Natomiast w finałach NHL identyczna sytuacja jak w finałach NBA. Florida Panthers stosunkowo łatwe prowadzenie 3-0 w serii z Oilers, ale w meczu na zamknięcie serii pogrom w wykonaniu gospodarzy i mamy 3-1 i szansę dla Celtics i Panthers na skończenie tego u siebie. Nie wspominając, że gwiazdy Panthers i Celtics (Tatum I Tkachuk), chodzili do jednej klasy. No scenarzyści obu lig się mocno sobą musi inspirowali XD
Both the NHL and NBA Finals have seen:
- A Chaminade Prep School alumni lead their team to a 3-0 lead (Tatum and Tkachuk) - The 3-0 team get embarrassed in game 4 - The now 3-1 team returning home with a chance to close it in 5 https://t.co/VrdTSBygOp">pic.twitter.com/VrdTSBygOp
@Kazragore jak w którymś z amerykańskich sportów ma być możliwy powrót z 3-0, to jest to NHL, gdzie takich powrotów było zdecydowanie najwięcej, ale oczywiście szansa na to minimalna
I love you Luka but this is unacceptable in the nba finals.
You can’t foul bait on 2 straight possessions and fall to the floor, then complain to the refs and allow 2 straight easy baskets on the other hand. https://t.co/NxP8hQd8ax">pic.twitter.com/NxP8hQd8ax
Marcin Mizia (28) - funkcjonariusz Służby Więziennej z Jastrzębia-Zdroju, piłkarz klubu Spójnia Landek. Mężczyzna został w niedzielę brutalnie pobity na festiwalu w Sosnowcu, zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Policja zatrzymała trzech nieletnich sprawców. https://t.co/GYBuFlrFM5">pic.twitter.com/GYBuFlrFM5
@Emhyr no to musiałeś w ogóle nie śledzić lekkoatletyki. Przecież one nasze największe sukcesy odnosiły, a i medialnie o nich bardzo głośno było. To określenie do kanonu dawno weszło, ba, nawet swój artykuł oddzielny mają na Wikipedii
@Emhyr na 400 metrach to my od lat jesteśmy mocni. Przeca w Paryżu będziemy bronili złota w sztafecie mieszanej i srebra pań. (Choć tutaj raczej bym cudów nie oczekiwał, skład się zestarzał)
BREAKING: Connecticut’s Dan Hurley has turned down the Los Angeles Lakers’ six-year, million offer and will return to chase a third straight national title, sources tell ESPN. LA would’ve made him one of NBA’s six highest paid coaches. https://t.co/hEXo3o00SR">pic.twitter.com/hEXo3o00SR
Jeszcze ode mnie jedno słowo na temat meczu z nocy. Doncic wybitny gracz. Co chłop rzuca i podaje momentami to głowa mała, ale na moje nie można o nim mówić jako najlepszym zawodniku przed Jokiciem. Nie pierwszy raz Luka pierwszą połowę ma taką, że tempo ma na 50 punktów, po czym znika w drugiej. Mazzulla tutaj śmiechem, żartem, rzeczywiście stosuje taktykę taką, żeby dać się "grubaskowi" (hehe) wyszaleć w ofensywie, do tego ciągle go atakować w defensywie (niech 4 przechwyty was nie zmylą, był po tamtej stronie boiska beznadziejny), no i szczerze mówiąc znowu chłopa w drugiej połowie nie było. Wczoraj w samej drugiej połowie 9 punktów, poniżej 40% z gry i 5 strat. Celtics na ten moment poezja w defensywie. Dwie największe bronie Mavs czyli loby od Luki i rzuty za 3 z narożnika są eliminowane i chłopaki mówią "no albo Luka będzie musiał zrobić wszystko i się chłop zajedzie, albo role playerzy będą musieli trafiać zza łuku", czego chłopaki nie robią. Narzekanie na Mazzulle było często w tym sezonie, ale na ten moment finały rozgrywa po profesorsku.
Joe Mazzulla is really running the “you’re too fat to get 60” defense vs Luka and it’s perfect
@Ojciec5tkidzieci nie traci mandatu Konfederacja, tylko Sosnierz po prostu nie wygrał z Sypniewskim na Śląsku. Tak samo zamiast mandatu z Mazowsza, mają mandat na Podkarpaciu. Liczba mandatów ta sama
1
Ktokolwiek z trójki Tatum, Brown, Holiday z MVP będzie jak najbardziej zasłużone. To jest DRUŻYNA ♥️
3
Kocham ♥️
Musi najlepszy deal Brada
3
Payton Pritchard!!!!!!!
