tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ferran Torres mój ulubienic. 55 baniek, niesamowite. Jest rezerwowy, on dziś nawet nie biegał.
1
Nawet gdy Lewy grał słabo. Ale chłop może miałby teraz więcej miejsca, walczy o bramki. Żenująca zmiana Xaviego, żenująca
0
Można powiedzieć uf? Żenujacy obraz gry
0
No to czas na podpisanie nowego kontraktu i 3 miesięczna kontuzje. Dawno jej nie mial
0
Sergi Roberto dziś zasługuje na 2 lata kontraktu nie tylko 1
2
Trzeba wbić 2 jeszcze bo Ameria może tu nawet wygrać :) Patologia
0
Oddychnąć może Ferran Lopez
3
@esem91 Duet komentatorów z Madrytu. Pojebało ten C+
0
@Rewolucja123 to biznesmen, dlatego do zarządu się pchają, bo tu kontroli nie ma. Socios gowno wiedza.
0
@BORO_12 Deco to pionek
1
@Rewolucja123 Laporte zostawili juz wszyscy. Wszędzie rodzina i kumple, no i ściągnął ponownie Curego jako agenta współpracującego. Dla mnie to przekreśla go jako prezesa. Do tego dodajmy dźwignie, sprzedał 2 firmom, nie zapłaciły, podzielił na inna nie zapłaciła. Przecież to było ustawione.
3
@BORO_12 to jest bardzo średnia kadra.
0
@KrychaFCB on chce go wyrzucić za słowa o finansach klubu. No chyba ze to ironia, a ja nie załapałem :D
1
Ważni członkowie klubu, ciekawe kto tak swoja droga, odszedł cały zarząd, został w zarządzie Laporty 1 człowiek, ciekawe kto rządzi tym klubem, bo pogubić się idzie.
1
@Hosh za wyniki Xavi powinien poleciec, a może poleciec bo powiedział prawdę o finansach klubu :D
@abram3k sam jesteś żałosny, może ci sie nie podobac gra Barcy, słabość Xaviego jako trenera, ale obrażać go?
2
@Jasialdo on teraz nie chce. Nikt nie chce w to gowno się ładować. Przecież cały zarząd odszedł od Laporty
0
No to odszczekuje ze to fake, Benek potwierdził, a to najlepsze źródło.
1
Tylko czy Xavi skłamał
0
@Amidamaru trochę inni piłkarze, ale Iniesta był genialny, drybling kosmos. Mega go uwielbiałem oglądać
0
@MesQueUnClub96 on wogole powinien od siebie zacząć
0
O ho młodziki. La bamba w orgazmie
0
@Uukasz_93 dlatego biją rekordy eksportu. Terminalem musi zarządzać panstwo, inaczej będziemy w dupie.
0
Brednie tego dziennikarza
1
@Comentateiro wysłałem mu esa. Odpisał poko loko. Nie wiem co to znaczy, przekazuje
0
@Alex1995 nie no ten sezon ma bardzo słaby. Serwuje bardzo mocno, ale bardzo słabo w tym roku. Na mecz ma powyżej 10 podwójnych. Dziś zagrała świetnie i trzeba powiedzieć no ma prdl-cie. Dziś naprawdę dobry mecz i mocno zaskoczyła
4
@SawneyBean no to wytłumacz mi po co w takim razie ten terminal, czemu on ma służyć?
1
Komentarz usunięty
5
@Uukasz_93 masakra jak net działa. Zapytaj rolników czy chcieli to. Rolnicy strajkowali by wstrzymać ta budowę. Więc to bardzo dobra decyzja dla rolników
2
Mocne zaskoczenie gra Coco, najlepszy jej mecz w tym roku, a Iga i tak to wygrała. Dobry mecz obu pan. A Coco wysoka nie jest a serwis 200, więc się da bo słyszałem że karakany nie mogą serwować
4
@Kazragore ale bzdury prdl. A później zdziwieni że ludzie nienawidza się i każda z partii. Bardzo dobrze ze to zamknięto dla Polskiej wsi. Miałbyś tu zboże z całego świata