0

@abram3k chodzi mi że grają za wysoko. Mówię o obroncach.

1

@michal26 widzi to każdy ale nie Pep

3

Ancelotti na razie zjada Pepa. Gra na kontrę i Pep nic z tym nie robi

0

No nie wiem czy ten łokieć kane taki niechcący

1

@swiergol2 pierwsze słyszę

1

@BulaKG no gra Arsenal ogólnie. Ale moim zdaniem Arteta nie ma jakościowych piłkarzy, cały zespół wie co ma grać, ale lepszych piłkarzy ma Bm, ale ci z kolei nie mają zespołu. Dziwny mecz i może się skończyć w obie strony

0

@barteq zobacz na ławkę City a na większość czasu ławkę Xaviego. Paka City jest znacznie mocniejsza. Dziś to Pep bez pomysłu

1

Trzeba wpuścić Alvareza, już tego Doku i Kdb. Ławka City bardzo mocna. A Kdb niech sobie weźmie nospe jak Kur. Brzuszek boli

0

Xg w meczu RM City. 0.28 do 0.31 a jest 2-1 :)

0

@mekston Bez szans, to już Bayern się może zmotywować. Kadrę mają dobra, cholera wie czemu przy Tuchelu grać nie chcą

0

@malicinho Kdb ni ma, Haland po kontuzji, Gundo nie ma. Nie ma Walkera, bramkarz to jakiś placek i masz

1

@Comentateiro on w LM to inny piłkarz.

0

Angielskie kluby wyjaśniane na razie :)

0

@qbuteq na tak debilne ustawienie Pepa tak.

0

@Szmulek przecież Pep to wielki trener. Może zapomniał mu ktoś powiedzieć

5



Silva to rasista. Jak mógł tak obrazić Viniego, ham

0

Komentarz usunięty

0

@Encore ciekawe ile meczy widziałeś. Tak staty ma Mbappe. Ale to Dembele robi robotę

1

@Rewolucja123 bo jest faworytem, a Dembele jest w tym sezonie ich najlepszym piłkarzem. Może nie same staty asyst, goli. Ale chłop ma najwyższe ratio i dobrze się go ogląda w środku.

0

@Bocheno1 obaj przekonamy się jutro

0

@clyde Byłem w niedziele na rowerze, mocny górski dla mnie odcinek 35km. Nie miałem problemu o którym wspominasz.

0

@Bocheno1 Fermin, Sergi Roberto Christensen. Świat się trzęsie. Gundo jedyny pomocnik na poziomie

0

Ta nasza pomoc bez Pedriego, Fdj to karykatura jakaś a nie pomoc.

0

@Emhyr buahahaha. Naiwniak, wszystko ustawione i tak cyk co dwa miesiące nowa pseudo z dupy aferka, akurat ludzi którzy cały czas że sobą są.

1

@BabyGang skrzydłowy z krwi i kości. Perfekcyjnie do nas pasuje . A nie Felixy, Ferrany, Gavi, Pedri wszyscy tam wrzucani.

0

@Emhyr co dwa miesiące wrzucają wam jakieś gówno i to lykacie. A oni tona zasięgu i jeszcze więcej kasy.

0

@mekston jak widać kolega wyżej też.

4

@TR3YWAY Williams tańszy, szybszy, lepszy i młodszy. Głupota brać Silve co jest fabrykowanym skrzydłowym gdy Nico jest w tej cenie

0

@FCB24 pogadamy jak przyjedzie do Madrytu.

0

@pluszek to zwycięstwo Pisu to jak wygrać 3-0 z lvp by w rewanżu przejebać 4-0. Te 3-0 nic nie jest warte. Ko liczba mandatow 91 vs 90 pis. Rzadza w 9 województwach, pis w 5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?