0

Skubańcy na tej Vuelcie dosłownie pod moim oknem przejeżdżali... Jakby nie mogli w Córdobie rok temu być. :/

1

@Ojciec5tkidzieci aj kurde, to nie moje tereny niestety, ale koniec października pogoda powinna być jak najbardziej okej

1

@nitey Almería niestety nie :/
Z miast tych największych Andaluzji to właśnie nią chyba głównie ominąłem. No, ale też najdalej zdecydowanie z nich wszystkich

0

@Ojciec5tkidzieci mam też rodzinę w Kordobie, ale byłem też na Orgazmusie ;)
I tak, byłem w Sevilli, Maladze, Kadyksie, itd. I byłem tam jesienią właśnie ;)

4

Dzisiaj Vuelta kończy etap w mojej kochanej Kordobie ♥️
Pięknie będzie zobaczyć miasto, w którym spędziło się kilka dobrych miesięcy życia ;)

5

Ale z niego kozak będzie. Gout Gout


4

End of an era :/


2

@MesQueUnClub96 gramy niestety w tym roku w PFL 9. A o tym najmniej informacji jest, niestety. Nie było też niestety transmisji z meczu (pierwszy raz mi się to zdarzyło odkąd gram/trenuje)

2

@MesQueUnClub96 Tytani Lublin ;)

14

Ale piękny dzień ♥️
Koło Gospodyń Wiejskich mamy wygrało czwarty rok z rzędu konkurs na najlepszy wieniec w gminie ;)
Kasia Niewiadoma wygrywa Tour de France.
A moja drużyna wygrała swój pierwszy mecz sezonie w polskiej lidze Futbolu Amerykańskiego. Był to mój debiut w roli trenera ♥️


@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Verema
(Niestety mordy bez transmisji meczu)

4

No i stuknęło 9 lat na stronie. Leci kurła czas...

0

@FcPortoFan1999 13:40. Finisz zaplanowany na po 18.00

7

Kasia Niewiadoma nadal liderką TdF! Został ostatni etap i to podjazd pod słynne Alpe d'Huez zadecyduje o tym kto wygra trzecią edycję kobiecego Touru!
Szkoda tej kraksy na IO, bo jestem pewien, że tam byłby medal. Forma jest wybitna

25

13 lat temu ;)
Idealny mecz mi się trafił na "debiut" kibicowski na CN. Debiut Cesca, kilka czerwonych kartek, palec w oku Tito, gol Messiego na zwycięstwo w 87 minucie i to ikoniczne zdjęcie ;)
Akurat na bramkę, za którą siedziałem ♥️


1

@MesQueUnClub96 i znowu ten sam sędzia

0

What a cat XD


6

Ale Kasiula ciśnie ♥️


7

Nie chce mi się wierzyć w datę 20-22 grudnia na Hard Rock, kiedy na tym samym stadionie 22.12 jest mecz NFL

0

@tristan87 cos mi nie pasuje. 22 grudnia Dolphins grają u siebie

0

Mistrz i TOP4: BARCELONA, Real, Atletico, Valencia
MVP Sezonu: Yamal
Pichichi: Mbappe
Najlepszy asystent: Vinicius
Największa niespodzianka: Valencia
Największe rozczarowanie: Athletic
Spadkowicze: Rayo, Getafe, Espanyol

0

A Premiera to czemu nie ma na Defiladzie?

21

Łohoho


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nasze srebrne medalistki Olimpijskie również otrzymają mieszkania ♥️

1

Leroy Merlin jaka reklama XD

2

Oficjalnie rozpoczynamy Olimpiadę! :/

2

@Kapitan hawk to wy chyba nie słyszeliście przesadzonych wykonań hymnu USA XD
To było jak na nich dość normalne

0

@FcPortoFan1999 @Bobert_Kubicki @mordini123 oj nie byłbym taki pewien. Tak samo z przeświadczeniem, że USA to jakiś hegemon w baseballu. W tych dyscyplinach jest bardzo duża konkurencja

1

@fart udało mi się 2 lata temu zdobyć 5. Miejsce w Mistrzostwach Polski hehe
Nasza kadra coś tam działa, fajnie jakby udało się jej awansować na IO (szczególnie, że udział zapowiadają gwiazdy NFL)

0

@FcPortoFan1999 na każdych IO gospodarz ma boost medalowy. Zobaczcie na Francję z tego roku, jak podskoczyła w porównaniu do poprzednich lat. Japonia 3 lata temu też ładnie leciała. Chiny u siebie wygrały klasyfikację medalową, itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?