tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Alex1995 ostatnie wybory to były zależne od frekwencji. Dlatego był taki wynik, sondaż jest bliżej prawdy. Albo gdzieś w połowie między sondaż a wynik
1
@FcPortoFan1999 no wiem właśnie, dlatego jestem za głupi by to oglądać bo nie rozumiem.
0
@TR3YWAY mimo iż spuchli to Torre nadal piłkarz 3 wyboru. Ale co Xaviego się jechało na standardzie że nie widzi talentu to ich.
2
@RafiVeB no nie rozumiesz, oni właśnie przemyślanie grają nieprzemyślanie by było zaskoczenie i oczekiwanie aż przeciwnik sam się wykosi. To wyższy level piłki
0
@Kazragore no no, pokaz mi te wałeczki na miliardy. Nic Pisu nie przebije. Po prostu dla was czy ktoś ukradnie 20,100 tys. 2 banki to to samo co kilka miliardów.
5
Pomysł jakby się komuś nudziło.
1
@_catalan pierwsza opcja. Nie podlega wątpliwości
1
@wojopancer jak Real straci pkt to wyjdzie pewnie najmocniejszy. Jak wygra, to rezerwy
3
@Chucky rozumiem że w miesiąc ko wypaliło 2mld? Bo tyle Obajtka nie ma prawda? Patrząc na afery Respiratorowe, kopertowe, wille, covidowe, szpitale covidowe i wszystkie inne na grube miliardy też ko winne które nie rządzilo 8lat? A i nowy rząd ma to olać rozumiem, przecież dziura bgt jest też wina obecnych, przecież zadłużenie kraju co w 8 lat wypierd w kosmos też jest wina jeszcze po.
0
@Emhyr a co ma mówić jak w kasie minus miliony a nie jakiekolwiek pieniądze na Transfery. On kombinuje jak zasypać dziurę po dźwigni by i na jego kasę się nie rzucili.
11
@Kazragore w szczególności że 2mld w spółce brakuje. Pewnie to też ich wina i Niemców
0
@Sysia11 Faye, Araujo to nie la masia. Faye gra tam pół roku. Araujo ile grał 1,5?
0
@Kgorecki2500 rozumiem że sam Dudu na konia usiądzie i pójdzie bronić Litwy. Jako mąż stanu, dowódca armii. Czy siadzie przy tv i wyjebane
1
@Miszak najważniejsze że wszyscy wiedzą gdzie 1,5 miliarda co wydał Orlen a paliwa brak. Prawda?
2
@Kozinho. Wydziedzixz. Ja bym z domu wypie. Mój ma 9lat,jak przychodzi że kumple coś o RM gadają, to mu mówię że w tym domu o Realu się nie rozmawia
2
@Safrani od tygodnia to mówią. A to 48h,72 itd
1
@krefi10 tam też jak u nas. 16-tu stoi jeden zapierd?
36
Piękne
0
@mordini123 a ja tam lubię te głupoty
16
@tristan87 Lewica to mam wrażenie jeden cel. Aborcja, tabsy dzień po. Koniec pomysłu na rządzenie, najważniejszy problem życia aborcja.
1
@Criss18Barca No własnie nie. Nigdy nie widziałem by ktoś kradł na taka skale
6
No ale ośmiorniczki Tuska. Amber itd. Tu 1,5 miliarda. Kur. Koleś powinien siedzieć, ale pewnie w białych rękawiczkach to zrobione
0
@Rust_Cohle on się potknął przy tym strzale
1
@Matheu12 zdecydowanie ławka niech gra. Mistrza szans nie ma, a półfinal z AM lub BVB to okazja
45
No mamy prawo byc sceptyczni, czekamy az 9 lat na takie mecze w LM.
1
@Bocheno1 chciałbym zawsze sie mylic tak jak dziś.
14
Zamkneli mi morde, kompletnie nie wierzylem w wygrana nawet z PSG. Brawo Barca, coś drga, bo w końcu coś wygrywamy w Europie. Wielkie brawa
0
@Cikaldinho10 De Jong grał i było 2-2. Więc chyba dobrze co? Chłop 2 mce nie grał
0
@Sulimo bardziej mi chodziło o puchary. No ale mamy 2-2, thx mimo wszystko
2
I co Fermina chcieliście za Pedriego. Inny świat vs Biegacz