@fart ja też nie oglądam nigdy, nie lubię, aczkolwiek pewnie sobie nagram, żeby w razie w móc sobie do meczu wrócić i fajne, że jest w Polskiej TV, zawsze może więcej kibiców przyciągnie
@Mistrzu888 no wolałem ofensywnego trenera, nie będę ukrywał. Nie podobał mi się proces bardziej niż sam wybór. Nie rozumiem czemu nie przeprowadzili rozmów z większą liczbą kandydatów, nawet jeśli chcieli Vrabela od początku. Teraz cholernie ważny będzie wybór OC
oznaczam wszystkich z zeszłego roku i zapraszam do udziału wszystkich zainteresowanych/ Jakby ktoś znał osoby, które by były zainteresowane to śmiało mogą ich oznaczać ;)
@FCB24 Gable poprosił Pearce'a, żeby na za tydzień załatwił mu 1v1 z najlepszym Luchadorem jakiego zna, no i Pearce powiedział, że wykona telefon ;) No i był kolejny teaser, właściwie potwierdzający Pente
@negreanu uprzedzam, że Raw takie bardziej pod casualową widownię na Netflixie, więc tacy hardcorowi fani mogą być zawiedzeni, ale no imo ringowo, szczególnie ME, całkiem przyzwoicie
@Transu96 mi tam nie przeszkadza. W sensie po kilku minutach już nawet tego nie zauważałem. To samo było jak zaczęli Prime dawać na macie. Po kilku minutach już człowiek tego nie widział i mu nie przeszkadzało
VP and line producer at WWE, Brian Fadem, confirms that international audiences will not have any commercial breaks for WWE on Netflix.
“While you might go to commercials if you’re in Texas, if you’re in Italy you’re going to see us continue content. You're going to see the… https://t.co/qMtUjLcdjJ">pic.twitter.com/qMtUjLcdjJ
O 2 w nocy dzisiaj debiut RAW na Netflixie. W wypełnionej Arenie Clippers zobaczymy początek Retirement Touru Ceny, pojawić się mają Rock, Hogan, Logan Paul, a do tego mamy Ripley vs Morgan, Reigns vs Sikoa czy Punk vs Rollins ♥️
Ahead of the highly-anticipated #WWERaw on @netflix debut tomorrow night at 8E/5P, a special WWE drone show lights up the skies over Los Angeles. 🤩 https://t.co/qxcOSMYve8">pic.twitter.com/qxcOSMYve8
@fart no tu każdy chciał porażki. Duża szkoda. Ja chciałem #1 pick, ale nie po to, żeby wybrać Huntera, tylko po to, żeby zrobić trade down. Na ten moment bralbym z #4 pewnie Carrera. Pass Rush mamy najgorszy w lidze, więc bralbym po prostu najlepszego dostępnego zawodnika, a przekonany co do Teta czy Tackli nie jestem, choć do kwietnia może się to zmienić. Ciekawe co zrobią z HC. Ja chciałbym kogoś z ofensywy pokroju Johnsona czy Coena, ale obstawiam Vrabela
0
Ale Si Jiahui skubaniutki wyszedł ze snookera
7
Za nami Wild Card Round playoffów NFL. Oto wyniki naszego typerka ;)
@FcPortoFan1999 5-1
@ronni37 5-1
@kamil295 5-1
@Kessie 4-2
@Adran360 4-2
@Mistrzu888 4-2
@czółkovsky 4-2
@Vitoo 4-2
@partymaker 4-2
zadafcb 4-2
@fart 3-3
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15179173#comment-15179173
0
@Rupert_Haubica ?
4
@fart ja też nie oglądam nigdy, nie lubię, aczkolwiek pewnie sobie nagram, żeby w razie w móc sobie do meczu wrócić i fajne, że jest w Polskiej TV, zawsze może więcej kibiców przyciągnie
9
Super Bowl oficjalnie będzie transmitowane na głównej antenie Polsatu ;)
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @czółkovsky @partymaker @Vitoo @Adran360 @jakub87
2
@Mistrzu888 no wolałem ofensywnego trenera, nie będę ukrywał. Nie podobał mi się proces bardziej niż sam wybór. Nie rozumiem czemu nie przeprowadzili rozmów z większą liczbą kandydatów, nawet jeśli chcieli Vrabela od początku. Teraz cholernie ważny będzie wybór OC
3
Mike Vrabel nowym trenerem Pats
@fart @kamil295 @Mistrzu888
Twitter.com/AdamSchefter/status/1878461675013128452
1
@fart widzę w nocy pełna moc była :D
1
Się jeszcze okaże, że Kazach będzie Mistrzem Polski XD
1
@zadafcb @partymaker w tym roku dajesz powtórkę z zeszłego i znowu idziesz undefeated?
