0

@SinMistico i dobrze ze to nie ten placek Fermin

0

Był jakikolwiek mecz w którym my po takich ciosach się podnieśliśmy?

0

@Kamil689 Fermin to z ławki może wchodzić nic więcej

0

@DawidekFCB a w co wierzyć?

0

Mówiłem że Dembele nas wyjaśni. To placek krzyczycie. No nie

0

@XenoHD wypłacaj

2

@Matt_i1992 przecież nikt go nie sprzedaje. Po prostu powinien zejść w drugiej połowie. Tyle

2

Może ludzie zrozumieją. Że dzieci to muszą wchodzić do zespołów a nie na nich opierać jakby co najmniej najlepsi na świecie. Raphinha dziś świetny. Yamal wszystko wstrzymuje. Ale ma prawo 17 lat. Wrzucił bym Felixa za Yamala i dał Rafę na prawo

0

@Uukasz_93 ale swoje zrobił. Ale fakt same złe decyzję

0

@regatta52 no ale Sergi Roberto jest :)

0

@Matheu12 no to inna kwestia. Zaangazowanie, walka, to każdy chce

1

Sergi Roberto na ratunek. Takie czasy co zrobisz.


2

@Matheu12 no to po co się nastawiasz? Faworytem nie jesteśmy. Tragedii nie będzie jak odpadniemy

0

@BorzyKrzys on to kościół może założyć. Ma ogromne plemię co za nim pójdzie aż po grub. Niesamowite że koleś swój totolotek sobie zrobił i ma aż tylu wyznawców. Nie że mi coś on przeszkadza, biznes jak biznes, ale ta armia obrońców już jest dziwna

0

@daniel32778 Chyba nie rozumiesz co napisałem. Szczescie tez nam jest potrzebne. Oby dziś z nami było.

2

@Comentateiro dużo szczęścia też mamy. Napoli spokojnie mogło dać na 2-2 i inaczej byśmy pisali. Z AM mecz do naszej bramki to z 2 powinniśmy otrzymać, później am padło że zmęczenia po boju z Interem. Ostatni mecz z las Palmas kabaret a nie mecz. Wyscig kto bardziej spartoli. Remis dziś wieczór biorę w ciemno. Gdyby był sensowny kurs na psg, postawiłbym hajs na psg

1

@aspr1me no no am z 4 mogło nam wbić. Ale ok

1

@daniel32778 o tym czy Kdb wróci to się przekonamy

1

@Tarins ja cisnę c+ online i chodzi bardzo dobrze. Nigdy przycinki nie było, jak masz słaby net to nic nie poradzisz

6



Ale to będzie dobre

0

@Roobo powinien strzelać. Głupio zrobił

0

@LM10GOAT mogą wygrać. Bm jest do pokonania.

10

Xg 0.68 do 0.83 a wynik 3-3 :)

1

@LM10GOAT City - Arsenal, Bm bardzo równy mecz.

7

Brak zmian u Pepa. Ten jest niemożliwy :) jaK się uprze to ni huhu

5

Te 3-3 dla City to byłby świetny wynik przed rewanżem

0

Tu jeszcze coś wpadnie.

0

@Maynard666 ale był to błąd Pepa. Bo Real zawsze gra na kontry. Ale liczy się co na końcu.

1

@szymonekk szkoda ze nie dodał. "Foden, gol, no taki fart trochę. Gol z niczego, niestety."

1

@Culer9002 taki może nawet troche finał lm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?