4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Betoniarz Xavi znowu atakuje. W przypadku odejścia Kounde postawi na Araujo na PO ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1
@Pawel13sz Z GTA będzie klasycznie. Najpierw wyjdzie na konsole, a po roku na PC ze skopaną optymalizacją jak to Rockstar ma w zwyczaju, więc nawet nie zawracaj sobie tym głowy jak na razie, bo do tego czasu zapewne się trochę zmieni, jeżeli chodzi o procki.
PS A 100% zużycie CPU to nic nadzwyczajnego, jeżeli temp nie szaleją.
PS2 Tak jak @AFA90 mówi, utwórz watek na jakimś forum, to ci doradzą. Ja zawsze jak brałem się za upgrade PC to korzystałem z porad na pclab forum.
0
Leicester chyba nie wie, ze mam ich na kuponie. Chłopy co wytrzymują bombardowanie na ich bramkę xd
3
@CZAJUN_119 Nie mówie, żeby od razu wyjść całym drugim składem. Jakieś pojedyncze zmiany. A nuż, widelec któryś pokazałby się z dobrej strony pod koniec sezonu, i jeden transfer byłby z głowy. Nawet temu Torre dać szanse, a nie chłop wbija na boisko na ostatnie 5 minut.
3
Mam nadzieje, ze Xavi ogląda City, które wyszlo praktycznie drugim skladem po wygraniu ligi.. Zamiast dać szanse mlodzikom zabłysnąć, to ten męczy bułe..
7
Borussia kiedy ma znowu szanse na zajęcie pierwszego miejsca, ale muszą wygrać z drużyną, która walczy o utrzymanie..
2
30 minut przerwy xD
3
@Encore @Kapiczek Ani Zubi, ani KImmich. Przyjdzie potężny Neves. Ulubieniec zarządu.
3
Bomba na jaja kończymy balet.
1
@A4ron Ta, o nic nie graja xD Jak coś pójdzie nie tak z Schalke to mogą spaść nawet na 5 miejsce
6
Yamal w wyjściowej jedenastce.
7
@Huberc1kk To chyba nie słyszałeś jeszcze o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Google ostatnio się rozkręca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
A po takim fajnym kursiku zagrałem Rybakine :(
4
Haaland 180min < Alvarez 2min
0
Gdzie o gdzie o gdzie jest Hochland? Gdzie on podział się.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
0
Uwzięli się na łydkarza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MILOSZ_F22 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@4drian0 hahahahaha
1
Wiadomo już czy dzisiaj zagra Hochland czy Haaland?
3
Co te dzieciaki z u17 grają :D 5-1
0
@Faro O to chodzi, giera jest competitive. Bez takiej społeczności dbd byłoby już dawno martwą grą ;D
6
Ale brameczka naszych :D
1
@Objectivo Do tego ma być to podobno ponad godzinny pokaz, więc lecą na grubo. @wasacz PS Showcase to tylko trailery i gameplay, nie będzie pitolenia.
116
@MesQueUnClub96 Odejścia.
0
@Piorun Kurs 45? O kur.. faktycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kartka (☉̃ₒ☉)