4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston W 2 ostatnich meczach z Celtą kopał się po czole, więc oczekuje utrzymanie passy bez bramkowej.
0
Jeżeli Marcos asystuje do Aspasa to mu wybaczę :)
0
Jednak Lewy od początku xD W co ja wierzyłem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Bez Lewego, piekło zamarzło.
0
@mekston Kane. Bayern dzisiaj giga ofensywnie.
0
@ini_barca Dzisiaj będą ciężary, a nie manita.
1
Girona niszczyciel autobusów.
0
AEK 2:1 xD
3
Klątwa Fateusza przeszła na Brighton. Nic dziwnego, że Barca nagle odpaliła po jego odejściu na wypożyczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Jeszcze walka u Peszko i do Arabii
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@MesQueUnClub96 z jezyka angielskiego zawsze były top
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Liverpool xDD
1
Aha, dzięki Wszołek za bramke xD
https://ibb.co/MCkbYkr
1
@Sulimo Ta, naturalny kolor ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chłop co pomalował kota i robi teraz kariere w internecie.
"Siergiej postanowił też wykorzystać kota do promocji swojej firmy. Na Instagramie ogłosił konkurs na imię dla zwierzęcia, a internauci wymyślili ponad 200 propozycji."
11
Ktoś orientuje się gdzie to można dostać ;o
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 Czyżby gra w końcu wyszła z beta testów :o
0
@kuz U mnie nikt nie spadł z rowerka
4
@Medium Może siusiaka juz nie ma. Bierz się za nią tygrysie
1
@escarabajo bo to Flashscore xd
5
Messi co najmniej 2 bramki z ostatnią drużyną w tabeli po kursie 2.30? I'm in ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
0
Real załączył symulator wrzutek jak za czasów Zidane
0
Zmieniał ktoś ostatnio paste termoprzewodzącą i może coś polecić? Już tyle czasu nie zmieniałem, że nie wiem co tam teraz na rynku jest dobre. Pamiętam, że kiedyś używało się Arctica MX-4, ale kiedy to było.
@macio_944
2
@Deviler Jak każdy nowy silnik. Trochę to zajmie czasu zanim deweloperzy zaczną wykorzystywać potencjal. Taki Wukong już wygląda świetnie.
0
@Emhyr Polecam spróbować zagrać live. Nie dość, że kurs rośnie to i można obczaić w jakiej formie jest zawodnik danego dnia. Chociażby teraz David w Lille miał ciągłe parcie na bramkę, więc łatwo było ustrzelić.
1
@DawidekFCB Ja dzisiaj mam na start Kopenhage o4.5 rożnych @2.85
1
@!34RC3!_0N4 Fati pójdzie na sell i po sprawie. Nie dość, że pozbędziemy się jego dużej pensji to jeszcze co nie co zarobimy