Ale dysonans drabinkowy znowu XD Na ten moment Najbardziej prawdopodobne pary 1/8 To po kolei patrząc drabinką Hiszpania - Słowacja Niemcy - Dania Portugalia - Węgry Francja - Belgia Rumunia - Słowenia Turcja - Austria Anglia - Holandia Włochy - Szwajcaria
4. dzień amerykańskich "trialsów": - dwukrotna złota medalistka z Tokio (800 & 4 x 400) Athing Mu upada w finale 800 metrów, przybiega ostatnia, tym samym nie zdobywa krajowej kwalifikacji na Paryż! - Anna Hall mimo kilku konkurencji dalekich od życiówek (wraca po kontuzji, to…
Florida Panthers mistrzami NHL! Uchronili się przed generacyjnym chokiem i wygrali swój pierwszy Puchar Stanleya w historii. Dwaj przyjaciele z dzieciństwa - Jayson Tatum i Matthew Tkachuk mistrzami w ciągu tygodnia!
NBA champions, the Boston Celtics, are at Fenway tonight 🏆
Jaylen Brown, Jayson Tatum, Joe Mazzulla, Kristaps Porzingis, Derrick White and Al Horford threw out the ceremonial first pitches ⚾️ https://t.co/tLkHfe3aHt">pic.twitter.com/tLkHfe3aHt
@ILovethisGame nie aż takie marne. W trzech grupach na ten moment na trzecich miejscach są drużyny z mniej niż z 3 punktami i mają one raczej ciężkie mecze przed sobą
@Encore zależy od wyników innych grup. Najbardziej prawdopodobny scenariusz na mecz Portugalia - Włochy to musi zwycięstwo Chorwacji i porażka Słowenii i brak zwycięstwa Czech, Gruzji, Albanii i Serbii, bądź porażka Serbii i Słownii i zwycięstwo Czech/Gruzji
@tristan87 jako senator ma darmowe pociągi, może sobie spokojnie wsiąść w EIC, gdzie w 2,5h będzie na miejscu, ma WiFi, a czasu pewnie nie wiele więcej, jak nie mniej by mu zajęło
Na moje Norris znowu sam strategicznie sobie zepsuł wyścig. Gdyby zjechał, kiedy proponował zespół po słabym pit stopie George'a to pewnie by wygrał, a tak to znowu się podpalił i przegrał
0
@lukaszbrk nadal niewiadomo. Najprawdopodobniej Słowacja, ale może być też 3. Drużyna grupy F
1
Nie pamiętam, kiedy ostatnio był jakiś turniej duży z wyrównaną drabinką. Znowu dysproporcja ogromna
0
@AFA na ten moment tak
0
Szykuje się na ten moment ćwiartka drabinki:
Rumunia - Słowenia
Austria - Turcja
Z tego jeden półfinalista będzie
0
Tak to mniej więcej wygląda XD
1
4 najsilniejsze reprezentacje na papierze - Francja, Portugalia, Hiszpania, Niemcy po jednej stronie drabinki
0
Ale dysonans drabinkowy znowu XD
Na ten moment
Najbardziej prawdopodobne pary 1/8
To po kolei patrząc drabinką
Hiszpania - Słowacja
Niemcy - Dania
Portugalia - Węgry
Francja - Belgia
Rumunia - Słowenia
Turcja - Austria
Anglia - Holandia
Włochy - Szwajcaria
2
Trialsy znowu korzystne dla Polaków. Polecam tekst Kuby o tym systemie
7
Florida Panthers mistrzami NHL! Uchronili się przed generacyjnym chokiem i wygrali swój pierwszy Puchar Stanleya w historii. Dwaj przyjaciele z dzieciństwa - Jayson Tatum i Matthew Tkachuk mistrzami w ciągu tygodnia!
2
Mistrzowie w Fenway ♥️
@fart
4
Panthers na 1-0 i szybka odpowiedź Oilers, mamy remis w Game 7!
2
Zaczynamy Game 7 Finałów NHL!
0
Portugalia się cieszy. Teraz 1/8 raczej banalna dla nich
0
Musi być karny tutaj
0
@kamilop tak, nie jest to dzień wolny od pracy
5
Nagrywają przestępstwo i zadowoleni XD
https://x.com/mrjurnystefan03/status/1804579931214725547
1
Kozak XD
https://x.com/Lionel30i/status/1805035819914215655
0
@ILovethisGame nie aż takie marne. W trzech grupach na ten moment na trzecich miejscach są drużyny z mniej niż z 3 punktami i mają one raczej ciężkie mecze przed sobą
35
Dzisiaj swoje 37. urodziny obchodzi GOAT - Lionel Andrés Messi Cuccittini! ♥️
Feliz Cumpleaños!
2
@Encore zależy od wyników innych grup. Najbardziej prawdopodobny scenariusz na mecz Portugalia - Włochy to musi zwycięstwo Chorwacji i porażka Słowenii i brak zwycięstwa Czech, Gruzji, Albanii i Serbii, bądź porażka Serbii i Słownii i zwycięstwo Czech/Gruzji
1
@SuperPatsonFCB jest na to szansa imo, że da. Duża szansa, że w dwóch grupach trzecia drużyna skończy z mniej niż 3 pkt
0
aj szkoda w obu meczach...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tristan87 jako senator ma darmowe pociągi, może sobie spokojnie wsiąść w EIC, gdzie w 2,5h będzie na miejscu, ma WiFi, a czasu pewnie nie wiele więcej, jak nie mniej by mu zajęło
1
@Bulbulator ostatnich 3 zawodników z #10 - Fati, Messi, Ronaldinho. 2/3, nie nazwałbym tego klątwą
1
Na moje Norris znowu sam strategicznie sobie zepsuł wyścig. Gdyby zjechał, kiedy proponował zespół po słabym pit stopie George'a to pewnie by wygrał, a tak to znowu się podpalił i przegrał
20
Ale strollował XDDD
21
Dla tych co nie widzieli
0
Norris na jeden pit stop? Bo tu jazda na dwa musi już bez sensu będzie
Edit: a jednak
0
@Nazio_87 Jacek Laskowski na szlugu na Ursynowie