tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez zmian. Kur Xavi strasznie nie ogarnia. Obyśmy wbili na 2-0
0
@97ketrab Mówisz ze statystycznie normalnie każdego dnia pali się. Potężna hala, szkoła, mieszkanie i składowisko śmieci i to wszystko w 1,5 dnia? Pokażesz ten oficjalny komunikat straży?
1
@Kamiloza91 Jeśli niczego Xavi na druga polowe nie zmieni to się przekonasz co złego. Środek gra za wysoko i są zdecydowanie za daleko od obrońców. Wystarczy strata w ataku i dwoma podaniami będą u nas. RSS trochę frajersko tego nie wykorzystuje
0
To jakiś wyścig?
1
@RosjaninBut To nie obrona jest problemem, ba zdecydowanie bardziej winna jest pomoc. To tragiczny mecz w aspekcie taktycznym.
0
@Lucyfffer Dlatego nie powinien grac od deski do deski. Tak się nie wprowadza młodych piłkarzy. Tak to będzie grał coraz gorzej i tak to obecnie wyglada.
0
@cules100pro tak sobie tłumacz
2
Jesteśmy katastrofalnie ustawieni w środku pola, na prawdę 25 lat oglądania piłki i dawno nie widziałem tak głupio ustawionej środkowej linii. Christensen, bardzo wolny piłkarz jest nie wiem kim, ani dm, ani środek, ja nie wiem jako kto on gra, Pedri DM nie jest. Cubarsi ma kolejny bardzo elektryczny mecz, ja rozumiem ze uwielbiacie dzieci, ale trzeba jasno to powiedzieć i być obiektywnym, obecnie nie ma prawa grać. Cancelo jest w tragicznej formie. Szczerze to jak Xavi nie wpuści nikogo do środka, ale nie za kogoś, ale kolejnego pomocnika to wyłapiemy tu bramki.
0
Zdejmijcie wkodncu tego Cubarsiego. Ile on ma jeszcze błędów robić?
2
Cubarsi juz 2 wielbłądy. Poprzedni mecz 3. Ciekawe jak długo będzie dzieciak hajpowany. Po świetnym starcie ma slaby moment i czas by trochę posiedział uważam
0
@misiekbarca W sumie czego po Curym można się było spodziewać?
5
Kwintesencja Ekstraklasy
0
@Striker City - 2DM, BM 2DM, Real 2DM, Arsenal 2DM. Możesz wymienić mi który top zespol tak gra? 4-3-3?
0
@Striker mówię o pomocy. Masz 3 pomocników i 3 napastników, tylko jeden z pracą defensywna, reszta bardzo ofensywna. Plus Cancelo bardzo ofensywny.
0
Znowu skład mocno ofensywny, a później zdziwieni że kontrami nas wszyscy muca
0
@bari_94 a za nich kto?
0
@RivaldoVitorBorba serwis, jak jest średnio, to Iga nerwowa
0
@Alex1995 Iga trochę nerwowa, z wiadomego względu, serwis przewagi jej nie daje.
1
@adi7adi8 no Kerber to Kerber. Grać potrafi, na ranking nie ma co patrzeć
0
@lntrowertyk no jak, Pene brać, wielki bramkarz z La Masi. DNA ma nasze
0
@maroon pewnie mają to w dupie.
0
@jacobFCB no tak i dlatego codziennie wrzucają fotki Z dziećmi i jak się całują, przytulają, lofkaja czy jak to się internetowo pisze itd. Ważny PR. Co was to ludzie obchodzi, może ten Hiszpan to gej? A może Lewy tak lubi.
1
@Rl9k1nG was ta Anka bardziej męczy niż lewego. Niesamowicie dziwne zjawisko
3
@blakkudium że wy się dajecie rok w rok wkręcać w sagi tych samych szmaciakow dziennikarskich.
2
@Foton co ty znowu za aferę kręcisz
0
Barca jak wszystko wygra do końca to będzie mieć 85pkt, rok temu dałoby to majstra i tylko 3 pkt mniej :) Pytanie czy ten sezon tak słaby czy poprzedni u rywali tak słaby
0
@MOLESTA nie kumam, to do pierwszego zespołu dzieciaki chcemy, a w drugiej lidze już nie?
0
@marcin62 no i Izrael tego nie rozumie. Pepki świata, kłaniać się przed nimi. Antysemici
0
@maroon spoko szejker zrobi tak że postawia, albo inny klub wypożyczenie albo rezerwy. Daje 1% szans
0
@DonCarletto tak, skoro z Bm sobie poradzili który jest w półfinale lm, to czemu ma nie być oczekiwań co do występów w Europie?