Niestety Wiktoria przegrywa z Amerykanką, trzeba więc liczyć, żeby ta awansowała do finału, wtedy dla naszej repasaże, a tam znowu niestety bardzo ciężki bój z Turczynką
Uprzedzając: tak, są repasaże. Tak, są od pierwszej walki, jeśli przegra się z finalistą.
Tak, Wiktoria, jeśli przegra z Elor (wygrywając zrobiłaby największą sensację igrzysk), pewnie w nich będzie. Ale tam czekać będzie turecka mistrzyni świata. W gorsze miejsce drabinki Polka… https://t.co/PQTMgMzqEf">https://t.co/PQTMgMzqEf
@kulek22 sprawdziłem w regulaminie i tam jest, że wszystkie 3 czasy się liczą do rozstawienia w 1/4, więc tak. Pewnie myśleli, że ino te z pierwszych eliminacji
Polki po tej samej stronie drabinki. Ola Kałucka zmierzy się niestety z mocną Chinką, która miała ten sam czas co Ola w eliminacjach. Plus taki, że w razie zwycięstwa obu Polek, mamy pewny finał https://x.com/SportowyRytm/status/1820439320735429002
Dobra, przejrzałem regulamin i do rozstawienia w ćwierćfinale będą się też liczyły czasy z pierwszej części eliminacji, więc Ola Kałucka nawet z błędem powinna awansować i być po drugiej stronie drabinki od Oli Mirosław (chyba, że któraś z zawodniczek pobije jej czas)
O tym mówiłem. Bardzo mocna Amerykanka z drobnym błędem i przegrywa swój bieg. Oczywiście tutaj jest to bez znaczenia, ale pokazuje jakie małe detale tu decyduja. W takim ćwierćfinale już będzie miało, więc naprawdę nasze dziewczyny muszą mieć absolutnie bezbłędne wszystkie występy, żeby na medal liczyc
@MesQueUnClub96 masz ograniczenie zawodniczek na kraj. U nas spokojnie jest kilka Polek, które tu stricte wynikowo powinny być (w tym na papierze mocniejsza z sióstr Kałuckich)
@MesQueUnClub96 niestety stawka jest bardzo mocna i wyrównana. Trzeba uważać na Indonezyjki, Chinki I Amerykankę. Niestety taki sport, że jeden błąd i cię nie ma
0
Niestety Wiktoria przegrywa z Amerykanką, trzeba więc liczyć, żeby ta awansowała do finału, wtedy dla naszej repasaże, a tam znowu niestety bardzo ciężki bój z Turczynką
0
Niedługo i półfinał Crossa i wcześniej niż zapowiadana ćwierćfinał zapasów
1
@MesQueUnClub96 a Duńczycy nie byli zawsze mocni przypadkiem w badmintonie? Tak mi się przynajmniej kojarzy
3
Półfinał Crossa za pół godziny ;)
2
@kulek22 pięknie!!!!
0
A propos repasaży w Zapasach
2
@MesQueUnClub96 tak
8
Wiktoria Chołuj niespodziewanie wygrywa z Chinką w zapasach i jest w 1/4!
0
@mordini123 tak, tu był błąd
0
@kulek22 sprawdziłem w regulaminie i tam jest, że wszystkie 3 czasy się liczą do rozstawienia w 1/4, więc tak. Pewnie myśleli, że ino te z pierwszych eliminacji
8
Polki po tej samej stronie drabinki. Ola Kałucka zmierzy się niestety z mocną Chinką, która miała ten sam czas co Ola w eliminacjach. Plus taki, że w razie zwycięstwa obu Polek, mamy pewny finał
https://x.com/SportowyRytm/status/1820439320735429002
12
Japonia set im. byłego Włoskiego Siatkarza - Gianfranco Obsranco
0
Mocny wynik Indonezyjki, co chyba oznacza, że Ola Kalucka spada na 4. miejsce czyli do drabinki Oli Mirosław i mocnej Chinki niestety...
1
@adi7adi8 nie jest. Liczą się wszystkie czasy
1
@MesQueUnClub96 oczywiście
1
Dobra, przejrzałem regulamin i do rozstawienia w ćwierćfinale będą się też liczyły czasy z pierwszej części eliminacji, więc Ola Kałucka nawet z błędem powinna awansować i być po drugiej stronie drabinki od Oli Mirosław (chyba, że któraś z zawodniczek pobije jej czas)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MesQueUnClub96 oczywiście, że inny. Jeszcze bardziej nieprzewidywalny ;)
1
Byle bez błędu w środę, bo forma jest topowa
1
Ona jest nienormalna!!!!
1
O tym mówiłem. Bardzo mocna Amerykanka z drobnym błędem i przegrywa swój bieg. Oczywiście tutaj jest to bez znaczenia, ale pokazuje jakie małe detale tu decyduja. W takim ćwierćfinale już będzie miało, więc naprawdę nasze dziewczyny muszą mieć absolutnie bezbłędne wszystkie występy, żeby na medal liczyc
2
@MesQueUnClub96 oczywiście, ale są to różnice setnych sekundy. Ola już na ostatnich dwóch mistrzostwach świata miała dwa brązy
2
@MesQueUnClub96 masz ograniczenie zawodniczek na kraj. U nas spokojnie jest kilka Polek, które tu stricte wynikowo powinny być (w tym na papierze mocniejsza z sióstr Kałuckich)
3
@MesQueUnClub96 niestety stawka jest bardzo mocna i wyrównana. Trzeba uważać na Indonezyjki, Chinki I Amerykankę. Niestety taki sport, że jeden błąd i cię nie ma
6
Ola Mirosław rekord świata w eliminacjach! Jest moc ♥️
2
Mocny poziom u dziewczyn we wspinaczce
1
Za chwilę Polki we wspinaczce. Wyniki będą ważne, bo pokażą rozstawienie (fajnie byłoby gdyby Aleksandry się ominęły)
2
Niestety piekielnie mocny poziom się szykuje na te 400 metrów. O podium będzie się bić z 6 zawodniczek
5
Natalka bardzo spokojnie wygrywa swój bieg na 400 ;)
0
Wysoki ten Nigulec