tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ziemny my i wygrana z Bayernem, remis będzie dobry. Zawsze mieliśmy z Bm ciężary i prawie same porażki. Nasz najlepszy zespół w historii w ciężarach ale pokonał Bm. Nasz problem to bardzo otwarta piłka jak z nimi gramy i to wręcz ulubiony styl dla Bm.
0
@AlexDark00 jak szedł z Valencii do City dokładnie tak samo był oceniany.
6
@Khajio co za przypadek
0
@Nefir taki jak Ferran
8
@Pedri16Future wpłacił ich pieniądze :) to jest dopiero wyczyn. Ludzie go uwielbiają bo wplaca ich pieniądze.
1
@Rewolucja123 w jego przypadku ręka nie powiększyła powierzchni ciała, bo ego ma znacznie większe.
5
@Commando jak smakowały? Wpierdzielasz te robaki? Masz tu imigrantów? wszyscy po szczepieniu umarli? O czymś zapomniałem co nas czeka? I jakoś doczekać się nie możemy?
0
@Toretto a zobacz na cenę. Strzał w 10-tkw Laporty z tym sponsorem i pomysłem
3
@esem91 jeśli do neta, dysk duży nie potrzebny. To jak zawsze bierz z jak największą ilością ramu. Wszędzie i5 więc myślę że bez różnicy
0
@michaleu nie znam się na prawie. Ale za morderstwo w afekcie jest mniej. Tylko nie kupuje ich argumentu akurat że obawiał się o swoje życie. Kolesie po 20-ce? Co on by im zrobił?
0
@michaleu Ja znam to tylko z tego dokumentu. Serialu nie oglądałem. W samym dokumencie przedstawienie są faktycznie jako poszkodowani. Takie morderstwo z zemsty, z drugiej strony, co dorosłe chłopy bały się starego? Po wszystkim poszli w tany? Z drugiej terapeuta itd. Wydaje się że faktycznie ojciec pewnie molestował młodego, a ci w ramach zemsty go zamordowali.
4
@Safrani poprostu wymyślili sobie ze beda 16dni świętować. Więc Czaskowski powiedział nie.
0
@La Pulgaa spaść zaufanie nie powinno, tzn nie wolno wyciągać wniosków po 3 miesiącach. Ale może 3/4 ludzi obudzi się i zacznie myśleć by ocenic trenera chodź po 1 sezonie, a nie po 8 meczach z bądź co bądź słabymi zespołami.
0
@ACMaldini3 kupujesz yt premium w Turcji za 4zl i nie musisz kombinować
5
@marcin62 takie na zasadzie, dajcie mi bańkę, ja wpłacę 400k na cele charytatywne i będę mistrz. Naiwni biedaki, a jak człowiek pisał, że on na ludziach kokosy zbija to od razu hejt.
0
@dawidlampa w drodze losowania wybieraja szwagrów :) Wielkie dzieki
0
Kogo oni zapraszaja na to spotkanie, każdego socios? Czy tylko wybranych?
0
@FcPortoFan1999 "wtedy kiedy nie jestes w pracy" - co to za praca, jestes 24 h tutaj :)
0
@Blanco16 po 8 latach cokolwiek dobrego pokazać w Europie. To nam potrzeba, wygrywanie z bardzo mocnymi zespołami z Europy
1
@tristan87 taaa, jak zawsze ironia
0
@Rewolucja123 Niestety mocno skreciło to w kibicowanie ala R.Madryt, jestes dobry jest ok, słaby to wypierd. wykreślić z dzienników historii
4
@tristan87 Ja tam widzę normalny uśmiech
0
@Gall Myślę ze masz 100% racji.
9
Nic Ronaldinho nie pokona.
0
@PanMietek dyskryminacja. Zgłoszone
0
@Wasacz_ nie mów do mnie bambik bambo :) mam 9 letniego syna i on już wytłumaczył co to znaczy
4
@Smixu Iga przegrała tam ile 2 mecze w 3 lata? Więc jak miał nie być pewniakiem. Jest brąz, żyjemy dalej. Jak zawsze nigdy nie jest nic pewne
1
@tristan87 Kobitki sa cwane, ile juz było tych skarg, niby po co poszła do Hotelu z nim? w szachy grać?
0
@Wasacz_ Standard. Iga potrzebuje rozwoju w kilka aspektach i liczę, że nawet gdy odejdzie po 1,5 roku ja rozwinie.
1
@Wasacz_ Po osobach, które prowadził zawsze był progres, ale później odchodził nie wiadomo dalczego. Ale jak odejdzie za 1,5 roku i rozwinie Ige? Bardzo dobrze by było