tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr a ja myślę że odwrotnie. Pedri potrzebuje gry.
1
@MOLESTA zostały nam dwa mecze
0
@Gall ja mówię o kibicach Barcy, a nie ze od roku minimalizm w wyrywaniu. Nie musisz się ze mną zgadzać, ja mam swoją opinię jak widzisz ty swoją.
2
@barcelonista80 paradoksalnie powinno być łatwiej niż w Madrycie bo tu idealny dla Igi kort. Ale obie są bardzo mocne, detale zadecydują. I nie bym był sobą, jak Iga będzie miała dobre pierwsze podanie wygra w dwóch. Jak będzie problem z serwisem i pierwszym podaniem odleci psychicznie i przegra
0
@Safrani no tak, ludzie siadają i planują. Ej ale żłobek jest 7km, nie robimy. Głupia ta nasza rozmowa. Ludzie teraz nie chcą dzieci z miliona powodów, a jak chcą to nic im nie przeszkadza. W latach 50-tych było 10 razu trudniej, jeść nie było co, a średnia 3, w 80-tych dalej 3. I czym dalej w las tym mniejsze rodziny. A zdecydowanie kobiety decydują się dopiero po 30-ce rodzic, na 2 już chęci i sił brak. Kasa to wymówka. Dasz człowiekowi żłobek, przedszkole i 1tys plus. Dalej ci co nie chcą nie zrobią.
0
@Gall świetny przykład dałeś.
Cubarsi - pierwsze 4 mecze wybitne, reszta B. Średnia, a nawet często słaba.
Cancelo - połowa sezonu genialny, koniec słaby i B. Słaby.
I jaka mamy narrację. Cancelo out, za słaby, Cubarsi wielki talent, piłkarz.
Kto winny wynikom w tych meczach Cancelo. Nie Cubarsi. A czy gdyby np Inigo zagrał z Girona zamiast Cubarsiego, a może by spokojnie wygrali ten mecz który był pod kontrolą?
Czy to mój hejt w stronę dzieciaka? Nie to obiektywizm, młody powinien powoli wchodzić, a nie grać każdy mecz. Zespół jak Barca nie może słabo wygrać, a co dopiero zremisować, przegrać.
0
@Safrani nie masz 3 bo finanse? Szczerze odp?
0
@FcPortoFan1999 na kolana i do Częstochowy
0
@bartekvisca problem jest taki że Laporta nie ma alternatywy i ogromne problemy z finansami. A nowy trener to kontrakt minimum 3 lata. A gwarancja? Żadna
1
MD informował o dwa tygodnie temu w czwartek że do niedzieli będzie podpisany nowy kontrakt Nike. Ten szmaciak nie jest kompletnie wiarygodny
0
@Emhyr i słusznie. Musi wiedzieć gdzie jego miejsce, to nie on decyduje kto gra.
0
@Safrani masz dzieci? Bo ja tak. I jakoś tu jest tak samo, jest macierzyńskie, jest żłobek i przedszkole. W pracy też możesz wrócić na pół etatu, a teraz babciowe. A jak nie ma publicznego, to płacisz, a dlaczego płacisz bo dlatego dali 800+ by na to mieć. Zapytajcie dookoła kobiet czemu nie mają więcej lub wcale dzieci. To zobaczycie ich odp.
0
@stone80 A co dużo się różnią? Cała Europa ma z tym ogromny problem. Białoruś ma wyżej niż niemcy, Holandia itd? Co klasa średnia jest na Białorusi? Socjale? Zobacz Balkany, identyczne jak co wymieniłeś co klasę średnia mają?
0
@Cule1234 no tak, on wcale wiecznie czego nie obiecuje
0
@stone80 ten wykres tego nie pokazuje, a to znaczy że bredzisz.
Największą dzietność w najbiedniejszych krajach, kompletnie bez klasy średniej.
