0

Jaki napastnik z przeszłości był najbardziej zbliżony stylem gry do Lewego, jaki do Suareza a jaki do Benzemy?

0

Czy puchar który zdobyliśmy kilka dni temu to trofeum za poprzedni sezon czy obecny. Do którego sezonu powinien być przypisany?

1

I co? Bez Lewego nie ma kto strzelać bramek?

1

Też wam się trochę nie spodobało zachowanie Raphini po tym jak Yamal przedryblowal całe boisko i został sfaulowany po czym Rapha strzelił bramkę i poleciał celebrować bramkę do narożnika nie zwracając uwagi na siedzącego na ziemi Yamalka? Ode mnie 100-1=99 uwielbienia dla Raphini za tą akcję.

16

@Destroyer_of_Worlds z całym szacunkiem dla Yamala...

0

A brali byście od Juve w ramach rozliczenia za Araujo kasę + Vlaho?

5

Ciekawe kogo nam Juve będzie wciskało w ramach pokrycia części transferu. Bo że tak będzie to jest bardziej niż pewne.

0

Z ciekawości poczytałem komentarze kibiców z innych krajów pod zdjęciem Wojtka na oficjalnym instagramie Barcy i w 99% są one pozytywne mimo czerwa.

0

@Marcelinho99 jeśli jest cicho to znaczy że knują

1

@MesQueUnClub96 ja myślę że męczennik na podium się utrzyma spokojnie

0

@tbas a czy komentator na pewno miał rację?

0

Czy manita to wynik dokładnie 5:0 czy np. wynik 5:2 też jest manitą?

0

@pikass14 no i spoko, niech dostają puchar, ale wpierdzielu jaki dostali nikt nie wymaże.

0

@Aragorn33 pokusze się o stwierdzenie że ta bramka Yamalka nawet ładniejsza.

23

@Rupert_Haubica długość kariery raczej nie określa "lepszosci" to nie ich wina że zdrowie nie pozwoliło tak długo utrzymywać poziomu.

17

Szczęsny zdobył więcej pucharów na emeryturze niż Kane w całej karierze.

0

@Comentateiro zapomniałeś dodać że mają 15 lig mistrzów

0

@MesQueUnClub_87 a ja liczę że Carlo jest takim Fergusonem Realu i że póki jest to trzyma jeszcze resztkami doświadczenia jakiś poziom a jak odejdzie to się zacznie prawdziwy zjazd. To byłoby piękne.

1

Zabawmy się w taką zabawę, jakbyście byli madryciokami to co byście zmienili u białych? Ja na ich miejscu w pierwszej kolejności pozbył bym się Vincicjusza. Wpadła by im dobra kasa i oczyścili by szatnię.

2

@Who_you_mam haha dobre. Parę dni i spowrotem zaczną wyłazic.

18

Według mnie Frenkiemu należy się za ten mecz bardzo wysoka ocena za to że nie wszedł na boisko.

5

@Culer9002 jakby nie karny Błaszczykowskiego to już w 16stym by było takie fotazzo ;))

1

@wojopancer wiem wiem, lombardy otwierają o 10tej. Ale poważnie pytam ;)

0

Wiadomo ile Barca przytuliła $ za ten Puchar?

2

@Rewolucja123 chcesz się wybić na LaBambli pisz o wszystkim tylko nie o Barcy, byle dużo.

2

@Azazel_Pazuzu Peniakiego zhejtowac musze bo się udusze.

0

@MesQueUnClub96 oby oby

2

Ale fotazzo przy tym artykule ;D

1

@Stinger_ to chyba jakaś pochodna thc

0

No szkoda tego Araujo, ale co poradzić. Każdy ma prawo coś zmienić jeśli taka jest jego wola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?