10
TVP Sport jakie kocury XD
7
Ale jaja XD
3
Kiełbasy do góry i golimy frajerów! ♥️
4
Natomiast w finałach NHL identyczna sytuacja jak w finałach NBA. Florida Panthers stosunkowo łatwe prowadzenie 3-0 w serii z Oilers, ale w meczu na zamknięcie serii pogrom w wykonaniu gospodarzy i mamy 3-1 i szansę dla Celtics i Panthers na skończenie tego u siebie. Nie wspominając, że gwiazdy Panthers i Celtics (Tatum I Tkachuk), chodzili do jednej klasy. No scenarzyści obu lig się mocno sobą musi inspirowali XD
4
Dzisiaj widzę sędziowie na misji, żeby przedłużyć serię, bo to co momentami gwiżdżą to hit XD
nie bez powodu wybrany został Scott "Extender" Foster
1
@Kazragore jak w którymś z amerykańskich sportów ma być możliwy powrót z 3-0, to jest to NHL, gdzie takich powrotów było zdecydowanie najwięcej, ale oczywiście szansa na to minimalna
1
@Bartas7VeB @fart
i cyk, zadowolony
1
Windhorst mocno i celnie o Grubasku ;)
2
@Encore poruszenie, bo Grubasek się wyfaulował. Gdyby to było w 1Q to by nikt nawet nie pierdnął. Znowu jego beznadziejna defensywa dobija Mavs
2
Trzej 16-latkowie... Szkoda słów...
1
@Pawlak1992 MC, Hamburger, Kohol, bez różnicy, Netlix, HP, LR, Twitter, Android, PS
11
Nie żyje Logo NBA :/
15
I tak to jest
1
Niestety męska sztafeta 4x400 zdyskwalifikowana za przekroczenie linii toru
6
Piękny widok ♥️
14
Anita Włodarczyk ze swoim pierwszym srebrem w karierze! Do tej pory miała na trzech największych imprezach 11 złotych medali i 1 brąz :D
0
Ale beznadziejny poziom kobiecego młotu. Niecałe 73 metry może dać złoto. Anita w primie to by tu wygrywała o 6-7 metrów...
0
@Emhyr no to musiałeś w ogóle nie śledzić lekkoatletyki. Przecież one nasze największe sukcesy odnosiły, a i medialnie o nich bardzo głośno było. To określenie do kanonu dawno weszło, ba, nawet swój artykuł oddzielny mają na Wikipedii
0
@Emhyr no bo nie jesteśmy faworytami już, skład coraz starszy, ale no nie wiem jak można było nie słyszeć o "Aniołkach Matusińskiego"?
0
@Emhyr na 400 metrach to my od lat jesteśmy mocni. Przeca w Paryżu będziemy bronili złota w sztafecie mieszanej i srebra pań. (Choć tutaj raczej bym cudów nie oczekiwał, skład się zestarzał)
20
Mata i się delktujta ♥️
4
Natalia z rekordem Polski i złotem ME!
1
@fart mam nadzieję, że Sam z nami jeszcze przynajmniej na sezon zostanie ;)
8
Ale jaja XD
Czyli pewnie Reddick
@fart @kamil295 @takisobiektos @FCB24 @xvcWinterSoldier @Roni/VEB @BartqRKO
1
@MesQueUnClub96 akurat granie 45 minut na mecz w playoffach to nic dziwnego. Luka wczoraj 42, w Celtics: Tatum 45, Brown 42, Holiday 40, White 38
6
Jeszcze ode mnie jedno słowo na temat meczu z nocy. Doncic wybitny gracz. Co chłop rzuca i podaje momentami to głowa mała, ale na moje nie można o nim mówić jako najlepszym zawodniku przed Jokiciem. Nie pierwszy raz Luka pierwszą połowę ma taką, że tempo ma na 50 punktów, po czym znika w drugiej. Mazzulla tutaj śmiechem, żartem, rzeczywiście stosuje taktykę taką, żeby dać się "grubaskowi" (hehe) wyszaleć w ofensywie, do tego ciągle go atakować w defensywie (niech 4 przechwyty was nie zmylą, był po tamtej stronie boiska beznadziejny), no i szczerze mówiąc znowu chłopa w drugiej połowie nie było. Wczoraj w samej drugiej połowie 9 punktów, poniżej 40% z gry i 5 strat. Celtics na ten moment poezja w defensywie. Dwie największe bronie Mavs czyli loby od Luki i rzuty za 3 z narożnika są eliminowane i chłopaki mówią "no albo Luka będzie musiał zrobić wszystko i się chłop zajedzie, albo role playerzy będą musieli trafiać zza łuku", czego chłopaki nie robią. Narzekanie na Mazzulle było często w tym sezonie, ale na ten moment finały rozgrywa po profesorsku.
@fart @kamil295 @xvcWinterSoldier @Mns21 @Encore @BartqRKO @takisobiektos
1
@Ojciec5tkidzieci nie traci mandatu Konfederacja, tylko Sosnierz po prostu nie wygrał z Sypniewskim na Śląsku. Tak samo zamiast mandatu z Mazowsza, mają mandat na Podkarpaciu. Liczba mandatów ta sama