0

@mekston W 2 ostatnich meczach z Celtą kopał się po czole, więc oczekuje utrzymanie passy bez bramkowej.

0

Jeżeli Marcos asystuje do Aspasa to mu wybaczę :)

0

Jednak Lewy od początku xD W co ja wierzyłem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Bez Lewego, piekło zamarzło.


0

@mekston Kane. Bayern dzisiaj giga ofensywnie.

0

@ini_barca Dzisiaj będą ciężary, a nie manita.

1

Girona niszczyciel autobusów.

0

AEK 2:1 xD

3

Klątwa Fateusza przeszła na Brighton. Nic dziwnego, że Barca nagle odpaliła po jego odejściu na wypożyczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

Jeszcze walka u Peszko i do Arabii

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@MesQueUnClub96 z jezyka angielskiego zawsze były top

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Liverpool xDD

1

Aha, dzięki Wszołek za bramke xD
https://ibb.co/MCkbYkr

1

@Sulimo Ta, naturalny kolor ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chłop co pomalował kota i robi teraz kariere w internecie.
"Siergiej postanowił też wykorzystać kota do promocji swojej firmy. Na Instagramie ogłosił konkurs na imię dla zwierzęcia, a internauci wymyślili ponad 200 propozycji."

11

Ktoś orientuje się gdzie to można dostać ;o


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@macio_944 Czyżby gra w końcu wyszła z beta testów :o

0

@kuz U mnie nikt nie spadł z rowerka

4

@Medium Może siusiaka juz nie ma. Bierz się za nią tygrysie

1

@escarabajo bo to Flashscore xd


5

Messi co najmniej 2 bramki z ostatnią drużyną w tabeli po kursie 2.30? I'm in ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

0

Real załączył symulator wrzutek jak za czasów Zidane

0

Zmieniał ktoś ostatnio paste termoprzewodzącą i może coś polecić? Już tyle czasu nie zmieniałem, że nie wiem co tam teraz na rynku jest dobre. Pamiętam, że kiedyś używało się Arctica MX-4, ale kiedy to było.
@macio_944

2

@Deviler Jak każdy nowy silnik. Trochę to zajmie czasu zanim deweloperzy zaczną wykorzystywać potencjal. Taki Wukong już wygląda świetnie.

0

@Emhyr Polecam spróbować zagrać live. Nie dość, że kurs rośnie to i można obczaić w jakiej formie jest zawodnik danego dnia. Chociażby teraz David w Lille miał ciągłe parcie na bramkę, więc łatwo było ustrzelić.

1

@DawidekFCB Ja dzisiaj mam na start Kopenhage o4.5 rożnych @2.85

1

@!34RC3!_0N4 Fati pójdzie na sell i po sprawie. Nie dość, że pozbędziemy się jego dużej pensji to jeszcze co nie co zarobimy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?