1

Za chwilę Polki we wspinaczce. Wyniki będą ważne, bo pokażą rozstawienie (fajnie byłoby gdyby Aleksandry się ominęły)

2

Niestety piekielnie mocny poziom się szykuje na te 400 metrów. O podium będzie się bić z 6 zawodniczek

5

Natalka bardzo spokojnie wygrywa swój bieg na 400 ;)

0

Wysoki ten Nigulec

0

Mówiłem, że paradoksalnie Słowenia najłatwiejszy rywal ;)

2

Akcja Turnieju!!!

2

Lecimy z dniem kolejnym. Ważne mecze siatkarskie z rana, oby dobry początek we wspinaczce i dobre eliminacje lekkoatletyczne, może niespodzianka w crossie?


0

@MesQueUnClub96 właśnie porażka 3-0 powinna pomóc przy dobrej drabince

2

Mecz z Litwinami spokojnie do wygrania, ale niestety nasi mają ujemne koszykarskie IQ

0

Plan na jutro


0

Brawo Polki. Gramy na porażkę

0

Szykuje się pierwsza duża impreza w karierze Wojtka bez medalu :/

2

Katzberg sobie wygrał właśnie zawody pierwszym rzutem XD

0

Ale mocny początek rzutu młotem

3

Kibicujemy!


1

@FCB24 najłatwiej Dominikana, ale trzeba by było rozwalić Brazylię, a z reszty drużyn chyba USA najłatwiejsza

1

1

@MesQueUnClub96 jutro chyba eliminacje. W środę musi final

0

@MesQueUnClub96 netto jesteśmy -2/3, bo medalu w boksie nikt nie przewidywał

4

@NeroTFP1 jeszcze sędziowie przekręcili naszą w boksie, a Kasia Niewiadoma ewidentnie dziś miała formę, to była w kraksie... No nic, trza liczyć na młoty

0

Dajcie spokój....

1

@MesQueUnClub96 bezpośredni mecz

1

@Kredon a nie wystarczy nam wygrana Holandii z USA do awansu?

0

@Culer9002 ok 10 zawodniczek

0

@FanBarcy22 niestety traci ok. 40 sekund, ponieważ utknęła w kraksie
@Culer9002 jechała w pierwszej grupie

0

Marta Lach niestety z defektem... Ogromny pech naszych zawodniczek...

0

Niestety Kasia Niewiadoma w drugiej grupie. Utknęła przez kraksę. W pierwszej grupie Marta Lach

7

Nie wiem jak trzecią rundę niby wygrała Panamka...

5

A za chwilę na ring wchodzi Ela Wójcik!

8

Mamy to!!!! Julka Szeremeta medalistką olimpijską w Boksie! Pierwszy polski medal w historii kobiecego boksu i pierwszy polski medal w boksie od 1992 roku! Duma Lubelszczyzny ♥️♥️♥️

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?