wojopancer
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki napastnik z przeszłości był najbardziej zbliżony stylem gry do Lewego, jaki do Suareza a jaki do Benzemy?
0
Czy puchar który zdobyliśmy kilka dni temu to trofeum za poprzedni sezon czy obecny. Do którego sezonu powinien być przypisany?
1
I co? Bez Lewego nie ma kto strzelać bramek?
1
Też wam się trochę nie spodobało zachowanie Raphini po tym jak Yamal przedryblowal całe boisko i został sfaulowany po czym Rapha strzelił bramkę i poleciał celebrować bramkę do narożnika nie zwracając uwagi na siedzącego na ziemi Yamalka? Ode mnie 100-1=99 uwielbienia dla Raphini za tą akcję.
16
@Destroyer_of_Worlds z całym szacunkiem dla Yamala...
0
A brali byście od Juve w ramach rozliczenia za Araujo kasę + Vlaho?
5
Ciekawe kogo nam Juve będzie wciskało w ramach pokrycia części transferu. Bo że tak będzie to jest bardziej niż pewne.
0
Z ciekawości poczytałem komentarze kibiców z innych krajów pod zdjęciem Wojtka na oficjalnym instagramie Barcy i w 99% są one pozytywne mimo czerwa.
0
@Marcelinho99 jeśli jest cicho to znaczy że knują
1
@MesQueUnClub96 ja myślę że męczennik na podium się utrzyma spokojnie
0
@tbas a czy komentator na pewno miał rację?
0
Czy manita to wynik dokładnie 5:0 czy np. wynik 5:2 też jest manitą?
0
@pikass14 no i spoko, niech dostają puchar, ale wpierdzielu jaki dostali nikt nie wymaże.
0
@Aragorn33 pokusze się o stwierdzenie że ta bramka Yamalka nawet ładniejsza.
23
@Rupert_Haubica długość kariery raczej nie określa "lepszosci" to nie ich wina że zdrowie nie pozwoliło tak długo utrzymywać poziomu.
17
Szczęsny zdobył więcej pucharów na emeryturze niż Kane w całej karierze.
0
@Comentateiro zapomniałeś dodać że mają 15 lig mistrzów
0
@MesQueUnClub_87 a ja liczę że Carlo jest takim Fergusonem Realu i że póki jest to trzyma jeszcze resztkami doświadczenia jakiś poziom a jak odejdzie to się zacznie prawdziwy zjazd. To byłoby piękne.
1
Zabawmy się w taką zabawę, jakbyście byli madryciokami to co byście zmienili u białych? Ja na ich miejscu w pierwszej kolejności pozbył bym się Vincicjusza. Wpadła by im dobra kasa i oczyścili by szatnię.
2
@Who_you_mam haha dobre. Parę dni i spowrotem zaczną wyłazic.
18
Według mnie Frenkiemu należy się za ten mecz bardzo wysoka ocena za to że nie wszedł na boisko.
5
@Culer9002 jakby nie karny Błaszczykowskiego to już w 16stym by było takie fotazzo ;))
1
@wojopancer wiem wiem, lombardy otwierają o 10tej. Ale poważnie pytam ;)
0
Wiadomo ile Barca przytuliła $ za ten Puchar?
2
@Rewolucja123 chcesz się wybić na LaBambli pisz o wszystkim tylko nie o Barcy, byle dużo.
2
@Azazel_Pazuzu Peniakiego zhejtowac musze bo się udusze.
0
@MesQueUnClub96 oby oby
2
Ale fotazzo przy tym artykule ;D
1
@Stinger_ to chyba jakaś pochodna thc
0
No szkoda tego Araujo, ale co poradzić. Każdy ma prawo coś zmienić jeśli taka jest jego wola.