0

Błąd Amerykanki! Ważne dla nas, ponieważ ewentualną walka o brąz i złoto, powinny być trochę łatwiejsze ;)

9

Mamy Medal!!! ♥️♥️♥️

2

@Xaviball ostatnia na pewno nie, ale największa ;)

1

Nie oszczędza los Arka :D


13

Kapitalny rzut Marysi! Pewny awans, najlepszy wynik w sezonie ♥️
Taki wynik w finale mógłby nawet dać medal


3

Wiktor Głazunow pewnie wygrywa swój wyścig eliminacyjny i jest w półfinale!

15

Sensacja! Arek Kułynycz pokonuje Mistrza Świata z Turcji w 1/8 IO w Zapasach! ♥️

4

Sądny dzień


2

Patty Mills!!!!

3

Brawo kajakarki


2

@FanBarcy22 oszukana może nie. Decyzja poprawna. Tylko szkoda, że przepisy są trochę durne

0

Niestety Wiktoria odpada z repasaży. Pechowo się jej trafiło, że od razu na samym początku repasaży musiała walczyć z mistrzynią świata. Szkoda, bo walka wyrównana

1

Spokojny awans naszej czwórki kajakowej do finału. ;)

0

Niedobra informacja - Anhelina Łysak w ćwierćfinale z mistrzynią świata i olimpijską.
Dobra informacja - jest ona po 30-tce, więc może akurat forma już nie ta, a przy ewentualnej przegranej jest szansa na repasaże


0

Plan na dziś. Patrzymy na naszej kajakarki. Kibicujemy niespodziance w zapasach i dobrych wynikom w lekkoatletyce, no i oczywiście naszym siatkarkom. Choć ogólnie dziś chyba jeden z mniej owocnych i ciekawych ogólnie dni Igrzysk


0

Wygląda na przemyślaną akcje Stanowskiego


3

Łotwa, która nie przegrała żadnego meczu w pierwszej fazie, kończy bez medalu


4

Super informacja ;)


0

Zapas ma, będzie dobrze ;)

0

Plan na jutro. Liczymy na pewne pierwsze wyścigi naszych kajakarek, niespodziankę w zapasach, nasze siatkarki i Anitę Włodarczyk oraz Alicję Konieczek ;)


4

Brawo


0

@FanBarcy22 półfinały chyba po 21

0

@AduŚ07 w TVP nie leci jeszcze. Pewnie zaraz wleci na dwójce.

1

@MesQueUnClub96 nie oglądałem całego, ale większych kontrowersji musi nie było

1

Sensacja w koszykówce 3x3! Niepokonana do tej pory w turnieju Łotwa przegrywa w półfinale z Francją :O

0

@AduŚ07 zaczął się już jakiś czas temu

0

@FanBarcy22 TVP Sport pokazuje 1. Ligę

0

@PIWOSZ89 chyba jedyna taka, że przełączą z lekkiej, bo akurat wieczorem nie na jakichś bardzo ważnych finałów. Choć patrzę, że TVP2 też pokazuje IO, więc może

1

A za godzinę Duplantis wbija na dzielnię ;)

0

Kurde, tu realnie rzeczywiście mogło być Japonia - Niemcy :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?