28

Ekipa na Super Bowl ♥️


2

@adamek20151 to idź spać XD
Nikt przecież nie zatrzymuje

6

Za godzinę Super Bowl. Jak co roku zarzucam Super Bowl Bingo w wykonaniu Grześka. Już dziś sporo na Twitterze człowiek mógł skreślić :D
twitter.com/Sheffield888_PL/status/1883917818053447734/photo/1

Do tego polecam tekst zapowiadający Super Bowl w wykonaniu Kuby Kazuli:
https://sport.tvp.pl/84949251/futbol-amerykanski-niezwykly-kolektyw-na-drodze-historii-super-bowl-inne-niz-wszystkie
@fart @Adran360 @kamil295 @Mistrzu888 @Vitoo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Bykunn jeśli chcesz zobaczyć oryginalne reklamy amerykańskie? No chyba to oczywiste, że musisz na Amerykańskim źródle obejrzeć XD
Jakby w USA telewizja pokazywała Finał Pucharu Polski, to nie leciałyby u nich reklamy Stoperanu i Żywca

9

Nadszedł dzień dzisiejszy!
O 0.30 początek Super Bowl LIX pomiędzy Kansas City Chiefs, którzy powalczą o historyczny three-peat i Philadelphia Eagles, którzy mają nadzieję na drugi tytuł w historii. Transmisja w Polsce na Polsacie i Polsacie Sport.
Podczas Halftime Show wystąpi Kendrick Lamar. Tradycyjnie jest też do wykupienia Game Pass za jednego dolara z ważnością do końca lipca, co każdemu polecam, nawet jeśli oglądać sam SB będzie na Polsacie. Halftime Show pokaże Polsat, natomiast jeśli ktoś chce zobaczyć oryginalne reklamy to powinien je właśnie Game Pass pokazywać, Polsat oczywiście nie ma do nich praw.
Tutaj link do Game Pass:
https://www.dazn.com/en-GB/l/nfl-game-pass

/photo/1

@fart @kamil295 @Mistrzu888 @partymaker @Adran360 @Vitoo @ronni37 @QuQ @MesQueUnClub96 @FcPortoFan1999

3

Równo 24 godziny do Super Bowl LIX ;)


1

@zadafcb @Kessie przypominam, ah shit. Baniszcze widzę. To PDW

13

Leo Messi będzie obecny na Super Bowl ;)

/photo/1
@fart @Mistrzu888 @kamil295 @Adran360 @Vitoo @partymaker @QuQ

0

@ShawnC w CDR najprawdopodobniej Real/Atleti/RSSS, a w LM Benfica/PSG

0

Tak teraz patrzę na nasz terminarz. Jeśli wygramy z Valencia, to końcówka lutego/początek marca przed przerwą na kadry będzie przemocarny. Gra co 3 dni:
1. Mecz półfinału CDR
RSSS u siebie
Wyjazd w LM
Osasuna u siebie
Rewanż u siebie w LM
Wyjazd do Atletico

1

@MesQueUnClub96 0:30 z niedzieli na poniedziałek

6

Miejsca gdzie będzie można oglądać w Polsce Super Bowl w niedzielę z drużynami futbolu amerykańskiego ;)
Osobiście zapraszam do Lublina ♥️
I przypominam o typowaniu: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15279438#comment-15279438

/photo/1
@kamil295 @Mistrzu888 @Adran360 @Vitoo @ronni37 @partymaker @QuQ @fart @Kessie

1

Komentarz usunięty

4

Jesteśmy w tygodniu Super Bowl, więc czas na typowanko. Mój typ to niestety Chiefs. Zapraszam do zabawy ;)

/photo/1
Wyniki z zeszłego tygodnia:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15279419
@Adran360 @partymaker @Vitoo @ronni37 @QuQ @Kessie @MesQueUnClub96 @kamil295 @FcPortoFan1999 @Mistrzu888

6

@zadafcb tabela ogólna:
Vitoo 9-3
Adran360 9-3
ronni37 9-3
kamil295 8-4
czółkovsky 8-4
FcPortoFan1999 8-4
partymaker 8-4
Kessie 8-4
Mistrzu888 7-5
zadafcb 7-5
@fart 5-7
QuQ 4-2
mesqueunclub96 3-3

8

Podsumowanie typów Finałów Konferencji:
zadafcb 2-0
@Adran360 2-0
@partymaker 2-0
@Vitoo 2-0
@ronni37 2-0
@QuQ 2-0
@Kessie 2-0
@MesQueUnClub96 1-1
@kamil295 1-1
czólkovsky 1-1
@FcPortoFan1999 1-1
fart 0-2
@Mistrzu888 0-2

4

Fox w San Antonio


8

Nie dość, że menda doliczyła 6 minut to z tych 6 minut zagrali może z 2.5....

2

6 minut? XDDDDDDD

1

@ProMILs moja mama to samo powiedziała :D

0

@koziar dla Lakers to nie jest trade na teraz, ino na przyszłość. Nie zdziwię się jeśli teraz wymienią Lebrona

0

Nie wiem co mnie bardziej zszokowało. Ten trade Luki czy Jey wygrywający RR. Co za porąbane kilka godzin

2

@Transu96 taki, że mają współpracę?

3

DIY vs MCMG oczywiście nie miało szans zawieść. Natomiast heel turnu (chyba?) Profitsów się nie spodziewałem

2

@D10SLEO RR oczywiście

1

@Transu96 mnie obchodzi!

1

Oj mają duże plany dla Roxanne na przyszłość. W życiu bym się nie spodziewał, że dadzą jej Top 2 i chyba rekord w długości bycia w pojedynczym RR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?