@nitey Almería niestety nie :/ Z miast tych największych Andaluzji to właśnie nią chyba głównie ominąłem. No, ale też najdalej zdecydowanie z nich wszystkich
@Ojciec5tkidzieci mam też rodzinę w Kordobie, ale byłem też na Orgazmusie ;) I tak, byłem w Sevilli, Maladze, Kadyksie, itd. I byłem tam jesienią właśnie ;)
Read about a 16-year-old Sudanese kid in Australia who ran 100m in 10.2 seconds this year. Found the footage— freakin ridiculous. https://t.co/Bz8tYuPkeK">pic.twitter.com/Bz8tYuPkeK
@MesQueUnClub96 gramy niestety w tym roku w PFL 9. A o tym najmniej informacji jest, niestety. Nie było też niestety transmisji z meczu (pierwszy raz mi się to zdarzyło odkąd gram/trenuje)
Ale piękny dzień ♥️ Koło Gospodyń Wiejskich mamy wygrało czwarty rok z rzędu konkurs na najlepszy wieniec w gminie ;) Kasia Niewiadoma wygrywa Tour de France. A moja drużyna wygrała swój pierwszy mecz sezonie w polskiej lidze Futbolu Amerykańskiego. Był to mój debiut w roli trenera ♥️
KATARZYNA NIEWIADOMA WYGRYWA TOUR DE FRANCE 2024!!
Fantastyczna walka Polki na podjeździe pod Alpe d'Huez. Polka utrzymała przewagę nad znakomicie jadącymi Holenderkami Vollering i Rooijakkers i napisała przepiękna historie!@KNiewiadoma czapki z głów! #TDFF2024https://t.co/XYGRvN3aal">pic.twitter.com/XYGRvN3aal
— Sporty Olimpijskie - Łukasz Gagaska (@Igrzyska2024) August 18, 2024
Kasia Niewiadoma nadal liderką TdF! Został ostatni etap i to podjazd pod słynne Alpe d'Huez zadecyduje o tym kto wygra trzecią edycję kobiecego Touru! Szkoda tej kraksy na IO, bo jestem pewien, że tam byłby medal. Forma jest wybitna
Tour de France Femmes:
🇵🇱Katarzyna Niewiadoma (CANYON//SRAM Racing) czwarta na siódmym etapie Tour de France❗️Polka pozostała liderką całego wyścigu. Najlepsza była dziś po ataku z ucieczki 🇧🇪Justine Ghekiere (AG Insurance - Soudal Team).#tourdefrancefemmes#TDFF2024#cycling… https://t.co/Dk8Zs6nVeT">pic.twitter.com/Dk8Zs6nVeT
13 lat temu ;) Idealny mecz mi się trafił na "debiut" kibicowski na CN. Debiut Cesca, kilka czerwonych kartek, palec w oku Tito, gol Messiego na zwycięstwo w 87 minucie i to ikoniczne zdjęcie ;) Akurat na bramkę, za którą siedziałem ♥️
On this day 2011, Messi had Ronaldo begging on his knees and won the Spanish Super Cup. How humiliating for Ronaldo...🧎 https://t.co/NBR6mZ7KlP">pic.twitter.com/NBR6mZ7KlP
@FcPortoFan1999@Bobert_Kubicki@mordini123 oj nie byłbym taki pewien. Tak samo z przeświadczeniem, że USA to jakiś hegemon w baseballu. W tych dyscyplinach jest bardzo duża konkurencja
@fart udało mi się 2 lata temu zdobyć 5. Miejsce w Mistrzostwach Polski hehe Nasza kadra coś tam działa, fajnie jakby udało się jej awansować na IO (szczególnie, że udział zapowiadają gwiazdy NFL)
@FcPortoFan1999 na każdych IO gospodarz ma boost medalowy. Zobaczcie na Francję z tego roku, jak podskoczyła w porównaniu do poprzednich lat. Japonia 3 lata temu też ładnie leciała. Chiny u siebie wygrały klasyfikację medalową, itd.
