0

@Ostatnikrwawygang całkiem ok. Ale końcówka reżyser na ostrych dragach :)

2

@Danny Gaucho ale się bawicie dobrze Ziomusie. Pozdro ziom

8

@marcin62 gadał do petru, że nie ma tu problemu, i nie ma co wyrównywać wieku. tak samo gadał za pis że deficyt to nic złego, a teraz że deficyt to dramat. Koleś jest tragiczny tyle w temacie.

Swoją drogą Stanowski do studia zaprosił Konfederację i 5 z Pisu by ocenić rządy. Pewnie było bardzo obiektywnie

1

@Rust_Cohle ja bym zrobił więcej testów. 1 osoba to nie próba. Obaj mi wyślijcie po 100.

1



400 euro :)

1

@Wasacz_ no taki trochę inny, ale po tych ostatnich wersjach gównianych to całkiem ok. Trochę końcówka na siłę, ale to normalne mam wrażenie ostatnio

2

@Ojciec5tkidzieci Kur. mam to samo. Z jednej strony dac znowu pełna władze komukolwiek głupota, druga strona to tylko wojna wtedy, inni chca z UE wyjsc. Chciałbym by pokazał sie ktoś po środku wszystkich partii. Ale nie ma :(

0

@Ojciec5tkidzieci Który kandydat dla ciebie spełnia te normy?

2

Różnica była wczoraj widoczna gołym okiem, ale Probierz po Portgualii pierdzielił, że był dobry pressing. No nie , wczoraj to był pressing


5

@Ojciec5tkidzieci I komentuje to koleś który na spotkanie na rynku ze swoim wyborcami, napierd. Się. Wzór

0

@Nieznajomy przypominam że było 2-1, więc na styk, kibice dłubali w nosie i czekali na wielkie siuuu.

0

Zobaczcie jak wczoraj wyglądał doping, a jak w sobotę. Bez względu na grę naszych, ale to pokazuje że na Portugalię pojechała armia fanów Ronaldo, a nie kibice reprezentacji.

1

@Adran360 pytanie jak z rywalem wartym uwagi. Bo Peru słabe jest obecnie

13

@abram3k ja mu się nie dziwie. Tu raczej nie chodzi o krytykę, ale tam leca obelgi, groźby, kosmiczny hejt. Net jest popierd.

1

@don'T.R.I.P.e Pytanie czemu on nie gra, a wiecznie elektryczny Dawidowicz

0

@FcPortoFan1999 no nie, Chorwacja w drugiej kontrolowała i wpadła jedna kontra, później czerwień. Bułka z 3 b. mocne sytuacje wyciągnął. na 4-1 Chorwacja miała. 3-3 to bardzo dobry wynik

0

Dobrze Chorwaci się bronia. Ciężko będzie

0

@kanver_ gra dalej

1

@PJ777 W LL to Lewy by faulował bramkarza, a za symulke czerwień by wyłapał

3

Kur. oby Lewy był cały

1

Jeden z lepszych jak nie najlepszy mecz Zielińskiego

5

Weź tu zrozum piłkę, Chorwacja kontroluje mecz, my kontra gol

0

Pedri wchodzi na 25 minut

0

Ale my sie źle ustawiamy w obronie. Chorwaci chyba sami w szoku ile maja miejsca czasem. I jak często piłkarze nie są kryci, dziś świetnie pressujemy, ale te błędy w ustawieniach obrony

0

zaraz nam wbija

0

Czy Moder zrobił cos dobrze w tym meczu?

2

chaotycznego biegania wystarczyło na 15 minut, ale tu Bułka słabo się ustawił

0

@Consigliere kompletnie bz szans, nikt by tego nie obronił

0

@mariosss20 ta, dlatego mamy cały czas zdrowe PKB. Pedały biegają po ulicach i adoptuja dzieci, kobiety wycinają 8 miesięczne dzieci i mamy milion imigrantów z Palestyna

0

@Sebastian7 a to luz. Nie wiedziałem że można znaleźć w necie co masz zapisane na siebie. KRS i dom to ok, ale samochody. Widocznie się muszę uczyć jeszcze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?