Nie wiem jak w ogóle może być jakaś konwersacja w sprawie ZP. Przecież CR nawet z Legią nie może dryblingu jednego wykonać. Ale nie, siądzie sobie dwóch Januszy i popatrzą, że wygrał Euro i LM i głos idzie na niego. Choć mam nadzieję, że przez to, że France Football wręcza znowu ZP, powędruje on do Leo
Może Osasuna to najgorszy beniaminek, ale na kartoflisku u nich zawsze się trudno gra. Ostatnie 5 meczów Barcy tam to: 2 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka
0
Lepiej nie mogli tego zrobić
5
Młody zadabował XD
9
Kiedy ludzie zrozumiecie, że Roberto nie jest gotowy w 100%, a Masche nie gra na PO tylko gramy 3-4-3
0
Młodzieżowka grała w pomarańczowych, więc pewnie oni też
85
J.Magiera : "Cieszy to, że Cristiano się dziś często irytował" :D
0
ale to jest serwis dla kibiców FC Barcelony
7
Bo pokazały to kamery?
3
Po meczu zszedł od razu zbucowany nawet nie podając ręki.
0
Grzmot jaki zbucowany zszedł XD
12
Jeśli Grzmot wygra ZP to stracę wiarę w ludzkość
5
Nie wiem jak w ogóle może być jakaś konwersacja w sprawie ZP. Przecież CR nawet z Legią nie może dryblingu jednego wykonać. Ale nie, siądzie sobie dwóch Januszy i popatrzą, że wygrał Euro i LM i głos idzie na niego. Choć mam nadzieję, że przez to, że France Football wręcza znowu ZP, powędruje on do Leo
5
Niech się Real cieszy, że Pazdana nie ma.
0
Dokładnie. Przez 1,5 dnia prosiłem o to, a tu dziś wchodzę i patrzę - oceny za mecz
1
Celta u siebie i na wyjeździe to dwie inne drużyny
0
1. Nieprawdziwy cytat.
2. Kilka komentarzy niżej
1
https://www.facebook.com/TheTrollFootball.Official/videos/1655864318039632/
Tak kiedyś wykonywano serię "jedenastek" w MLS
0
Proszę o to od wczoraj. Redakcjo! Minęło ponad 24h, a nadal nie można wystawić ocen za mecz z Depor!
7
Ja to widziałem tylko na jakiejś śmieszkowej stronie Realu. Pamiętaj: "Nie wierz w każdą rzecz jaką przeczytasz w internecie" - Józef Piłsudski
2
Dzięki :)
1
Wie ktoś ile Suarez ma asyst i bramek w 2016?
0
Ja jednak wybiorę Bengals vs Patriots :)
14
A ocen nadal nie można wystawić
85
Nowy?
2
A ja za to :)
9
Cesc Fabregas będzie miał kolejne dziecko. Tym razem chłopca. Gratulacje Cesc!
https://www.facebook.com/cescfabregas/photos/a.128670490521303.31903.124176134304072/1163724377015904/?type=3&theater
1
Halo! Redakcjo! Nadal nie można wystawić ocen za wczorajszy mecz!
1
Może Osasuna to najgorszy beniaminek, ale na kartoflisku u nich zawsze się trudno gra. Ostatnie 5 meczów Barcy tam to: 2 zwycięstwa, 2 remisy, 1 porażka
2
Redakcjo! Kiedy będzie można wystawić oceny za dzisiejszy mecz?
3
Nadal nie można wystawić ocen za mecz z Depor.
0
Ale Paco ma pecha :/