tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azi no i dokładnie tak to wygladało w pierwszym meczu. My mieliśmy tam kosmiczna ilość sytuacji, ale tez generowaliśmy im sytuacje
0
@barcelonaLM no i Cubarsi współwinny 1 bramce. Nauczcie się również oceniać młodych bo czasem mam wrażenie ze cokolwiek by nie zrobili to idealni. Araujo swoje zrobil, ale Cubarsi tez zrobiony
1
@Encore Pisałem ze Sabalenka świetnie tu serwuje. Szkoda break pointów, ale Sabalenka tez miała.
0
No to teraz Iga pod presja. 4-5 Sabalenka, nie oglądam ale widzę ze mocno równy mecz. Ale słaba statystyka 1 podania Igi, mowie o pkt.
0
@FcPortoFan1999 I mozna powiedzieć ze Arka rownież. Jak Katowice nie wygrają to juz nawet na 100%, ale nawet jak Katowice wygrają to wystarczy wygrana z ostatnim Sosnowcem u siebie.
1
Xavi nie wyciągnął wniosków z pierwszego meczu. Gramy bardzo otwarta piłkę wiedząc ze Girona jest w top 3 ligi pod względem sytuacji i gry z kontry. No kabaret.
Goundo gra na 10-ce, Fermin na skrzydeł, Lewy, Yamal, Chrostensen atakuje przestrzenie wysoko, Roberto wysoko, Cancelo wysoko, a później zdziwieni ze nasi obrońcy grają 1na1. Strasznie głupie granie
0
Jak to mówią po mistrzostwie to i nawet słusznie gwiżdżą?
0
I tak nie liczcie na karny. To Hernandez
0
Wszystko się zaczęło od naprawdę głupiego podania Cancelo. ale on i araujo maja zjazd do bazy na koniec sezonu
0
i to jest różnica. Girona sytuacja na baniak gol. My w środek
0
Zapowiada się znowu z 4-1. wesoła piłka. Real z Girona 6-0 sumarycznie. My juz 5-1
1
4 naszych piłkarzy do 1 Girony. Jezu jak to widać ze tam nie ma rozwoju w grze defensywnej. Tylko panika
3
Ale śmieszny ale piękny gol. Czemu on od razu strzelał.
0
@priest9999 kto tam rozumiem Tuchela
1
Widzę 2 kontuzje BM, no tak przecież rewanż trzeba zagrać wiadomo z kim
0
@FcPortoFan1999 I taki zespół walczy o majstra :)
0
@Kazragore taka polityka. Wolałbym by koleś byś po kilku głębszych, ale był jakiś. A ten czy trzeźwy czy pijany jeden pies
0
@Kazragore może tak być. A raczej najbardziej prawdopodobne. Chodź dziwne ze po 2h gadał normalnie. Może obsrał zbroje przed wystąpieniem publicznym. I dlatego belkotal
3
My też. Pisałem że to jeździec bez głowy i sprzedawać jak można.
0
@MesQueUnClub96 no no i w 2 godziny wytrzeźwiejesz do 0. Gówno wiesz o życiu, prędzej uwierzę ze to nie on dmuchal. Ale ty nawet na to nie wpadłeś co pokazuje twoje myślenie. Nawet przy kresce nie zniknie ci alkohol z krwi
1
Jak możecie nie wierzyć politykom. Chłop zjadł starego kebsa z wczoraj, a wy się czepiacie, każdy ma prawo do majówki. Duda i te jego wystąpienia na trzeźwo na bank nie są. Nikt trzeźwy by takich pierdół nie gadał.
0
@Rhaan a to ja się nie znam :)
0
@TR3YWAY napisałby jak człowiek Żyd, a nie jakieś zdrobnienia
0
@TR3YWAY blagam ciebie. Nagelsman w jedno zgrupowanie reprezentację naprawił. A on 2 lata cierpiał. Dla Flick musiałbyś dać kontrakt minimum dwa lata i co jak chłopowi będzie szło jak w reprezentacji? Nie stać nas na zwalnianie
1
@TR3YWAY największy problem to kto za niego. Zobacz na plotki Bayernu, naprawdę w tym okienku nie ma kompletnie nikogo. Wypierd. Łatwo, ale kto za.
1
@HighestInTheRoom może się nie znam, ja wiem ze Tusk wam się śni po nocach. Ale ta geolokalizacja nic ci nie mówi? Może blokada botów ze względu na ilości z serwerów zagranicznych. Nie dziwi ciebie np 270 w Rosji? No chyba nie jest to Jurij klepiacy tak dla cpk? Vietnam?
0
@Albatros wola Olmo
4
@blakkudium I jak tu nie kupować młodziaka, bardzo się przyda akurat na nasze słabe skrzydło
1
@Alex1995 dla mnie 50/50. Obie bardzo himeryczne. sabalenka dobrze serwuje i lubi ten kort, nie bez powodu wygrała 2 razy w ostatnich 2 latach.
Jak Iga trafi z dniem w serwisie, to wygra.
1
@Pawci023x When.Evil.Lurks - more gra aktorów trudna, ale ogólnie jako fan horrorów, spoko