1

Osimhen, Openda, Watkins, Sesko, Aghehowa. Wiecie co ich łączy? A to że każdy z nich posadził by Lewego na ławie.

0

@arsenallondyn0 Cucu Cucu Cucurella se come una paella
Cucu Cucu Cucurella se bebe una Estrella

0

@GigiAmoroso jakie są aktualnie największe grające gwiazdy z czarnego lądu?

0

Napisz którego użytkownika LR lubisz lub nie lubisz nie używając jego nicku.

1

Szanuję Lewego ale to trzeba jasno powiedzieć, że ten chłopak powinien być obecnie tylko rezerwowym.

2

@MesQueUnClub96 minogi rzeczne

2

@dorszyk22 przeczytałem "pytanie do obrzezanych" XD

0

Tak na chłopski rozum, czy nie żyło by nam się lepiej gdyby politycy rzeczywiście byli chorągiewkami a nie betonem? Czy to nie jest tak że trzeba być elastycznym?

0

@Pitinho po jakich jego cechach to wnioskujesz?

0

@Maks91 a my juz nie stracimy?

0

@damianex10 wspaniałe wspomnienia!

0

@gaucho104 nie jestem obrońcą Szczeny ale wydaję mi się że niektóre strzały które wyciągnął były nie tyle niemożliwe do obrony co niemożliwe do obrony dla Peni ;))

2

@Comentateiro a gdyby byli Grekami?

1

@Metalowy14 za pierwszą część wypowiedzi dałem Ci herbika a za drugą go odebrałem :))

1

@Marcys11 to zasłona dymna, czekają z bramkami ze stałych fragmentów do finału LM.

2

@Kinginiesta wielu upatruje faworyta w Interze choćby dlatego że na każdej pozycji mają naprawdę dobrego zmiennika.

1

Efekt Wojtuli - każdy zawodnik wie że Wojtula może odyebac więc na boisku daje od siebie 2x więcej.

0

@Bilon87 i już Cię lubię

1

0

@Tigermaus nie do końca nałóg jak każdy. Jak popłyniesz w nałogu palenia papierosów to co najwyżej będziesz palił dwie trzy ramy dziennie a jak popłyniesz z bukiem to puszczasz rodzinę z torbami.

0

Co myślicie o ludziach uzależnionych od zakładów bukmacherskich? Myślicie że ich nałóg ma bezpośredni lub pośredni wpływ na życie rodzinne i zawodowe. Mnie na szczęście nigdy to nie kręciło.

1

@SergioBusquets5 wierzę.

4

Czyjaś córka 14stego lutego :))
https://zapodaj.net/plik-5OTseEhm7z

0

U was się jadło gołąbki z ziemniakami i surówką?

0

@JordiElNino na szparagach

0

@Rastafarnianin jeszcze żeby promując polską poezję przyznawała się komu ją podkrada. A nie później pytam młodej czyj to fragment poezji a ta mi mówi że to Sanah...

0

@Cvzx konkretnej daty nie ma ale wiadomo że będą to dwa koncerty w maju.

2

Skoro na El Clasico w maju Camp Nou będzie jeszcze nie gotowe a na Estadi Olimpic będą akurat grali Rolling Stonesi to dlaczego by nie wypożyczyć na ten mecz Santiago Bernabeu? Przecież dobrze nam się tam gra XD

0

Co będzie wam się dzisiaj śniło?

3

@Mitch_Atleta ja bym chciał mieć uszy jak Jerzy Urban

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?