0
@D10SLEO ostatnie sezony to właściwie warte do oglądania głównie dla wątku politycznego
4
@zadafcb @fart zapraszam serdecznie ;)
10
Już jutro początek play-offów NFL, no to może zrobimy sobie typowanko jak w zeszłym sezonie?
Mecze:
Texans - Chargers (22.30, sobota, transmisja w Polsacie)
Ravens - Steelers (02.00, sobota/niedziela)
Bills - Broncos (19.00, niedziela, Polsat)
Eagles - Packers (22.30, niedziela)
Bucs - Commanders (02.00, niedziela/poniedziałek)
Rams - Vikings (02.00, poniedziałek/wtorek)
oznaczam wszystkich z zeszłego roku i zapraszam do udziału wszystkich zainteresowanych/ Jakby ktoś znał osoby, które by były zainteresowane to śmiało mogą ich oznaczać ;)
Moje typy:
Chargers, Ravens, Bills, Eagles, Bucs, Rams
@Adran360 @Verema @Vitoo @ronni37 @Mistrzu888 @partymaker @czółkovsky @kamil295 @TaughtMule @Kessie
10
Szwagry są nie do podrobienia XD
0
Damn... Ciężkie losowanie. Gramy z Betisem
1
@FCB24 Gable poprosił Pearce'a, żeby na za tydzień załatwił mu 1v1 z najlepszym Luchadorem jakiego zna, no i Pearce powiedział, że wykona telefon ;)
No i był kolejny teaser, właściwie potwierdzający Pente
0
@negreanu uprzedzam, że Raw takie bardziej pod casualową widownię na Netflixie, więc tacy hardcorowi fani mogą być zawiedzeni, ale no imo ringowo, szczególnie ME, całkiem przyzwoicie
2
@Transu96 mi tam nie przeszkadza. W sensie po kilku minutach już nawet tego nie zauważałem. To samo było jak zaczęli Prime dawać na macie. Po kilku minutach już człowiek tego nie widział i mu nie przeszkadzało
1
Penta vs Chad Gable za tydzień ♥️
Ciężko o lepszego rywala musi na debiut
@FCB24
6
WWE dla nas wygląda na to, że bez reklam ♥️
@mordini123 @PatrychoO @partymaker @FCB24 @Stinger_ @lucas/catalan @Popitek12 @negreanu @Transu96
6
Jest i skład Premier League
0
@partymaker podobno było to w planach, ale jednak ma go nie być
12
O 2 w nocy dzisiaj debiut RAW na Netflixie.
W wypełnionej Arenie Clippers zobaczymy początek Retirement Touru Ceny, pojawić się mają Rock, Hogan, Logan Paul, a do tego mamy Ripley vs Morgan, Reigns vs Sikoa czy Punk vs Rollins ♥️
@MesQueUnClub96 @Transu96 @lucas/catalan @FCB24 @mordini123 @PatrychoO @Stinger_ @negreanu @Popitek12 @Doren01
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@fart no tu każdy chciał porażki. Duża szkoda. Ja chciałem #1 pick, ale nie po to, żeby wybrać Huntera, tylko po to, żeby zrobić trade down. Na ten moment bralbym z #4 pewnie Carrera. Pass Rush mamy najgorszy w lidze, więc bralbym po prostu najlepszego dostępnego zawodnika, a przekonany co do Teta czy Tackli nie jestem, choć do kwietnia może się to zmienić.
Ciekawe co zrobią z HC. Ja chciałbym kogoś z ofensywy pokroju Johnsona czy Coena, ale obstawiam Vrabela
2
@JanneAhonen szczególnie w takiej dyscyplinie, gdzie nawet najmniejszy błąd może Cię pozbawić wszystkiego, a Ola dała 3 perfekcyjne występy
6
Tak jest! Ola Mirosław ♥️♥️♥️
Lubelszczyzna jest Ci wdzięczna ♥️
0
Dawaj Ola! ♥️♥️♥️
4
Jest i Julia!
W Top 7 czterech reprezentantów Miasta Lublin ♥️