1
@Gall tylko ze Cubarsi mecz z Girona zawalił po całości. 3 bramki na jego koncie. Wiesz kto oberwał? Araujo, Xavi, Roberto, all. Dlatego młodych wprowadza się powoli, a my tymczasem już złota piłkę im dajemy i winimy za wyniki pozostałych. Chcemy zjeść jabłko rozwijać młodych, nie 1,2 w składzie tu zapędy już są do połowy składu w dzieciach po 20lat. Ja nie widziałem zespołu od bardzo dawna który wygrywa trofea z połowa składu w dzieciach. Pep nie korzysta z pół dzieciaka, Klopp max 1,2 ale powoli, Ancelotti mówi, powoli wdrażać przy doświadczonych. My orgazmotron na każdego dzieciaka.
Taki Leverkusen ściąga Xhake 31l, Grimaldo ma już 28, najlepszy wiek ale już ogromne doświadczenie obu. My? 17,18 19 Maks 20 i wyzywamy starych, tak się nie da balansować składu.
Cała la bamba w zachwycie Xabi. Zobaczcie jego żelazna 11-tke. Wirtz najmłodszy, jeden. Reszta 24 w górę
0
@mkord sciagnijmy UA i też wzrośnie :)
3
@tadzik447 a dlaczego miałyby być negatywne. My byliśmy na dnie przy Koemanie i walczyliśmy wogole o awans do lm. Zresztą szczerze dla mnie wcale okres Xaviego nie był zły, odzyskaliśmy ligę, superpuchar, ostatnia lm już poprawna. Ale czas na zmianę.
0
@Safrani no mają, ale to pokazuje że to nie kwestia socjali. Jak byliśmy mniej rozwiniętym krajem, matki rodziły po kilkoro dzieci, teraz? Jedno max jak się obudzą grubo po 30-ce.
0
@Safrani spada, mieli lekki Boom jak wprowadzili socjale jednorazowe i dali sporo wsparcia w powrotach do pracy. Obecnie leci na pysk znowu.
"Liczba urodzeń w Czechach wyniosła w pierwszych trzech miesiącach zaledwie 24,7 tys., co było wynikiem o ponad 10 proc. gorszym niż rok wcześniej. Następne kwartały nie przyniosły poprawy, a 2022 rok Czechy zakończyły z dzietnością na poziomie 1,62 i 101,3 tys. urodzeń."
Kiedyś wpadkę rodzono, teraz dzień po itd.
0
@Barcasub mistrzu kobiety nie chcą dzieci, bo cialo, obowiązki, odpowiedzialność, wola kariery albo zabawy. Myślą grubo po 30-ce o tym dopiero.
4
Trochę wspomnień, bo lepiej żyć nadzieja w tym naszym świecie cyrku.
4
@Safrani dlaczego nie rodzi się więcej dzieci. A no dlatego że kobiety nie chcą dzieci, to nie są kwestie finansowe.
@tristan87 troche też, są ludzie co dzieci nie mogą, a wielka konserwa zabrania wsparcia i vitro.
Pytanie czy kobiety nie chcą dzieci czy nie chcą ciąży?
1
@tristan87 jak każdemu politykowi każdej frakcji
0
@Janas11224 kasa się liczy i zasięgi nic innego
2
@Rewolucja123 no muszą. Finansowo chłop wszystko zrobił by pomóc. Wyciągnął sezon Koemana na 2 miejsce, wygrał ligę, superpuchar, ćwierćfinał lm. Zawsze oddany, dlaczego ma rezygnować? A Laporta zrezygnował ze swoich pieprzonych interesów, wałów? Nie
0
@Rewolucja123 wziął na pewno cała pensje bo był wściekły na zarząd. Ba nawet na raty się nie zgodził itd. Ale ile nie wiem
0
@Gall to że od 10 lat nikt dziećmi nic nie wygrał. A my tylko widzimy młodych. A później oceniamy tylko doświadczonych że ich wina.
2
@Ojciec5tkidzieci może ciebie zdziwię ale ja Trzaskowskiego nie chce. W tym kraju nie wolno dać żadnej partii dwu władzy. Obojętnie kto by to nie był. Na pewno nie PiS bo będzie wojna jak teraz. Czekam czy pojawi się ktoś pośrodku
3
@Comentateiro to się nazywa konserwatyzm. A najglosniejsi pewnie i co kościół widzieli ostatnio 20 lat temu. Chodź szczerze mogli sobie darować ta akcje teraz. Mamy znacznie większe problemy w szczególności gospodarcze, a wiecznie zajmują się takimi głupotami