0

@zadafcb w dniu w którym mówi że dowiedział się o raku który zabija 90-95% ludzi poszedł mimo wszystko do Sejmu i nie wiem czy pamiętacie darł się na opozycję z mownicy. Ciekawe.
Na Twitterze lekarze się wypowiadają że jak na tak ciężka operacje, chemię to on nie wygląda, sprzęt też nie ten. No ale to Twitter.

0

@Dankho94isback no, czyli lepiej nie wystawiamy go. Bo zawsze ryzyko że wypadnie.

0

@CZAJUN_119 no bo Barca nie gra dobrze. Nie ważne nazwiska chodzi o grę. Czy Psg gra dobrze? No nie. Tu jest 50/50

5

@PaCo z chwilą kiedy Christensen jest na Pivocie nie grają już tak wysoko. Więc nie wiem dlaczego miałoby się to zmienić. Najważniejsze teraz to by Christensen nie złapał kontuzji. Bo nikogo za niego nie mamy

0

@FcPortoFan1999 wychodzi na to ze nie. Chory mecz :)

9



22 lata, wow

3

@michal26 Sabalenka rok temu. Nie pamiętam który turniej, finał to był. Świetne to było, ale przegrała.
Madryt już sobie sprawdziłem

0

@michal26 dużo błędów. Słabiutka dziś

4

@lambard będzie dokładnie ten sam skład co ostatnio. Chyba że wróci fdj to zastąpi Fermina. Xavi niczym nie zaskoczy

4



Nasz największy problem to kadra. Kuźwa zawsze wracają z kontuzjami

0

@Vampir707 czyli co stopy procentowe nie podnoszą inflacji? Toż to szok, elementarz ekonomisty chyba coś się zepsuł.

4

@Matt_i1992 ostatnio Araujo to Viniego nie wyłącza, a wręcz jest odwrotnie

0

@pepo_barcarzadzi ta na skrzydło go wystawi. Kur. Jak wam już odprdl z tymi dzieciakami. Zaraz na bramkę go wsadzicie

1

@Kgorecki2500 no nie wogole. Pierwsze co ma napisane to mieszkanie prawem a nie towarem, cpk, gimnazjum salezjanskie. No obiektywny pan z prawicy :)

0

@FCB24 Lucho to placek trenerski. Tak wiem tryplet, to co na pewno pilkarze cenia u niego to motywacje. W tym był i pewnie jest świetny. Ale taktycznie, pomysłem na piłke, dramat

0

@Messibestplayerintheworld Mybappe wygrał im mecz. Rewanż był w Paryżu spoko dla nas.

3

@Oskar00 Dembele dobrze gra w psg. Może cyfr wielkich nie ma, ale daje sporo w ataku.

0

@Gall on potrzebuje też miejsca, bo bazuje na szybkości z obrońcami w Lini z podwójnym krycie wie nie zrobi. Zostawisz sam na sam po nas

0

@RosjaninBut zaraz usłyszysz że my Yamala mamy

5



Nie ma to jak nakręcanie atmosfery dookoła 16-latka. Wywieranie presji jakby co najmniej Messim był.

0

@regatta52 Jebać el clasico, mecz o nic i tak bedzie

0

@WiernyKibic2012 Najlepsza gdyby była Borussia, ewentualnie AM z którym dobrze nam sie gra. PSG

0

PSG można ograć oddając im ta piłke. Wieczne podawanie wzdłuż gówno im daje, a my kontrami możemy, ale to nie nasz styl. Jesli oni zagraja na kontry z takimi skrzydłowymi bedzie słabo

0

PSG gra nudną piłke, przy dobrej intensywnosci sa do ogrania. Jedyny problem i niestety duży to Mbappe, on im tylko robi różnice. Do tego bardzo lubi z nami grać. Raczej odpadniemy.

1

@adi7adi8 co Iga fizycznie jest mocna to jej.

2

Iga pierwszy set jak cały turniej. Początek trudny, później 5-0 w gemach.

3

@TR3YWAY zobaczył możliwości lapowek, stołkow itd. To grzeje. No bo przecież nie myślisz że on tak w imię kraju i pomocy obywatelom

0

@FCB_dimiC ja bym na buku nie stawiał. Życie pisze różne scenariusze

6



Jutro sport który nie przeczyta tego newsa. Lewy odchodzi do Arabii

1

@TR3YWAY I bardzo dobrze, telewizory psują wzrok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?