0

@Barcasub myślę że cała barce B powinien xavi wrzucić

3

Cancelo do czasu przyjścia do Barcy chłop grał wszystko od dechy do dechy z brakiem kontuzji. U nas 3 kontuzja :)

0

@FcPortoFan1999 ty spisz kiedyś?

0

@koksik2700 Niemcy: 3,57 mln t.
Francja: 2,05 mln t.
Polska: 2 mln t.
Szwecja: 1,81 mln t.
Łotwa: 1,77 mln t.
Austria: 1,74 mln t.
Estonia: 1,5 mln t.
Belgia: 0,82 mln t.
Hiszpania: 0,77 mln t.
Portugalia: 0,76 mln t.

To chyba dobry obrazek czy nie?

0

@zadafcb pozostaje życzyć zdrowia.

1

@tomek8756 Walka o stołeczki, normalne po porażce. Wysłali młodego by szum zrobił.

1

@semafor w tej lidze obrona to pojęcie o którym nikt tam pojęcia nie ma

1

Ten serial Shogun dopiero sobie dziś odpaliłem. No powiem wam, że dobrze zrobiony. W końcu jakiś zacny serial się pojawił. Polecam, przynajmniej na razie po 2 odcinkach

0

City z Realem musi zagrać znacznie lepiej w obronie bo kontrami ich rozpykaja. Newcastle ma sporo swoich szans, właśnie po kontrach, a Real w tym jest świetny

1

Komentarz usunięty

3

@cules100pro Taki nasz syndrom. U nas tez jak młodzi wchodzą to od razu tylko Golden Boy

0

@FcPortoFan1999 Szok i zaskoczenie.

0

2

@July_6_BcN mistrzu ja nie pisze o samopoczuciu, tylko nie pitol mi że on dzień po tym jak usłyszał że ma 10% szans na przeżycie poszedł do pracy jakby nigdy nic, wyzywał opozycję, w necie lgbt itd.

3



To pisałem rano. Ni chu. Nie wierzę Ziobro z tą chorobą. Tak się nie zachowuje koleś z wyrokiem śmierci.

4



Kur. Jaki ten świat jest jeb.

0

@MeAndSwan ale ze co, że Negreira zapłacił za powołania? Nie wiem bo my marzymy o tym by dzieciaki grały dla Hiszpanii i kończyli jak Pedri i Gavi

0

@Volk bo co, bo obiektywnie szans nie mamy? Przed nami jeszcze Girona, AM, Real, Valencia, Las Palmas, Rss. Czyli 6 meczy z czego 4 na wyjeździe z pierwsza 8-ka. Real ma odwrotnie. Nie ma szans na odrobienie 8pkt.

1

@Volk a ja nie. Bo zaraz znowu się odpalicie jak to mamy szansę na mistrzostwo. Nie nie mamy. Ze spokojem walczyć o drugie miejsce i grę w suoerpucharze i więcej siana

0

@FCB_dimiC no jak zawsze. Tusk to zakała rodziny

0

@tristan87 no zabrakło na koszulkę/e :)

6



Jakby tak ze skrajnych ugrupowan powyciągać tych freakow to niezły program z tego zmontować można

0

@FCB_dimiC no ale wiesz Niemieckie auto, zaraz będzie że Niemcy

5

@Forsyth hamulce to jedno, ale na filmiku jak przyjeb. To kilku tonowa przyczepę podrzucilo. Musiał zapierd. I to grubo. A miejsce raczej średnie do tego

0

@Transu96 ale się grzmocila. 28 kandydatów. Aha

1

@michal26 Flick jest trenerem jednego sezonu. Dla mnie wielka niewiadoma

0

@Visca_barca dlaczego?

1

@Forsyth szczerze ja chce Klopa u nas. Zatrudnienie teraz nowego trenera to wykluczy. Przeżyje go jeszcze rok

0

@MESSIah16 on ma to w dupie. Rok został. Posłuchaj co gada, tabletka po tylko jak lekarz przepisze, aborcja nigdy.

0

@MESSIah16 prezydent nie podpisze nawet od 50 lat w górę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?