wojopancer
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@OzzyFCB jest niejaki Męczenius Senior który gra w liderze najsilniejszej ligi ze wszystkich lig miedzygalaktycznych czyli Konami-EAkstraklasie w druzynie Lech Kraków i jest jedynym jasnowłosym zawodnikiem przez co często czuje się zawstydzony przez trybuny które często biją mu brawo za piękne podania do tyłu.
0
@MichuZ44 ja myślę że gdzieś w kosmosie jest jakaś inna Barcelona w której na bramce króluje niejaki Lobert Rewandowski i ma już w tym sezonie miedzygalaktycznym obronione 7 karnych, a na ataku gra tam Marc Arne Szczęsczejgen i ma już w tym sezonie miedzygalaktycznym strzelone 72 bramki.
0
@FcPortoFan1999 on też był ciekawy, zanim się w ogóle rozgościł w reprezentacji to już nagrali o nim film
0
@FcPortoFan1999 no racja, śliski typ.
0
@FcPortoFan1999 jeszcze powód
3
@Popitek12 nie popatrzyłem na nick i pomyślałem że puenta będzie taka że siedzisz u koleżanki a podoba Ci się jej chłopak
0
Za jakim byłym lub aktualnym zawodnikiem reprezentacji Polski nie przepadacie i dlaczego? I żeby nie było za łatwo to pomijamy Hajto i Puchacza. Ja nie przepadałem za Koźmińskim, talent miał nijaki a większość co osiągnął to przez znajomości.
2
@BulaKG tańce, hulańce, swawola!
5
Ansu Fati: kierowniku kiedy zaczniesz mnie wpuszczać na boisko?
Flick: spokojnie młody zadzwonie do ciebie jak będziesz potrzebny.
Ansu: ale ja nie mam telefonu.
Flick: spoko, spoko młody, narka.
0
Pytanie do polskiej ambasady na LR. Ile lat jeszcze widzielibyście realnie Lewego w pierwszym składzie Barcy?
0
Jak wczoraj zagrał Lewy?
0
@MysticCat żeby dzika ustrzelić to trzeba być myśliwym ze wszelkimi potrzebnymi pozwoleniami a nie tylko być posiadaczem broni
0
@Munio przecież lewy wchodzi jako @Bobek a szczena jako @SzczenaWojtula
0
@aldewir bo mniej prestiżu.
1
@F3DO przecież tamtej drużynie też zdarzało się przegrywać z plackami.
34
Panie Realku, najlepsza ósemka i odpoczynek jest dla Barcelony. Dla pana jest Celtic w lutym.
3
@kubix05 dopiero co pykał Moniczke w jej pokoju a teraz już starszy dziadzio.
2
Footrool wrzucił na fb jedenastkę marzeń el Clasico w której umieszczony został m.in. Ronaldinho. Użytkownicy wykłócają się że Gaucho powinno tam nie być. Mi w pamięci zostały białe chusteczki w rękach kibiców realu po jednym z jego genialnych występów. Pierwszy raz w życiu widziałem taki hołd kibiców białych dla zawodnika Barcy. Więc u mnie będzie dla niego zawsze miejsce w takich zestawieniach. A jakie jest wasze zdanie?
Skład który przedstawił footrol to:
Ronaldinho C.Ronaldo Messi
Zidane Xavi Iniesta
Marcelo Ramos Puyol Alves
Casillas
1
Kiedyś nie mieliśmy ani Lewego ani Igi, ale za to mieliśmy pana Andrzeja!
Andrzej Drygalski - mistrz świata w piciu piwa.
4
@NeroTFP1 gol Lewego z karnego.
1
@Kapitan hawk ależ to była piękna tenisistka, niejeden chłopak do niej wzdychał.
0
@vangoor przeczytaj jeszcze raz, powolutku.
0
No to dziś aplikujemy Atalancie 4 bramki bez Lewego w składzie lub wygrywamy 2:1 po dwóch bramkach Roberta.
0
@PIWOSZ89 to musiałby Lewy usiąść na ławie.
1
@Ivanno Xavi to był potwór pomocy a Iniesta tak samo.
1
Świetna kreskówka pokazująca jak powoli upadał nasz ukochany klub.
https://www.facebook.com/share/v/18adUeCkfr/
1
@MesQueUnClub96 ja wolę punkty w tabeli dla Barcy a nie nabijanie mało znaczących bramek Lewemu i zakrzywianie rzeczywistości w której już nie dojeżdża
0
@mekston tak, jestem jednym z największych hejterów Lewego na LR co nie zmienia faktu że nie chciałbym się go pozbyć. Chciałbym żeby został ale w roli rezerwowego i niech to się stanie zanim będzie za późno. I nie każdy nowy napastnik będzie Vitorem Roque.
0
Macie jakieś sprawdzone zapachy/perfumy samochodowe które długo się utrzymują i są przy tym przyjemne?
1
@MOLESTA ale mi pojechałeś. Mocny argument.