Wiadome było, że będzie przynajmniej jeden taki mecz, gdzie Celtics nie będą trafiali nic i, że będzie taki mecz, gdzie Luka i Kyrie nie będą umieli spudłować. Wygląda, na to, że obie te rzeczy są dziś na raz, a i tak Celtics są w meczu, więc nie jest źle
Polskie kobiety w europarlamencie na podstawie exit-polls: KO - 7 PiS - 4 Konfederacja - 2 Trzecia Droga - 0 Lewica - 0 (tylko para gejów i komunista xD)
— Franz Hrad i kot Burbon (@franzhrad) June 9, 2024
Jakby ktoś się zastanawiał to transmisja na TVN jest kilka sekund do przodu w porównaniu z tą na Eurosporcie. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego oglądania
3
Payton Pritchard!!!
5
@Destroyer_of_Worlds Płażyński zdaje się być u nich całkiem normalny
2
Dzisiaj pięknie chodzą piłki od Tatuma do Jrue. Musi z 5/6 asyst z podań do samego Holidaya ma JT.
2
Wiadome było, że będzie przynajmniej jeden taki mecz, gdzie Celtics nie będą trafiali nic i, że będzie taki mecz, gdzie Luka i Kyrie nie będą umieli spudłować. Wygląda, na to, że obie te rzeczy są dziś na raz, a i tak Celtics są w meczu, więc nie jest źle
0
tu już nie będzie raczej niespodzianek, skoro deszcz pada. Wojtek Nowicki z brązowym medalem w rzucie młotem!
EDIT: A MOŻE JEDNAK?
8
Lewica - partia ludzi pracy XD
11
co za podział XD
19
@DLFCB jedynie szkoda anty-Polaka Kohuta
2
No, ale żeby tak się dać złapać @takisobiektos XDDDD
0
Ciekawa sytuacja może być, jeśli rzeczywiście deszcz za kilkanaście minut. Pewnie będą zespoły różne decyzje podejmować co do zjazdów
2
Teraz fajnie jakby tor przeschnął, po czym znowu pod koniec wyścigu spadł deszcz
0
Jeśli nie będzie bardzo opadów w trakcie wyścigu to może być bardzo ciekawie. Schnący tor, zmienne warunki, czyli to co misie lubią najbardziej ♥️
0
Ale pełne deszczówki robią robotę. Magnussen zaraz w Top 5 będzie takim tempem
1
@Explode jeśli prognozy się utrzymują to Q3 może zawieść. Możliwe, że będzie tylko jeden strzał na początku sesji
1
@mekston jeśli w stałym deszczu to niedobrze, bo warunki będą się pogarszać. Jeśli przestanie to może być ciekawa końcówka
1
@mekston niedobrze. Deszcz pod koniec kwalifikacji to najgorsza wiadomość :/
3
Aj nie wiem czy nie biegł Damian po medal... Szkoda
6
Ale Perez to ogór...
2
Michał Haratyk z brązowym medalem!
5
Pia z rekordem życiowym i brązowym medalem!
1
Tentoglou niesamowity jest. Dwa razy ten sam rezultat, rekord Mistrzostw i tylko centymetr od rekordu Grecji :D
(I to pod wiatr)
3
Pięknie Haratyk! Może być medal
2
@Kessie Lublin zawsze człowiek rozpozna :D
4
Dzisiaj po 22 spora szansa na medale (liczba mnog) w plotkach ;)
7
Iga niczym Kierwiński XDDD
19
Ale zdjęcie ♥️
3
Jakby ktoś się zastanawiał to transmisja na TVN jest kilka sekund do przodu w porównaniu z tą na Eurosporcie. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego oglądania
0
Tomek Berkieta niestety przegrał finał juniorów na RG 6-4, 3-6, 3-6
7
Kobita ma założone slicki u siebie w samochodzie XD
https://x.com/8figuregoat/status/1773060863961800953
5
2024, a ci na Wielkim Szlemie nadal sprawdzają czy piłka w boisku patrząc na ślad... Na moje ten serwis Tomka ewidentnie linię złapał