0
Skubańcy na tej Vuelcie dosłownie pod moim oknem przejeżdżali... Jakby nie mogli w Córdobie rok temu być. :/
1
@Ojciec5tkidzieci aj kurde, to nie moje tereny niestety, ale koniec października pogoda powinna być jak najbardziej okej
1
@nitey Almería niestety nie :/
Z miast tych największych Andaluzji to właśnie nią chyba głównie ominąłem. No, ale też najdalej zdecydowanie z nich wszystkich
0
@Ojciec5tkidzieci mam też rodzinę w Kordobie, ale byłem też na Orgazmusie ;)
I tak, byłem w Sevilli, Maladze, Kadyksie, itd. I byłem tam jesienią właśnie ;)
4
Dzisiaj Vuelta kończy etap w mojej kochanej Kordobie ♥️
Pięknie będzie zobaczyć miasto, w którym spędziło się kilka dobrych miesięcy życia ;)
5
Ale z niego kozak będzie. Gout Gout
4
End of an era :/
2
@MesQueUnClub96 gramy niestety w tym roku w PFL 9. A o tym najmniej informacji jest, niestety. Nie było też niestety transmisji z meczu (pierwszy raz mi się to zdarzyło odkąd gram/trenuje)
2
@MesQueUnClub96 Tytani Lublin ;)
14
Ale piękny dzień ♥️
Koło Gospodyń Wiejskich mamy wygrało czwarty rok z rzędu konkurs na najlepszy wieniec w gminie ;)
Kasia Niewiadoma wygrywa Tour de France.
A moja drużyna wygrała swój pierwszy mecz sezonie w polskiej lidze Futbolu Amerykańskiego. Był to mój debiut w roli trenera ♥️
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema
(Niestety mordy bez transmisji meczu)
4
No i stuknęło 9 lat na stronie. Leci kurła czas...
0
@FcPortoFan1999 13:40. Finisz zaplanowany na po 18.00
7
Kasia Niewiadoma nadal liderką TdF! Został ostatni etap i to podjazd pod słynne Alpe d'Huez zadecyduje o tym kto wygra trzecią edycję kobiecego Touru!
Szkoda tej kraksy na IO, bo jestem pewien, że tam byłby medal. Forma jest wybitna
25
13 lat temu ;)
Idealny mecz mi się trafił na "debiut" kibicowski na CN. Debiut Cesca, kilka czerwonych kartek, palec w oku Tito, gol Messiego na zwycięstwo w 87 minucie i to ikoniczne zdjęcie ;)
Akurat na bramkę, za którą siedziałem ♥️
1
@MesQueUnClub96 i znowu ten sam sędzia
0
What a cat XD
6
Ale Kasiula ciśnie ♥️
7
Nie chce mi się wierzyć w datę 20-22 grudnia na Hard Rock, kiedy na tym samym stadionie 22.12 jest mecz NFL
0
@tristan87 cos mi nie pasuje. 22 grudnia Dolphins grają u siebie
0
Mistrz i TOP4: BARCELONA, Real, Atletico, Valencia
MVP Sezonu: Yamal
Pichichi: Mbappe
Najlepszy asystent: Vinicius
Największa niespodzianka: Valencia
Największe rozczarowanie: Athletic
Spadkowicze: Rayo, Getafe, Espanyol
0
A Premiera to czemu nie ma na Defiladzie?
21
Łohoho
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Nasze srebrne medalistki Olimpijskie również otrzymają mieszkania ♥️
1
Leroy Merlin jaka reklama XD
2
Oficjalnie rozpoczynamy Olimpiadę! :/
2
@Kapitan hawk to wy chyba nie słyszeliście przesadzonych wykonań hymnu USA XD
To było jak na nich dość normalne
0
@FcPortoFan1999 @Bobert_Kubicki @mordini123 oj nie byłbym taki pewien. Tak samo z przeświadczeniem, że USA to jakiś hegemon w baseballu. W tych dyscyplinach jest bardzo duża konkurencja
1
@fart udało mi się 2 lata temu zdobyć 5. Miejsce w Mistrzostwach Polski hehe
Nasza kadra coś tam działa, fajnie jakby udało się jej awansować na IO (szczególnie, że udział zapowiadają gwiazdy NFL)
0
@FcPortoFan1999 na każdych IO gospodarz ma boost medalowy. Zobaczcie na Francję z tego roku, jak podskoczyła w porównaniu do poprzednich lat. Japonia 3 lata temu też ładnie leciała. Chiny u siebie wygrały klasyfikację medalową, itd.