@BartqRKO MVP: Tatum Defensive Player of the Year: Wemby Rookie of the Year: Knecht Most Improved Player: Podziemski Sixth Man of the Year: Monk Coach of the Year: Mazzulla Drużyna z najlepszym bilansem na zachodzie: OKC Drużyna z najlepszym bilansem na wschodzie: Boston Finał konferencji zachodniej: OKC - Denver Finał konferencji wschodniej: Boston - NYK Finał NBA: Celtics - Nuggets Mistrz NBA: Celtics
Liga bez porażki oraz gola straconego i drugie miejsce XDD
Division 4 in women's football is crazy. Ängelholms FF went invincible and didn't concede a goal during the season and still didn't win the league. https://t.co/bj4XtHGwPh">pic.twitter.com/bj4XtHGwPh
Oto lewactwo w pigułce : Kobieta może samodzielnie zajmować się swoim brzuchem ("Twój brzuch - Twoja sprawa"). No ale głowa to już zupełnie co innego. I poglądy w niej. Te mają być zgodne z linią partii. Kobiety mogą być silne i niezależne no ale nie aż tak.
@fart wiadomo, ja też bym od razu grał Mayem, a pod względem drużynowym to wiadomo, że nic do stracenia nie ma. Raczej jest obawa u znacznej większości o to czy Maye za tym OL, szczególnie przeciwko mocnemu defowi Texans, po prostu nie nabawi się złych nawyków, itd. Chociaż, jak mówię, ja się cieszę, bo oglądania tego ataku z Brisettem, jako moje pierwsze doświadczenie z NFL na żywo, no nie ekscytowało mnie zbytnio :D @Vitoo za tydzień. Mam nadzieję, że do tego czasu nic się złego nie wydarzy i Maye tym starterem pozostanie. Dzięki ;)
Czy to dobry ruch przyszłościowo? Możliwe, że nie. No, ale nie będę ukrywał, że samolubnie się cieszę. W Londynie będę mógł zobaczyć Maye'a w akcji
The future is now in New England: Sources say the #Patriots are planning to start Drake Maye against the #Texans, the first start for the No. 3 overall pick.
Jacoby Brissett, who started the first five games, heads to the bench. https://t.co/NrQQG65A0r">pic.twitter.com/NrQQG65A0r
Tam to Meksyk mają... Jak kogoś zdjęcia interesują to na Twitterze łatwo znaleźć
Alejandro Arcos (43) - 🇲🇽 polityk, od 6 dni zajmujący stanowisko burmistrza m. Chilpancingo - stolicy stanu Guerrero. Zdekapitowane ciało mężczyzny zostało znalezione w jego samochodzie, głowę ofiary sprawcy pozostawili na dachu pojazdu. https://t.co/KMONqFbte7">pic.twitter.com/KMONqFbte7
I am honored to join ESPN as the company’s Senior NBA Insider. I can’t wait to be part of an incredible group of colleagues at ESPN and serve the sports audience worldwide. https://t.co/sBDFGIpkb6">pic.twitter.com/sBDFGIpkb6
2
@BartqRKO
MVP: Tatum
Defensive Player of the Year: Wemby
Rookie of the Year: Knecht
Most Improved Player: Podziemski
Sixth Man of the Year: Monk
Coach of the Year: Mazzulla
Drużyna z najlepszym bilansem na zachodzie: OKC
Drużyna z najlepszym bilansem na wschodzie: Boston
Finał konferencji zachodniej: OKC - Denver
Finał konferencji wschodniej: Boston - NYK
Finał NBA: Celtics - Nuggets
Mistrz NBA: Celtics
21
Ło mamunciu XD
https://x.com/wkkonstanty/status/1848338724880363979
0
@Popitek12 to nie jest ta cała dziołcha Josha Allena?
3
Liga bez porażki oraz gola straconego i drugie miejsce XDD
1
@partymaker czego sobie oraz państwu nie życzę
3
W World Series zagrają ze sobą dwie największe baseballowe marki - Los Angeles Dodgers i New York Yankees.
@Kengo @fart
6
To jest ten słynny sport, którego nikt poza USA nie ogląda? :D
https://zapodaj.net/plik-rMoT1DsSJR
Rekord frekwencji pobity ;)
https://zapodaj.net/plik-w0mAZnzo3Q
A co do meczu - no szkoda, szczególnie po takim początku. No, ale z taką defensywą nie zajdziesz daleko. Plus, że Maye wygląda obiecująco ;)
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @czółkovsky @Adran360 @Vitoo @TaughtMule @partymaker @Verema
2
@Krzysztof1987 od 20 prawie lat tak grają ;)
Pierwszy raz w Londynie chyba w 2006. Do tego są mecze np. w Niemczech, Meksyku, Brazylii
2
@Krzysztof1987 zwykły mecz sezonu zasadniczego ;)
15
https://zapodaj.net/plik-pQwHWRxsRI
Pozdrowienia mordeczki z Wembley ♥️
Go Pats!
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @TaughtMule @Adran360 @Vitoo @jakub87 @czółkovsky @partymaker
1
@MesQueUnClub96 no tak. Kij nam w ryj. Weekendy płaskie, a Alpe d'Huez wywalone...
4
Szymon Marciniak zostaje w Ekstraklasie i UEFA do przynajmniej MŚ 2026. [TVP Sport]
2
Szacun
7
Hej @jowita
Czy jesteś może jutrzejszą datą? Bo jesteś 11/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
12
Śmiech na sali...
3
@fart wiadomo, ja też bym od razu grał Mayem, a pod względem drużynowym to wiadomo, że nic do stracenia nie ma. Raczej jest obawa u znacznej większości o to czy Maye za tym OL, szczególnie przeciwko mocnemu defowi Texans, po prostu nie nabawi się złych nawyków, itd. Chociaż, jak mówię, ja się cieszę, bo oglądania tego ataku z Brisettem, jako moje pierwsze doświadczenie z NFL na żywo, no nie ekscytowało mnie zbytnio :D
@Vitoo za tydzień. Mam nadzieję, że do tego czasu nic się złego nie wydarzy i Maye tym starterem pozostanie. Dzięki ;)
5
Czy to dobry ruch przyszłościowo? Możliwe, że nie. No, ale nie będę ukrywał, że samolubnie się cieszę. W Londynie będę mógł zobaczyć Maye'a w akcji
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @Adran360 @Vitoo
0
@Tasde jest NFL i playoffy MLB ;)
7
Tam to Meksyk mają... Jak kogoś zdjęcia interesują to na Twitterze łatwo znaleźć
7
Shams oficjalnie zastępuje Woja w ESPN ;)
@fart @takisobiektos @Encore @partymaker @Mns21 @kamil295 @BartqRKO
0
@FcPortoFan1999 w siatkówkę też zwycięstwo z Asseco, a do tego w futbolu amerykańskim awans do półfinału z kompletem zwycięstw ♥️
4
Motor Lublin po raz trzeci z rzędu Mistrzem Polski ♥️
2
"Lindgren wszedł bez pytania jak Norek do Krawczyków" ♥️
Motor pewnie ciśnie po trzecie Mistrzostwo z rzędu ♥️
3
Hell in a Cell to było absolutne cudo ♥️
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Wszyscy po kolei punkty tracą ♥️
Super dla nas informacja po tym meczu z Monaco
5
Ale Multiliga to jest jednak cudo ♥️
Kryminał, że Polsat tego nie miał...
0
W USA raczej konsensus. Vance zjadł Walza
0
@Awtameok_Klana 2.5h
0
@Awtameok_Klana oczywiście, inaczej bym przecież nie wrzucał ;)