2

@Dari0G u nas każdy młody od razu złota piłka itd. Dać im czas, a czas pokaże czy i co wygrają i jak się rozwiną

12



I ma rację, ludziom odpr. Jak czytam że to już najlepszy środkowy świata i skrzydłowy, drugi Messi itd.

1

@Pedri16Future ale na nagranie głupich filmów to już czas ma. Empałer łymyn
Facet się nie zajmuje dzieckiem. Wyjeb. Na łóżku z browarem w łapie.

7



Nowa dźwignia Lapcia.

1

@Deviler Porto nie grało autobusu. Arsenal nie miał pomysłu na ten mecz, w sumie oba

0

@sintesox cizys, jak taki mądry byłeś to chłopie trzeba było wczoraj postawić na AM. Zarobilbys fortunę.

0

Uciekają od Lapcia na kilogramy. Każdy widzi jak to szyte jest i prdl musi. Te dziwgnie i brak dwóch wpłat to nie przypadek.

0

@ShawnC grie wczoraj świetny. Pytanie czy zmęczony zszedł czy jednak nawrót kontuzji

0

@LM10GOAT no bo my wybitnie grany. Widać że ostro dolecieliście

0

@LM10GOAT rozkręcają się. A dla nas to zmora.

0

@HERORICH2 no meczycho

0

@kacper_fcb w tym sezonie am u siebie dwa remisy, reszta wygrane. Remis w ciemno

0

No to jak mamy mieć półfinał. To Bvb tu są szanse. Reszta :) no nie. Chyba że am i u nas im z 3-0 wlepimy bo na wyjeździe są beznadziejni

1

No dziś AM takim meczem to chyba z wszystkimi by powalczylo. Wielkie meczycho ich. Kmś adios,

0

Chyba jednak am.

0

@partymaker jo masz rację. Aż wierzyć mi się nie chciało.

1



Aha, czysto trafił.

0

@baryn w pierwszym meczu z 3-0 dla Interu powinno być. W Madrycie AM jest w tym sezonie bez porażki i tylko dwa remisy.

0

Jak on tego nie strzelił, jak am odpadnie to dzieciaka czeka ostry wprdl mentalny

0

@VamosRakieta chyba kobieca. Tu są pkt nawet gdy am odpadnie to tu regulaminowo 2pkt za wygraną. Więc my półfinał, ale z wygrana w półfinale.

1

Kmś adios, już bez szans

1

Będzie chyba spalony, Morata?

1

@-barca4ever- u siebie nie przegrali w tym sezonie. Grają bardzo dobrze u siebie.

1

@SantinoFortelos pasi on do nas i to bardzo.

1

Ale świetnie się ogląda ten mecz. Nie ma tu dużej filozofii w defensywie, duża intensywność, kontry, strzały. Brakuje takich meczów ostatnio

1

@Barcasub wtedy wypadniemy z kmś. Muszą odpaść dziś

0

@reloaded lepsza drużyna i nas nie ma. Napoli walczy w lidze by w ogóle w pucharach być. A wczoraj mieli swoje 5 minut na 2-2

0

@MESSIah16 on w ogóle nie podpisze. Nawet od 50-tki

4

@udarpawarotam No i protest rolników, transparenty. Same przypadki

3



A to dlatego on wszedzie teraz morde pokazuje. No nic do urn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?