0

Wczoraj był 28 grudnia

3

Wszystko tutaj zrozumiałe. W Polsce przeprowadzono 360 transferów. W Brazylii 1000

2

Młodego za Masipa!!!

0

Goool! 1-0!!! Dobrze młodzi!!!

0

Dokładnie. Zdecydowanie Przełęcz ocalonych

1

Włączyłem i od razu 2-1 :)

0

Nigdzie. Musisz się przyzwyczaić. Uroki EA

5

Jedyne pozytywne rzeczy w tym roku to chyba tylko zwycięstwo Trumpa, dobra postawa w sporcie Polaków i 3 puchary FC Barcelony

1

Widzę tutaj ludzię o klasyku NBA piszą, a ja za to klasyk NFL oglądam. Ravens vs Steelers :)

1

Największy hejter Legii- sewerynVeB :D

2

Wesołych Świąt wszystkim!

0

BF1

2

Juan Carlos Unzue

0

Masche normalnie jest

2

Nie chcę cię smucić ale już przegraliśmy z Umtitim w składzie

0

No może tak. :D
A tak na serio to dostał pozwolenie od swojego klubu

0

Bo Al-Ahli to jest klub z ZEA :D

0

Ale nur

0

Roberto za Cillessena :D

0

Teraz na pewno Messi :D

0

Korea

25

Ardy przesadzona? 3 bramki i asysta to jak dla mnie automatyczne 10. Messi gdyby tak zrobił to od użytkowników by bez wahania 10 dostał

0

Słyszałem, że to znany troll :)

12

Chciałbym pozdrowić niektórych użytkowników, którzy od lata biadolili jak to Legia z Dundalkiem odpadnie, jak to się skompromitują w LM, jak to im Krisztjanu nastrzela. Jak widać w sporcie nie można nikogo skreślić

4

A mieli tylko wstyd przynieść :D

8

Widziałem gościa co 300 postawił :D

0

25

4

w 3. razem z Barceloną B

0

Akurat miałem takie nieszczęćie, że jak byłem na klasyku to nie było akurat mozaiki, a tak się na nią nastawiałem. Ta wygląda przyzwoicie :)

0

a ja jestem ciekaw, co się stanie jeśli w tym roku osoba chodząca do 1. kalsy gimnazjum nie zda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?