5



Socios to na prdl spotkanie online się wdzwonić nie potrafią, a podpisy uzbierają. Jedyna opcja sprzedać 49% inwestorowi i skończy z pełną wolnością zarzadow.

0

@MesQueUnClub96 mógł bo przyjechał podpisać kontrakt. Ale mielibyśmy jeszcze większe problemy finansowe. Laporte powstrzymał uwaga kto? PEREZ. Nigdy nie zapomnę gdy w ten sam dzień przyjechał do Laporty gdy ogłosili że podpisu nie będzie.
@Xpert77 nie zgodzę się, obecny zespół przy Leo mógłby sporo zdziałać.

0

@Kwiatek67 no ale go nie zwolnił o to mi chodzi. To legenda klubu, to katalonia tu się zatrzymaj na pseudo wzruszenie. Od 3 lat to pisze, klub powinno się sprzedać w podziale jak np w Bm. Skończyć z zarzadami wybranymi tylko przez socios co w dupie to wszystko mają

0

@sevs Girona w obronie to mem. Ale my kompletnie nie mamy pomysłu jak to wykorzystać. Pierwsze 15 minut drugiej połowy, my tam mogliśmy im wbiec do bramki, ale nasi kopacze stwierdzili ze wszystko zrobią sami, każda akcja to nie zespół, a indywidualne pomysły, strzał za strzałem bez pomysłu, głupota itd. Nie wiem jak to opisać, mieliśmy tam autostradę.

3

Amerykańska liga to mem, ale Leo udowadnia, że jeszcze mógł nam ratować dupsko. No ale Laporta dwa razy to zjeb. No to mamy co mamy. Skleike poprawnych piłkarzy, nic więcej, do tego po takiej ilości porażek to są chłopaki z pełnymi gaciami.
O taktyce nie wspominając. Po ponad 20 latach kibicowania, pamiętając czasy przed amigosami, jestem wykończony byciem kibicem Barcy. To tylko sport, ale nie wiem jak się pozbyć nawyku oglądania Barcy.

1

@zaky274 no właśnie to się nie wydarzy znając Laporte. To Polityk, Xavi odejdzie tylko jak sam zrezygnuje

0

@FcPortoFan1999 no dobra teraz Lichtenshtein w gazie będzie.

0

Jedno jest pewne, ten kto wygra to w LM odpadnie chyba z San Marino, taki to poziom


2

@Tasde Olej to. Niech prdl.

0

@Misiaczek09 Dembele nagle ozdrowiał, cud co.
@Encore Dlaczego Cubarsi, dzis 3 zawalił, z Valencia słabo, jemu rozumiem damy jeszcze troche czasu i tez juz nie bedzie. Prawda taka ze dziś Cubarsi mial ogromny wpływ w tej kompromitacji.

0

@Comentateiro no 3 mecze były. Jak 4?

1

@Comentateiro a nie 9 z RM?

1

Wow brawo Iga, ale meczycho. Pokonać Sabalenke na jej korcie, no bo ona lubi tu grać, świetnie serwowala. Było sporo na styk, sam tie break przecież też ma styk. Szato ba.

0

Wyciągnęła to Iga. No to musisz. Świetny mecz,

0

Nie dobrze, oj nie dobrze trudny gem. :(

0

@FcPortoFan1999 jak widać się opłaciło. Szkoda

0

@FCBMati10 my kompletnie nie wiemy jak nasze finanse. Jak jest nadal gówno, to nie mamy wyjścia. Granie tylko dziećmi nic nie da, przykład dziś Cubarsi, dzieciak powinien być powoli wdrazany, a nie stanowić w wieku 17 lat o podstawie składu. Yamal gra wszystko,

0

@ZwyklyKibicBarcy04 my to się wypierd możemy ze wszystkimi.

0

@Matt_i1992 przecież Nagelsman przedłużył reprezentację

0

@FCBMati10 2h@FCBMati10 2h temu słyszałem tu że spoko że przedłużamy. Szybko poszło

1

@mr Barca już gorzej być nie może. Chociaż jeszcze lm zagwarantowanej nie mają :)

0

Sabalenka niestety wygląda obecnie trochę lepiej niż Iga. Ciężko będzie

3

@Pedri16Future no i na koniec to ciebie blagaja, zostań. Masakra

0

@Bartek1817 może Girona coś tam jeszcze zgubi

0

Iga zaraz może przegrać. Co za jeb. Dzień

0

@Pawel13sz nie i jeszcze raz nie

1

@Salchent my 2 miejsca nie mamy

1

@adi7adi8 oglądam to gowno Barcy

0

@michal26 nie wygrała

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?