0

@partymaker nieskończone fundusze, sprzedaje Ferran za 55, kupuje Alvareza za30

7

@Peciak czyli nie oglądasz igrzysk bo organizatorzy obrazili twoje uczucia religijne? Aha, rozumiem że Polska reprezentacja, zawodnicy temu winni tak? Od pływacie w swoich przekonaniach i to grubo. Ale wolność to wolność. PS nie dotyczy religii ta wolnośc, wiadomo

3

@barcelonaLM w City nadal jest i świetnie zarządza, a Romano jest.

2

@Fenelon zmniejszyli z 4 rat na 3

3

@blakkudium Ale sprzeczne czy go chcą czy jaka decyzje podjął :D Tylko jedno jest pewne, ze zarząd chce Olmo :D

1


A to na kartce gruby co sobie w czwartek napisał?

0

@Yamal_Williams kolejny ze sportu mówi że nikt nie zdementowal słów la zabawy.

1

@Yamal_Williams widziałem że tam mieszka, ale widzę że też fake wrzuca. Więc już mu nie wierzę :) dla mnie nadal zostaje tylko jedno źródło. Benek Achraf

0

@Messibestplayerintheworld jaka szopka. Przecież piłkarz musiał podjąć decyzję. Podjął taka, nigdy nie mówił tak przyjdę. Tylko gruby Romano tak twierdził

0

@tristan87 co zrobisz. Laporty wybory.

0

@FcPortoFan1999 Jak zawsze. Będzie Olmo i kolejny sezon z piłkarzami których nie chcemy, albo za slabi jakościowo. Na lewa będzie grał właśnie Olmo jak za Enrique na zmianę z Ferranem.

0



Gruby romero znowu nie trafił. Gdzie jest Mati Doniec, ciekawe co tym razem wymyśli by bronic Romero

1

@Pawlak1992 może jakis brąz Kaczmarek. Wiosla/kajaki są szanse.

0

@mekston to jest damski tenis. Iga ma ostatnio w tym okresie słabsza formę i wczoraj też to było. A damski tenis potrafi się odwrócić z 6-0 na 0-6. A jak sama mówiła nie robi jej różnicy czy to olimpiada. Więc liczę że to problem zamkniętego dachu wczoraj.

1

@Arden od 3 lat Flick go chce tak? Bo tyle o Olmo słyszę w Barcy.

0

@NeroTFP1 Ostapenko z Iga inne mecze gra :)

1

@mordini123 Osaka też wczoraj odpadła. Mocno się zdziwię jeśli Iga na swojej nawierzchni nie da rady wygrać

0

@MichuZ44 jak to po co. Prawa strona się poprostu z tym nie zgadza. A jak skrajność się nie zgadza to drze ryja. Tak samo działa skrajność lewa. Dlatego w końcu to skrajność

9

Komentarz usunięty

1

@zadafcb bo to dla nich zabawa bardziej, presji raczej nikt na nich nie wywiera.

1

@zadafcb szkoda ze nasze trafiają od razu na tak mocne rywalki na takim etapie.

4

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 to właśnie miał zrobić Hurkacz by debel i mix miał zagrać. Wycofać się na końcu

0

@Arden wogole tego nie widać :)

1

Komentarz usunięty

2

@betonito skoro działa i mają wyniki to taki kierunek trzymają

0

@Kondziu_FCB nie wiem może mu sciepe na pomagam odpalcie. Na prawdę żyjecie 3 dzień takim czymś? Współczuję zainteresowania w życiu.

0

@Barcanajlepszyteam sam sobie odpowiedziałeś :)

0

@zadafcb trochę dziwne jak na te babki. Teraz prime młodego, hajs itd. A ta do innego. Zaskoczenie, chyba że to Yamal ja pogonił a ta teraz się mści jak to babska

0

@Cule1234 wiemy to od 3 dni. Ale Nico nie wybrał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?