tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to odszczekuje ze to fake, Benek potwierdził, a to najlepsze źródło.
1
Tylko czy Xavi skłamał
0
@Amidamaru trochę inni piłkarze, ale Iniesta był genialny, drybling kosmos. Mega go uwielbiałem oglądać
0
@MesQueUnClub96 on wogole powinien od siebie zacząć
0
O ho młodziki. La bamba w orgazmie
0
@Uukasz_93 dlatego biją rekordy eksportu. Terminalem musi zarządzać panstwo, inaczej będziemy w dupie.
0
Brednie tego dziennikarza
1
@Comentateiro wysłałem mu esa. Odpisał poko loko. Nie wiem co to znaczy, przekazuje
0
@Alex1995 nie no ten sezon ma bardzo słaby. Serwuje bardzo mocno, ale bardzo słabo w tym roku. Na mecz ma powyżej 10 podwójnych. Dziś zagrała świetnie i trzeba powiedzieć no ma prdl-cie. Dziś naprawdę dobry mecz i mocno zaskoczyła
4
@SawneyBean no to wytłumacz mi po co w takim razie ten terminal, czemu on ma służyć?
1
Komentarz usunięty
5
@Uukasz_93 masakra jak net działa. Zapytaj rolników czy chcieli to. Rolnicy strajkowali by wstrzymać ta budowę. Więc to bardzo dobra decyzja dla rolników
2
Mocne zaskoczenie gra Coco, najlepszy jej mecz w tym roku, a Iga i tak to wygrała. Dobry mecz obu pan. A Coco wysoka nie jest a serwis 200, więc się da bo słyszałem że karakany nie mogą serwować
4
@Kazragore ale bzdury prdl. A później zdziwieni że ludzie nienawidza się i każda z partii. Bardzo dobrze ze to zamknięto dla Polskiej wsi. Miałbyś tu zboże z całego świata
2
Cały tenis. Coco miała autostradę do 5-4 i przegrała gema.
1
@adi7adi8 nie no raz Igę pokonała. Starczy :) nie wierze by wytrzymała z taka dyspozycja cały mecz
1
Coco cały sezon bardzo średni, wręcz słaby. A tu mecz sezonu rozgrywa, każda długa wymiana to Iga słabsza i się broni. No trochę zaskoczony jestem, byłem pewien ze tu będzie łatwo bo Coco bardzo słabo gra w tym roku
0
@Salchent no nie :) Grają na oparach. Musza liczyć na stratę pkt Katowic z Krakowem, jak Katowice wygrają to moim zdaniem będą baraże dla Arki bo z GKS tez nie wygrają zremisują
1
@Arden Pamietajmy ze Lewy ma 35 lat :D Kontrakt z kosmosu
1
@Cule1234 ale zaraz po rejestracji Inigo?
0
Oj umoczy to chyba już
1
@zadafcb no właśnie ty nie kumasz. Tu nie chodzi o to kto to wrzucił, ale to że 1,5k dało lajka i ten wpis ma solidny zasięg.
7
@MichuZ44 akurat prawda jest po środku. Gdyby tak nie było to i lwa się da oswoić, ale genetyki nie oszukasz, to są gatunki bardzo agresywne. Natura to natura.
0
@Ojciec5tkidzieci będzie, wynika to z faktu dwóch skrajności, ale i botów wykorzystywanych. Czyli hejt jest jeszcze większy na zlecenie. I słabe jednostki tak się w to wkręcają że niestety nie widzą w tym dystansu. Ten wpis że Z Tuskiem trzeba zrobić to samo jak cpk nie będzie to coś co trzeba tępić. Zamykać tych ludzi bo ktoś słabszy to po prostu zrobi.
4
@Ojciec5tkidzieci Adamowicz to co to było?
1
@Katalończyk 99 no ci powiem sporo zaryzykowałes. Ostatnio z tym Paulem tez przegrał. Dzis do tego słabiej serwuje, to tak jakby Hurkacz był bez 1 reki jak serwis nie działa :D
0
@Odcinkowy I tak by nie dostał. Co nie zmienia faktu, że głupie pomysły maja.
0
@Iniesta997 Czy super to sie dowiemy w nastepnym sezonie
0
@Kondziubarca tylko nikogo na rynku nie ma za niego. Zobaczcie BM proszą Tuchela po żenującym sezonie by został
0
@Kinginiesta no artykuły i wszystkie oparte o słowa Agenta, który podbija cene. A wierzenie Curemu patrzac na historie tego pana to jak wiara w Morawieckiego