch. skoro szans nie mamy.

0

@partymaker a co dziś było fartem?

2

@Derean ta, 42 mecze bez porażki w LL, fart. Obecna piłka to efektywność. Real gra to co musi, na każdej pozycji maja kogoś kto im mecz wygra, czt. Bramkarz wyciągnie tego co nie wyciągnie średniak, napastnik strzeli cos czego średniak nie strzeli. Tyle i aż tyle

0

@FanBarcy22 Napastnicy zrobili swoje, Bramkarz zrobił swoje, to nie balet, liczą się indywidualności a te real ma z najwyższej półki

0

Jaka ławka Realu, Rodrygo, Modric,

0

@Barcaa12 na to nie licz.

0

Ale Real dobrze biega dziś. Klasyk będzie mocny za tydzień

0

@kamiVeB zawsze był w meczach z lepszymi zespołami

0

@kamiVeB gdyby to on mial sytuacje sam na sam to na bank by Celta prowadziła.

0

@kanver_ gdzie ty widzisz słaba formę. Grają swoje, to jest ich pomysł na grę. Nie grają pozycyjnie, czekają na przejecie piłki i kontrę. Zawsze tak grają.

1

@SinMistico Kurtuła tez umierający był przed. Ciekawe co za eliksir wszyscy maja podczas przerw na reprezentacje

0

Real bardzo dobrze wyglada fizycznie i dobrze pressuja. Celta fajnie gra na 1 podanie. Fajny szybki meczyk

0

No tak to co trzeba wykorzystać Celta sprdl. A tak pkt się nie da zdobyć z RM

1

@Comentateiro Na pewno będzie ciekawie, bo oba zespoły grają wysoko. Co powoduje ze może być sporo bramek, a raczej na pewno będzie

1

@Comentateiro no słaby ten BM. 4-0

1

@Comentateiro Robią swoje 2-0

0

@Szklaner to nie napina, to nudne jest już.

0

@Szklaner macie wy kompleks tego Manu. Przegrywają radość, remis radość, wygrywają to słabo bo tylko jednym golem.

2

@DonCarletto Z Bayernem miało być.

0

@DonCarletto taki se? Interwencja Argentyna Francja? Ostatni mecz z Bm co w końcówce wyciągał. Koleś jest dobry

0

@Cvzx poproś o aukcje na allegro, tam ciebie chroni przed kradzionymi. Powiedz ze opłacisz aukcje. Jak odmówi to znaczy że lewizna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?