1

Betoniarz Xavi znowu atakuje. W przypadku odejścia Kounde postawi na Araujo na PO ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1

@Pawel13sz Z GTA będzie klasycznie. Najpierw wyjdzie na konsole, a po roku na PC ze skopaną optymalizacją jak to Rockstar ma w zwyczaju, więc nawet nie zawracaj sobie tym głowy jak na razie, bo do tego czasu zapewne się trochę zmieni, jeżeli chodzi o procki.

PS A 100% zużycie CPU to nic nadzwyczajnego, jeżeli temp nie szaleją.

PS2 Tak jak @AFA90 mówi, utwórz watek na jakimś forum, to ci doradzą. Ja zawsze jak brałem się za upgrade PC to korzystałem z porad na pclab forum.

0

Leicester chyba nie wie, ze mam ich na kuponie. Chłopy co wytrzymują bombardowanie na ich bramkę xd

3

@CZAJUN_119 Nie mówie, żeby od razu wyjść całym drugim składem. Jakieś pojedyncze zmiany. A nuż, widelec któryś pokazałby się z dobrej strony pod koniec sezonu, i jeden transfer byłby z głowy. Nawet temu Torre dać szanse, a nie chłop wbija na boisko na ostatnie 5 minut.

3

Mam nadzieje, ze Xavi ogląda City, które wyszlo praktycznie drugim skladem po wygraniu ligi.. Zamiast dać szanse mlodzikom zabłysnąć, to ten męczy bułe..

7

Borussia kiedy ma znowu szanse na zajęcie pierwszego miejsca, ale muszą wygrać z drużyną, która walczy o utrzymanie..

2

30 minut przerwy xD

3

@Encore @Kapiczek Ani Zubi, ani KImmich. Przyjdzie potężny Neves. Ulubieniec zarządu.

3

Bomba na jaja kończymy balet.

1

@A4ron Ta, o nic nie graja xD Jak coś pójdzie nie tak z Schalke to mogą spaść nawet na 5 miejsce

6

Yamal w wyjściowej jedenastce.


7

@Huberc1kk To chyba nie słyszałeś jeszcze o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


3

Google ostatnio się rozkręca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

A po takim fajnym kursiku zagrałem Rybakine :(

4

Haaland 180min < Alvarez 2min

0

Gdzie o gdzie o gdzie jest Hochland? Gdzie on podział się.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

0

Uwzięli się na łydkarza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MILOSZ_F22 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@4drian0 hahahahaha

1

Wiadomo już czy dzisiaj zagra Hochland czy Haaland?

3

Co te dzieciaki z u17 grają :D 5-1

0

@Faro O to chodzi, giera jest competitive. Bez takiej społeczności dbd byłoby już dawno martwą grą ;D

6

Ale brameczka naszych :D

1

@Objectivo Do tego ma być to podobno ponad godzinny pokaz, więc lecą na grubo. @wasacz PS Showcase to tylko trailery i gameplay, nie będzie pitolenia.

116

@MesQueUnClub96 Odejścia.

0

@Piorun Kurs 45? O kur.. faktycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kartka (☉̃ₒ☉)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?