3

Ferran Torres mój ulubienic. 55 baniek, niesamowite. Jest rezerwowy, on dziś nawet nie biegał.

1

Nawet gdy Lewy grał słabo. Ale chłop może miałby teraz więcej miejsca, walczy o bramki. Żenująca zmiana Xaviego, żenująca

0

Można powiedzieć uf? Żenujacy obraz gry

0

No to czas na podpisanie nowego kontraktu i 3 miesięczna kontuzje. Dawno jej nie mial

0

Sergi Roberto dziś zasługuje na 2 lata kontraktu nie tylko 1

2

Trzeba wbić 2 jeszcze bo Ameria może tu nawet wygrać :) Patologia

0

Oddychnąć może Ferran Lopez

3

@esem91 Duet komentatorów z Madrytu. Pojebało ten C+

0

@Rewolucja123 to biznesmen, dlatego do zarządu się pchają, bo tu kontroli nie ma. Socios gowno wiedza.

0

@BORO_12 Deco to pionek

1

@Rewolucja123 Laporte zostawili juz wszyscy. Wszędzie rodzina i kumple, no i ściągnął ponownie Curego jako agenta współpracującego. Dla mnie to przekreśla go jako prezesa. Do tego dodajmy dźwignie, sprzedał 2 firmom, nie zapłaciły, podzielił na inna nie zapłaciła. Przecież to było ustawione.

3

@BORO_12 to jest bardzo średnia kadra.

0

@KrychaFCB on chce go wyrzucić za słowa o finansach klubu. No chyba ze to ironia, a ja nie załapałem :D

1



Ważni członkowie klubu, ciekawe kto tak swoja droga, odszedł cały zarząd, został w zarządzie Laporty 1 człowiek, ciekawe kto rządzi tym klubem, bo pogubić się idzie.

1

@Hosh za wyniki Xavi powinien poleciec, a może poleciec bo powiedział prawdę o finansach klubu :D
@abram3k sam jesteś żałosny, może ci sie nie podobac gra Barcy, słabość Xaviego jako trenera, ale obrażać go?

2

@Jasialdo on teraz nie chce. Nikt nie chce w to gowno się ładować. Przecież cały zarząd odszedł od Laporty

0

No to odszczekuje ze to fake, Benek potwierdził, a to najlepsze źródło.


1

Tylko czy Xavi skłamał

0

@Amidamaru trochę inni piłkarze, ale Iniesta był genialny, drybling kosmos. Mega go uwielbiałem oglądać

0

@MesQueUnClub96 on wogole powinien od siebie zacząć

0

O ho młodziki. La bamba w orgazmie

0

@Uukasz_93 dlatego biją rekordy eksportu. Terminalem musi zarządzać panstwo, inaczej będziemy w dupie.

0

Brednie tego dziennikarza

1

@Comentateiro wysłałem mu esa. Odpisał poko loko. Nie wiem co to znaczy, przekazuje

0

@Alex1995 nie no ten sezon ma bardzo słaby. Serwuje bardzo mocno, ale bardzo słabo w tym roku. Na mecz ma powyżej 10 podwójnych. Dziś zagrała świetnie i trzeba powiedzieć no ma prdl-cie. Dziś naprawdę dobry mecz i mocno zaskoczyła

4

@SawneyBean no to wytłumacz mi po co w takim razie ten terminal, czemu on ma służyć?

1

Komentarz usunięty

5

@Uukasz_93 masakra jak net działa. Zapytaj rolników czy chcieli to. Rolnicy strajkowali by wstrzymać ta budowę. Więc to bardzo dobra decyzja dla rolników

2

Mocne zaskoczenie gra Coco, najlepszy jej mecz w tym roku, a Iga i tak to wygrała. Dobry mecz obu pan. A Coco wysoka nie jest a serwis 200, więc się da bo słyszałem że karakany nie mogą serwować

4

@Kazragore ale bzdury prdl. A później zdziwieni że ludzie nienawidza się i każda z partii. Bardzo dobrze ze to zamknięto dla Polskiej wsi. Miałbyś tu zboże z całego świata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?